Menu

Gaspari Aminolast BCAA Review

Suplementy BCAA, takie jak Gaspari Aminolast, mają swoje miejsce w kulturystycznym arsenale suplementów budujących mięśnie i zwalczających zmęczenie. Ale wiesz dlaczego? Zastanów się nad „wymarzonym” suplementem BCAA i co ogólnie robią aminokwasy.

Aminokwasy, jak już wiesz, są niezbędnymi budulcami mięśni. Niektóre są wytwarzane naturalnie w twoim ciele (często produkty uboczne metabolizmu), a niektóre jako ludzie nie wytwarzamy, ale potrzebujemy do przeżycia. W tradycyjnej amerykańskiej diecie otrzymujesz wszystkie swoje aminokwasy. Ale nie masz dość.

Dzięki tradycyjnej diecie z pewnością otrzymujesz wystarczającą ilość białka, aby utrzymać obecny profil mięśni; ale rzadko dostajesz wystarczającą ilość BCAA (aminokwasów rozgałęzionych), aby stymulować anaboliczny efekt wzrostu mięśni. Jest to prosty przypadek podaży i popytu, a gdy twoje ciało ma mało podaży, liczy się tylko przetrwanie i nie wydalą dodatkowych zasobów na kosztowne budowanie mięśni.

To tutaj pojawia się idealny suplement BCAA. Kiedy bierzesz BCAA, takie jak Gaspari Aminolast, jest on specjalnie obciążony wszystkimi aminokwasami rozgałęzionymi, których twoje ciało nie jest w stanie wytworzyć w naturalny sposób. Są to często „czynniki ograniczające szybkość”, jeśli chodzi o budowanie mięśni, a gdy dostarczysz nadmiar aminokwasów, zauważalna ilość barier genetycznych zostanie zniesiona i umożliwi zwiększony wzrost mięśni.

Prowadzi to do korzyści płynących z suplementów BCAA, takich jak AminoLast

Kiedy idziesz na siłownię, podnoś ciężary, stosuj zbilansowaną dietę, a następnie rzuć na nią trochę dobrej jakości AminoLast załadowanej leucyną – magia się dzieje. Mogę osobiście zaświadczyć o tym, że widzę we mnie i mężczyznach (i młodych mężczyznach), z którymi trenuję, natychmiast zaczynam zwiększać beztłuszczową masę mięśniową, jednocześnie redukując tłuszcz przy odpowiednim przyjmowaniu suplementów BCAA.

Budowanie mięśni dzięki BCAA

Dlaczego to się dzieje? Po pierwsze, jak wyjaśniliśmy, otwierają się ścieżki umożliwiające dodatkowy wzrost mięśni. W szczególności leucyna jest głównym przełącznikiem anabolicznym w wysokich stężeniach, który działa zarówno jako budulec, jak i czynnik sygnalizujący dla twojego organizmu. Ale jesteśmy zmęczeni – ponieważ zarówno sygnalizacja, jak i wykorzystanie leucyny zmniejsza jej stężenie. Tak więc konsekwentne przyjmowanie jest kluczem do zwiększonego wychwytu bezpośrednio przed, w trakcie lub bezpośrednio po treningu. Gaspari AminoLast zawiera 2,5 g leucyny na porcję.

Spalanie tłuszczu za pomocą BCAA
Ale czekaj, powiedzieliśmy też, że faceci redukują tłuszcz, jak to działa? Wspomnieliśmy, że nieistotne aminokwasy (te, które sam wytwarzasz) są często produktami ubocznymi metabolizmu. Cóż, kiedy napływasz przez te wszystkie niezbędne aminokwasy BCAA, zaczyna się silnik budowy mięśni, który wymaga również aminokwasów nieistotnych. Stwarza to deficyt nieistotnych aminokwasów, co na swój sposób stymuluje metabolizm do tworzenia większej ilości.

Nasz przegląd Gaspari Aminolast BCAA

Wypróbowaliśmy wiele różnych suplementów BCAA, a Gaspari Aminolast zdecydowanie zasłużył sobie na miano jednego z naszych najlepszych wyborów. Podjęliśmy tę determinację podczas trwającej miesiąc miesięcznej próby personelu BCAA z Aminolastem, a także przytłaczającej informacji zwrotnej od innych kulturystów. Na tej podstawie możesz zobaczyć Aminolast w rankingu najlepszych suplementów BCAA .

Było wiele rzeczy, które podobały nam się zarówno po stronie nauki, jak i doświadczenia Aminolast. Na początek ten BCAA świetnie smakował i szybko mieszał się z wodą po wstrząśnięciu w butelce. Stamtąd wszyscy zauważyliśmy wzrost wytrzymałości na siłowni, jednocześnie uzupełniając trening wewnętrzny, a także czując się anabolicznie solidny po treningach.

Coś, co może nie znaczyć wiele dla innych, ale wiele dla nas znaczy, to, że w Aminolast – Gaspari używa naturalnych aromatów i nie zawiera sztucznych aromatów ani barwników. W świecie, w którym wszystko zawiera truciznę, ma to dla nas znaczenie, ponieważ jako kulturyści dokładamy wszelkich starań, aby zmaksymalizować zdrowie dla zysków.

Przegląd suplementu Gaspari Aminolast

Podsumowanie przeglądu Gaspari Aminolast

Podsumowując, Aminolast był solidnym treningiem Intra BCAA. Jest niedrogi, dobrze smakuje i nie zawiera konserwantów. Polecamy ten suplement zarówno kobietom, jak i mężczyznom, których cele obejmują budowanie mięśni i redukcję tłuszczu. Praktycznie na każdej drodze, którą wybierzesz, ten suplement przyniesie Ci korzyści, jeśli zostanie zastosowany zgodnie z odpowiednią dietą. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z naszą pełną listą suplementów podczas treningu, aby porównać podobne suplementy. Jeśli masz jakieś pytania, oznacz nas bezpośrednio poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *