Menu

Przegląd energetyczny dotyczący białek

Protein Energy to nowa opcja białka serwatkowego dostarczona nam przez Optimum Nutrition. Jako całość, Protein Energy jest standardową mieszanką Optimum Nutrition podobną do Gold Standard Whey.

Jednak Protein Energy zawiera również matrycę energetyczną złożoną z kofeiny i wyciągu z zielonej herbaty.

W przypadku pełnej wielkości porcji 2 miarki odpowiada to 220 mg kofeiny plus ekstrakt z zielonej herbaty, dostarczając energii nieco silniejszej niż typowa porcja kawy.

Profil energetyczny białka optymalnego odżywiania

  • 20 gramów białka na 1-2 miarki (w zależności od smaku)
  • 26 pełnych porcji na pojemnik
  • Low carb, Low fat
  • 220 mg kofeiny + ekstrakt z zielonej herbaty
  • Dostępne aromaty: czekolada, bułka cynamonowa, mokka cappuccino, wanilia latte.

Uwaga – Cynamonowa energia białka proteinowego to 2 miarki na porcję, podczas gdy pozostałe 3 smaki to 1 miarka na porcję. Każda oferuje 20 gramów białka na porcję i 26 porcji na jednostkę.

Przegląd optymalnej energii białka

Mieliśmy bardzo przyjemne doświadczenie oceniając Protein Energy przez Optimum Nutrition. Przeglądając po 2 torebki Białka Cynamonowego Białka Energii, można śmiało powiedzieć, że oczekiwania zostały spełnione.

Na początek smak. Nie mieliśmy okazji spróbować czekolady, mokki cappuccino lub waniliowej latte; ale bułka cynamonowa była całkowicie na miejscu. Proszek dobrze wymieszał (2 miarki) do kubka wytrząsarki o standardowym rozmiarze i był wolny od działania skupisk lub ziaren. Nie było żadnych sztucznych smaków i zdecydowanie smakowało jak bułka cynamonowa po zmieszaniu z mlekiem lub wodą. Jeden z naszych recenzentów porównał smak Białkowej Energii do smaku herbaty Chai. To subtelna wskazówka.

Celowy proszek białkowy

Protein Energy to solidny suplement serwatki na poranne i środkowe godziny. Jeśli zwykle pijesz filiżankę lub dwie kawy w ciągu dnia, filiżankę tę można łatwo zastąpić Energią Białek. W rzeczywistości większość naszych recenzentów doświadczyła więcej energii z tej serwatki niż z pojedynczej filiżanki kawy.

Mając to na uwadze, Protein Energy stanowi doskonały dodatek do śniadania (zwłaszcza, że świetnie smakuje); ale naszym zdaniem nie nadaje się do suplementacji potreningowej lub nocnej (przede wszystkim dla użytkownika przed treningiem). Jest to z wielu powodów, które obejmują: nawodnienie, pobieranie składników odżywczych, pobieranie kreatyny i ogólne układanie stymulantów. Wszystkie te czynniki, z powodu interakcji z obecną kofeiną, mogą powodować nieoptymalne efekty.

Czym jest energia białek, a czym nie jest

Kiedy podniesiesz Protein Energy, będzie to poranna suplementacja białka. To nie jest zamiennik posiłku, to dodatek do posiłku. To prawda, że jeśli obecnie w ogóle nie jesz śniadania, to energia białka jest lepsza niż nic. Ale zarówno dla kulturysty, jak i szybszych – przyjmowanie na śniadanie tylko 20 gramów białka, 1 gramów tłuszczu i 2 gramów węglowodanów w Protein Energy. Zalecamy uzupełnienie Protein Energy wraz z podstawą złożonych węglowodanów i białek tłuszczowych rano. Tak robią profesjonaliści.

Jeśli obecnie bierzesz silny spalacz tłuszczu, Protein Energy może nie być białkowym proszkiem dla Ciebie. Przynajmniej nie w tym samym dniu. Wynika to z kofeiny zawartej w Protein Energy i układania się palnika tłuszczowego i zbyt dużej ilości do opanowania. Jeśli ten przypadek pasuje do Ciebie, sprawdź niektóre bezkofeinowe proszki białkowe, aby uzyskać makra białkowe!

Zalecamy energię białkową Optimum

W 100% polecamy Protein Energy dla mężczyzn lub kobiet, którzy szukają białka w proszku, potrzebują dodatkowego wzmocnienia i znajdują Protein Energy w dobrej cenie. To trio sprawia, że Optimums Protein Energy jest idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb w zakresie białka. Kiedy uzupełniliśmy zapasy, udało nam się kupić 1 dostać 1 50% zniżki, co było idealne! Jednak prawdopodobnie nie zobaczysz, jak wydajemy pełną cenę rynkową w wysokości 51,99 USD za worek dla tego produktu. Przynajmniej nie przy 26 porcjach.

Najlepsze i najgorsze sposoby przyjmowania Energii Białkowej

Więc w jaki sposób i kiedy należy wziąć proszek Optimum Nutrition Protein Energy?

Najlepsze sposoby na pobranie energii białkowej

# 1 Jako poranna kawa zastępcza LUB jako superładowarka do porannej kawy.

Napar kofeiny w Protein Energy sprawia, że idealnie nadaje się do regularnej wymiany kawy lub po prostu zapewnia dobry start.

# 2 Jako środek tłumiący apetyt rano / w południe.

Kofeina jest skutecznym środkiem tłumiącym apetyt i możesz wykorzystać energię białka, aby zapewnić zarówno tłumienie apetytu, jak i dodatkowe białko, aby wypełnić swoje makra.

# 3 Jako pick-me przed treningiem lub po treningu.

Zazwyczaj nie zalecamy białka bezpośrednio przed ćwiczeniami lub białka z przedtreningiem … Ale jeśli weźmiesz tylko jedną porcję Energii Białkowej jako przedtreningówkę, powinieneś być dobry.

Niewłaściwe sposoby przyjmowania energii białkowej

# 1 Z silnym spalaczem tłuszczu.

Kofeina zawarta w Protein Energy może zbyt daleko posunąć energię spalaczy tłuszczu. Ale możesz to ocenić samodzielnie.

# 2 Późno w nocy lub przed próbą snu.

Nie piłbyś kawy przed pójściem spać, nie powinieneś też pić tego przedtem.

# 3 Kiedy jesteś odwodniony.

Kofeina plus odwodnienie często oznacza ból głowy i staje się jeszcze bardziej zmęczony. Nawodnij się, a następnie ciesz się dobrocią białkową.

Wnioski z naszego przeglądu energii białkowej przez optymalne odżywianie

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, Protein Energy jest rozwiązaniem wielu problemów. Pomaga w energii, diecie, dostarczaniu białka i smakuje fantastycznie. Gdyby zapewniał czystsze białko, chętnie zamieścilibyśmy go w naszym najlepszym artykule na temat proszków białkowych . Jednak był to tylko włos zgodny z wymogami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *