Menu

Alpha Jym Review

Alpha JYM ma wiele do zaoferowania w porównaniu do innych boosterów testosteronu. Na przykład: jest sformułowany przez Jima Stoppani, w pełni ujawnia składniki, zawiera 4,2 g codziennych substancji aktywnych i jest dość przystępny cenowo.

Te atrakcje przykuły naszą uwagę, więc kupiliśmy kilka butelek i zabraliśmy się do pracy. Po kilku tygodniach, a potem solidnym miesiącu, Alpha JYM okazała się lepsza niż nic. Poniżej omówimy składniki Alpha JYM, a następnie to, jak poprawiło to naszą wydajność.

Składniki w formule Alpha JYM

Składniki wybrane dla Alpha JYM koncentrują się głównie na rzadkich ziołach wspomagających testy i nie zwracają uwagi na mniejsze witaminy i minerały zaangażowane w produkcję T. Jak mówi Jim: „powinieneś dostawać odpowiednie witaminy i minerały poza testosteronem”. Ma to sens i jest dla nas jasne, że nie chciał rozluźnić całej formuły ani podnieść ceny Alpha JYM, aby dodać te małe frytki.

Kozieradka (50% saponiny) 500 mg

Kozieradka ziołowa ma ciekawą przeszłość w badaniach dotyczących jej zdolności do podnoszenia testosteronu. Ta przeszłość jest interesująca, ponieważ wiele badań wykazało, że Kozieradka wcale nie podnosi testosteronu ( 1 ).

Jednak nowsze badania skłaniają się ku wręcz przeciwnie. Dopiero w ciągu ostatnich kilku lat naukowcy rozpoczęli eksperymenty z 20% ekstraktem wzbogaconym w protodioscynę, znanym jako Furosap®. Z tym standaryzowanym ekstraktem przeprowadzono kilka badań klinicznych na ludziach, w których stwierdzono znaczną poprawę poziomu testosteronu, jakości nasienia i typowych „korzyści” testosteronu ( 2 ) ( 3 ) ( 4 ).

Podobne wyniki zaobserwowano w przypadku suplementów glikozydu kozieradki ( 5 ). Jednak tutaj jest problem.

Problem polega na tym, że Alpha JYM nie używa Furosap® ani glikozydu kozieradki… Zamiast tego mamy 1000 mg kozieradki dziennie dostarczającej 50% saponin i naprawdę nie jesteśmy pewni, ile to przyniesie na stół.

Podsumowanie:

Regularna kozieradka przyniosła mieszane wyniki dla podniesienia poziomu testosteronu. W rzeczywistości niektóre badania wykazały, że podnosi estrogen. Specjalistyczne formy kozieradki odniosły większy sukces kliniczny; jednak nie wydają się być związane z 50% ekstraktem saponiny, takim jak stosowany w Alpha JYM.

Liść Damiana 500 mg

Podczas gdy kozieradka zawiera wiele dobrych i złych badań klinicznych, werdykt w sprawie Damiany jest dość jałowy. Mówiąc wprost, nie ma żadnych rzeczywistych badań wykraczających poza to, że damiana jest afrodyzjakiem. Istnieje kilka badań na szczurach, ale nie lubimy sugerować, że składniki mają takie same skutki u szczurów, jak u ludzi.

Podsumowanie:

Nie znaleźliśmy żadnych rozstrzygających badań łączących damianę z wyższą produkcją testosteronu lub pozytywną regulacją hormonalną. Być może po drodze są nowe, przełomowe badania, ale teraz Zilch.

Ashwagandha 500 mg

Ashwagandha jest naszym ulubionym składnikiem znalezionym w Alpha JYM, mającym długie i szczegółowe podsumowanie korzystnych efektów ( 6 ). Dla twojego zainteresowania jedną z tych korzyści jest testosteron i dodatnia regulacja hormonów.

Przy dawnym stosowaniu ashwagandha jest najczęściej stosowana w przekonaniu, że skutecznie przywraca funkcję nadnerczy, równowagę hormonalną i przepływ limfy ( 7 ).

Niedawno wyprodukowano specjalne znormalizowane ekstrakcje ashwagandha, z których najbardziej godnym uwagi jest KSM-66®. KSM-66® został przebadany i opracowany tak, aby był bardziej skuteczny niż standardowa surowa ashwagandha pod względem poprawy wyników sportowych, testosteronu i regeneracji. Niestety Alpha JYM zawiera standardowe ashwagandha. Jednak w przeciwieństwie do kozieradki, w której główne pozytywne badania przypisano specjalnym formom, surowa ashwagandha nadal ma kilka pozytywnych badań i szerokie anegdotyczne poparcie.

Podsumowanie:

Ashwagandha jest prawdopodobnie głównym silnie uderzającym składnikiem zawartym w boosterze testowym Alpha JYM. Mimo że JYM nie używa specjalistycznej opatentowanej formy, surowa wersja przynosi pozytywne efekty od wieków… A przy 1000 mg dziennie, to dobry początek.

DIM 250 mg

DIM to skrót od 3,3′-diindolilometanu. Naprawdę fajne w tym związku jest to, że pomaga on organizmowi regulować poziom estrogenu. Jak to wyjaśniono w naszym przewodniku po suplementach DIM , zmienia się sposób, w jaki estrogen jest metabolizowany przez organizm.

W szczególności DIM przesuwa fale metabolizmu estrogenu, aby preferować bardziej przyjazny dla ciała produkt uboczny estrogenu, w porównaniu z alternatywą, która może powodować skutki uboczne wysokiej estrogenu.

Podsumowanie:

DIM pomaga regulować estrogen u mężczyzn i kobiet. Może pomóc w walce z negatywnymi skutkami wysokiego poziomu estrogenu, promując prawidłowy metabolizm estrogenu w organizmie. Alpha JYM stosuje dużą dawkę DIM przy 250 mg na porcję i 500 mg na dzień.

Kwercetyna 250 mg

Ciekawy jest związek między kwercetyną a produkcją testosteronu. Wiemy już, że kwercetyna jest zdrowym związkiem przeciwutleniającym ( 8 ). Jednak w odniesieniu do mężczyzn i poziomu testosteronu wydaje się, że kwercetyna może chronić jądra, a tym samym maksymalizować produkcję hormonu jąder.

Mówimy, że może, ponieważ wszystkie badania zostały przeprowadzone na szczurach. Wiele badań na szczurach. Studia na ludziach? Nie tak dostępne Nie podobało nam się, że znaleźliśmy kilka odniesień do wyników u ludzi, które w rzeczywistości były więcej badań nad tłuszczem.

Podsumowanie:

Kwercetyna jest zdrową cząsteczką o właściwościach przeciwutleniających. W odniesieniu do poziomów testowych może to pomóc w produkcji hormonów bezpośrednio w jądrach. Dzieje się tak absolutnie u szczurów i prawdopodobnie u ludzi.

Tongkat Ali (Eurycoma longifolia) 100 mg

Zioło Eurycoma longifolia powszechnie określane jako tongkat ali jest popularne w społeczności zajmującej się optymalizacją testosteronu od dłuższego czasu. Ideą tego zioła jest to, że zmniejsza globuliny wiążące hormony płciowe , które w przeciwnym razie zużywałyby dużą ilość naturalnego testosteronu do eliminacji ( 9 ).

Rezultatem tego spadku SHBG jest więcej wolnego testosteronu unoszącego się wokół twojego ciała. Skutecznie, wyższy poziom testosteronu, powstrzymując twoje ciało przed automatycznym blokowaniem partycji.

Chociaż chcielibyśmy, aby było więcej badań, to, co jest dostępne, wygląda dość obiecująco ( 10 ). Ogólnie Tongkat Ali to mądry dodatek do formuły Alpha JYM.

Podsumowanie:

Tongkat ali podnosi poziom wolnego testosteronu, zmniejszając naturalną zdolność organizmu do blokowania partycji. Ten wzrost „dostępnego” testu zmniejsza skutki niskiego poziomu testosteronu i wydaje się działać dobrze.

Doświadczenie biorąc Alpha JYM (czego się spodziewać)

Efekty Alpha JYM nie były tak zauważalnie intensywne jak ostry suplement taki jak kofeina lub boostery tlenku azotu. Zamiast tego, przy prawidłowym przyjęciu, Alpha JYM ma chroniczny i powoli budujący (przez tygodnie) efekt.

Efektem, który najbardziej udokumentowaliśmy, była poprawa jakości snu, zmniejszenie stresu i znacznie bardziej stabilna energia na siłowni (mniej awarii). Może to nie brzmieć tak, jak chcesz od wzmacniacza testowego, ale to dobry początek.

Czy Alpha JYM zwiększyło przyrost mięśni?

Ponad dwa miesiące, niezbyt zauważalnie. Jednak dodatkowa utrata tłuszczu i poprawione ogólne rzeźbienie były bardzo obecne.

Być może u młodszych facetów lub starszych mężczyzn z testem LOW – Alpha JYM poprawi krzywą wyników bardziej niż nasze „pierwszorzędne” ciała.

Ostateczny werdykt

Wzmacniacze testów jakości są nieliczne i dalekie. Sprawdziliśmy niezliczone boostery testowe i tylko nieliczne naprawdę zrobiły na nas wrażenie. Alpha JYM, autorstwa JYM Supplement Science, z pewnością przynosi lepsze sformułowanie na stole. Nie jest cudownym robotnikiem, ale może wywołać przysłowiową rdzę i sprawić, że osiągniesz wyższy standard. Natychmiastowy przyrost mięśni? Nie ma mowy. Ale ulepszenia, które pomogą ci przejść przez płaskowyż, jeśli mówisz poważnie? Tak.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *