Menu

Przegląd przedtreningowy anarchii

Anarchia pojawia się jako najnowszy przedtreningówki Muscletech w tym sezonie. Podobnie jak większość przedtreningówek tej marki, Anarchy koncentruje się na formule z mikro dawkami z dużą ilością stymulantów.

Tutaj podzielimy się wszystkim na temat tego przedtreningowca, wyjaśniając nasze doświadczenia w tej anarchicznej recenzji przedtreningowej.

Biorąc anarchię przed treningiem

Byliśmy bardzo zainteresowani Anarchią przedtreningową, a gdy tylko przyszło nasze zamówienie, natychmiast się w to zagłębiliśmy! Podobnie jak inne treningi Muscletech, Anarchy jest mocno reklamowana.

Może to oznaczać jedną z dwóch rzeczy:

Albo przedtreningówka jest fantastyczna

Lub chcą, żebyś po prostu tak myślał

Gdy przygotowywaliśmy się do siłowni, dzień pierwszy polegał na tym, że wszyscy wzięli jedną porcję Anarchii. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że proszek nie był twardy jak skała, ale na pewno nie był proszkiem. To było jak „masa”, która delikatnie zerwała się ze scooper.

Widzieliśmy to już wcześniej, więc nikt się nie martwi. A kiedy dostaniemy go do wody, wszystko rozpłynęło się jak standardowy protokół w jasnoczerwonym płynie.

Smak mądry – Anarchia smakuje dobrze, jak można się spodziewać. Mieliśmy zarówno poncz owocowy, jak i arbuz. Oba były dobre, z lekkim posmakiem, że niektórzy mogą zauważyć więcej niż my. Ale picie tych rzeczy w ogóle nie było obowiązkiem. Łatwe do zrobienia, wiele razy.

Kulturystyka na anarchii przed treningiem

To zdecydowanie najważniejszy element każdego treningu przedtreningowego. Jego wydajność na siłowni.

Nasza lista 10 najlepszych przedtreningówek opiera się wyłącznie na tym współczynniku i zyskach promowanych przez składniki. Jak więc działa Anarchy tam, gdzie ma być najczęściej testowany?

Krótko mówiąc: Anarchia Muscletech pod wieloma względami przypomina Cellucor C4.

Z mądrych doświadczeń wynika, że Anarchia to głównie matryca stymulacji. W zależności od tego, jak go dozujesz, może to być silna matryca stymulacji (jeśli weźmiesz dwie miarki) lub może to być umiarkowana matryca stymulacji (jedna miarka), jak faceci, którzy nigdy wcześniej nie ćwiczyli przed treningiem.

Jeśli chodzi o pompę , Anarchia była dość ponura. Przy dwóch miarkach, z dodatkową energią, było trochę pompy, ponieważ dawka Nitrosigine została podwojona. Ale bez wzięcia dwóch miarek pompa nie była obecna.

To rozczarowanie, biorąc pod uwagę, że przy jednej porcji miarki anarchia to dobra okazja, ale przy dwóch miarkach na porcję Anarchia szybko staje się droższa niż nawet najlepsze przed treningami.

Przechodząc do windy, matryca stymulująca Anarchy utrzymywała się silnie.

Niestety, brak BCAA i składników promujących wytrzymałość mięśniową odbiło się na niej. Większość facetów tego nie zauważy ani nie zostanie opodatkowana.

Ale jeśli robisz przysiady, martwe ciągi i wyciskanie na ławce na siłowni – zaczniesz łapać powietrze.

Zdarza się to nam (i tobie) z wieloma tymi mikro-dawkami przed treningami, chyba że bierzesz BCAA.

Energia jest świetna i czujesz się dobrze. Ale kiedy zaczniesz kucać lub robić coś naprawdę wymagającego, twoje ciało nie przetwarza składników odżywczych i tlenu na tyle szybko, abyś mógł iść tak, jak robią to większe dawki przed treningiem.

Składniki w anarchii przed treningiem

Jako całość formuła Anarchia jest niewielka. Prowadzi to do poważnego niedostatecznego dozowania niektórych składników. Ale hej, to mieszanka stymulantów przed treningiem z mikrodozami. To jest IMO.

Jak wszystkie przed treningami, mamy lekką do umiarkowanej dawkę Beta-Alaniny (przeczytaj nasz przewodnik) .

Przyzwoita dawka krzemianu inozytolu nitrobiginy w połączeniu z glicerolem Hydromax. Teoretycznie powinno to oznaczać poważną pompę, ale dla naszych rzeczywistych ciał pompa uruchomiła się tylko przy 2 miarkach na porcję.

A co najważniejsze dla energii.

Każda miarka Anarchy zawiera 190 mg kofeiny z odrobiną L-teaniny i choliny, aby ją wygładzić. Jest to względnie czysta i skuteczna matryca stymulująca.

Ale w tym wszystkim jest ryzykowne zioło: Yohimbe.

Każda porcja Anarchy przed treningiem zawiera 20 mg wyciągu z johimbe. Zioło to jest czasami stosowane w spalaczach tłuszczu, a nawet produktach testosteronowych, i ma interesujący arkusz rap.

Yohimbe może pełnić zarówno funkcję stymulatora, jak i promotora lipolizy / testosteronu. Teoretycznie sprawia, że jest to niesamowite zioło, które można włączyć do różnych rzeczy. Jednak realistycznie wiąże się z pewnymi efektami ubocznymi, które mają wpływ na duży procent ludzi.

Skutki uboczne od Yohimbe sięgają od spoconych dłoni i palpitacji serca do skrajnego niepokoju. Poszczególni faceci w naszym zespole stają się dość spoceni i niewygodni, kiedy przyjmujemy suplementy z Yohimbe, i dlatego uważamy, że jest to składnik szaro-czarny.

Uwagi końcowe na temat naszego przeglądu anarchii

Jako całość jest to przyzwoity przedtreningowy stymulator. Jeśli kochasz C4 i chcesz coś pomieszać, to może ci się to spodoba. Dla wszystkich innych, jeśli chcesz spróbować – spróbuj skorzystać z dobrej oferty na wypadek, gdybyś musiał wziąć 2 miarki, aby uzyskać pełny efekt.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *