Menu

BPI Przegląd kreatyny

Sport BPI znany jest z tworzenia doskonałych produktów, w szczególności przed treningów 1MR i Pump HD. Biorąc to pod uwagę, Best Creatine nie jest wyjątkiem i doskonale dostosowuje się do suplementacji kreatyną. Preparat Best Creatine jest prosty, ale wyjątkowy, ma szerokie spektrum i oparty na recenzjach użytkowników i naszym osobistym doświadczeniu – skuteczny. Wady i zalety poprzednich suplementów kreatynowych BPI oraz obawy użytkowników zostały z pewnością wzięte pod uwagę podczas tworzenia Best Creatine. Tutaj pokażemy Ci szczegóły naszego doświadczenia z Best Creatine by BPI, a także spojrzenie na jego formułowanie i atrakcyjność dla użytkowników.

BPI’s Creatine Review autorstwa BWSB

Ta kreatyna jest zastrzeżoną mieszanką zawierającą kreatynę: monohydrat, bezwodny, chelat magnezu, fosforan, alfa ketoglutaran i alkaliczny. Chociaż wiemy, jakie rodzaje kreatyny są w nim zawarte, nie znamy ich dokładnych ilości. Oprócz kreatyny, która w przybliżeniu wynosi 3,45 grama na porcję, najlepsza kreatyna zawiera 500 mg bezwodnej betainy i 50 mg różowej soli himalajskiej.

Betaina pomaga w napełnieniu mięśni, co teoretycznie może poprawić wychwyt kreatyny. Ponadto będąc metabolitem leucyny – betaina jest anaboliczna i promuje przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Z drugiej strony himalajska różowa sól ma na celu wspomóc szlak sodowy ułatwiający przenoszenie kreatyny do komórki.

Szybki przegląd kreatyny BPI

  • 3,45 gramów 6 form kreatyny
  • 500 miligramów bezwodnej betainy
  • 50 mg himalajskiej różowej soli
  • Wiele świetnych smaków
  • Zalecany trening przed, w trakcie lub po treningu

Do tej pory (6/5/2015) nie otrzymaliśmy żadnych negatywnych recenzji nowej kreatyny BPI. Typowy konsensus zgadzający się z tym, czego sami doświadczyliśmy – kreatyna BPI jest naprawdę bardzo smaczną kreatyną, która działa dobrze. To może nie zabrzmieć zbyt fantazyjnie, ale pod koniec dnia to wszystko, czego oczekujemy od najlepszego suplementu kreatynowego . Zyskaj więcej mięśni, poczuj więcej siły i idź dalej naszą drogą. Best Creatine firmy BPI właśnie to robi.

BPI Best Creatine w porównaniu do Build-HD i Creatine Alkaline

Zanim powstała najlepsza kreatyna, BPI miało alkaliczną kreatynę, a wcześniej Build-HD. Te dwa poprzednie suplementy są rzadko dostępne, ale ich cechy są zawarte w nowej kreatynie. Możesz zobaczyć ich etykiety do porównania poniżej.

Jak widać, dla Best Creatine BPI skupiło się bardziej na samej kreatynie, a mniej na jej następczych składnikach. Monohydrat pozostał, buforowana kreatyna pozostała, dodano 4 inne formy kreatyny, dodano sól i betainę do wchłaniania i rozszerzania mięśni, i wszystko inne pozostawiono. To był dobry ruch.

Podsumowanie kreatyny BPI

Odkryliśmy, że nowa kreatyna BPI działa dobrze. Nie możemy powiedzieć, że to najlepsza kreatyna, jakiej kiedykolwiek próbowaliśmy, ale to zdecydowanie dobra rzecz. Porcja i wielkość porcji są nieco mniejsze niż większość, ale ma zalety, których inne kreatyny nie mogą zaoferować. Jeśli szukasz kreatyny, która będzie działać, ale co ważniejsze, smakuje naprawdę dobrze – to jest to. W tej chwili nie ma lepszej kreatyny. Poniżej możesz zamieścić swoje komentarze i pytania, a także wszelkie doświadczenia związane z kreatyną BPI.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *