Menu

Rewizja magazynu PreSeries BULK

Przed treningiem BULK firmy Transparent Labs zyskał na popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Wydaje się, że kiedy dowiesz się o tym przed treningiem, nie przestaniesz o nim słyszeć.

Skłoniło nas to do samodzielnego wypróbowania i sprawdzenia, czy naprawdę istnieje różnica między PreSeries Bulk a wszystkimi innymi treningami wstępnymi.

Nie trzeba dodawać, że byliśmy pod wrażeniem.

Jako guru suplementów, którzy zawsze szukają najlepszego przedtreningowca, BULK przekroczył nasze oczekiwania zarówno na siłowni, jak i na etykiecie.

Chociaż może nie być tak w twoim przypadku.

Tutaj podzielimy się z Tobą naszą recenzją BULK i wyjaśnimy zalety i wady tego premium treningu przed treningiem.

Co nam się podobało od BULK:

 • Energia sprawia, że czujesz się rozbudzony i pewny siebie.
 • Formuła zawiera w pełni dozowane składniki kliniczne.
 • Zdecydowanie poprawia wydajność i czas ćwiczeń.
 • Czyste składniki, naturalnie aromatyzowane i słodzone.

Co nam się nie podobało w BULK:

 • Większe porcje wymagają więcej wody.
 • Smak to 7/10 w porównaniu z innymi treningami przed treningiem.
 • Kosztuje więcej (jest jednak zdecydowanie bardziej wartościowy).

PreSeries BULK w jednym zdaniu: PreSeries BULK to wyjątkowo dobrze zaokrąglony przedtreningówka, która osiąga wysoką jakość energii, siły, wytrzymałości i ogólnego zwiększenia wydajności.

Pełne doświadczenie przy przyjmowaniu PreSeries BULK

Od samego początku BULK jest postacią przedtreningówki w porównaniu do innych popularnych marek. Gdy pojawiła się w mailu, nie było żadnych agresywnych reklam ani sugestywnych roszczeń ( 1 ) ( 2 ) – tylko ogromna torba przed treningiem o dużych rozmiarach.

Więc się zanurzyliśmy.

Jak widać na powyższym obrazku, wielkość porcji dla BULK jest dość duża. Mimo to dobrze się wymieszało i nie pozostawiło kupy żwirku na dnie naszych kieliszków, jak niektóre inne duże porcje przed treningami.

Smakuj mądrze:

nie byliśmy pod wrażeniem, kiedy po raz pierwszy sprawdziliśmy ten trening przed treningiem. Jednak nowe smaki, takie jak lemoniada truskawkowa, winogronowy i pomarańczowy, są całkiem dobre, więc nowi użytkownicy powinni być zadowoleni.

Ale niezależnie od tego, nie bierzemy pod uwagę przed treningiem, w końcu nie jest tani. To jest przedtreningowiec, który bierzemy za zawarte w nim składniki, w dużych porcjach, które mają rzeczywiście coś zrobić.

Szybko do przodu na siłownię

Najciekawszą rzeczą związaną z przyjmowaniem BULK w porównaniu z innymi treningami przed rozpoczęciem jest sposób, w jaki się rozpoczyna.

Podczas gdy większość przed treningami uderza Cię w twarz energią, a następnie szybko zanika; BULK powoli zwiększa energię do treningu.

Po 30 minutach doświadczyliśmy czystego wzrostu energii, jednak w 60 minut znaleźliśmy się z jeszcze większym skupieniem i energią… Kiedy większość innych ćwiczeń przed treningiem zwykle zaczynała zanikać.

Naprawdę było to niesamowite doświadczenie: mądre pod względem skupienia, siły i wytrzymałości. Wszystko bez opadu ogromnych dawek kofeiny zarówno po treningu, jak i długoterminowych.

Jakie dokładnie są składniki PreSeries BULK?

Zaletą produktów BULK i Transparent Labs jest to, że ich efekty można łatwo powiązać z określonymi składnikami. Żadnych zastrzeżonych mieszanek, żadnych tajemniczych składników, tylko klinicznie potwierdzone dawki, które większość marek jest zbyt tania, aby je uwzględnić.

Formułę BULK można podzielić na dwa podstawowe komponenty: optymalizację wydajności i optymalizację energii.

Składniki optymalizacji wydajności w trybie BULK:

Jabłczan L-cytruliny: Luzem zawiera 6 gramów jabłczanu L-cytruliny, która jest klinicznie istotną dawką dla zwiększenia wydajności. Bardzo szczegółowo wyjaśniliśmy jabłczan l-cytruliny, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak to działa.

Beta-alanina: Bulk jest obciążony 4 gramami beta-alaniny na porcję. W przeciwieństwie do tego, w co chcieliby wierzyć inne marki, prawdziwa dawka kliniczna beta-alaniny wynosi od 3,2 do 5 gramów ( 3 ). Luzem przybija słodkie miejsce 4 gramami, podczas gdy większość innych treningów wstępnych zawiera mniej niż 2.

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA): w masie znajdziesz 4 gramy BCAA, co stanowi odpowiednią dawkę dla poprawy wydajności. Chociaż, aby poprawić regenerację, będziesz chciał dostać około 8 gramów dziennie.

Bezwodna betaina: często pomijany składnik, Bulk zawiera 2,5 grama bezwodnej betainy na porcję. Betaina prowadzi do większej siły i wzrostu mięśni w czasie ( 4 ).

Tauryna: spopularyzowana przez napoje energetyczne, tauryna ma negatywne powtórzenie jako kucyk z jedną sztuczką. Jednak 1,3 grama tauryny w Bulk przypisuje nawodnienie mięśni i ogólnie poprawia wydajność ( 5 ) ( 6 ).

L-norvaline: Pompa w PreSeries Bulk działa dość długo, a l-norvaline jest prawdopodobnie przyczyną. L-norwalina działa w celu zatrzymania naturalnego rozpadu argininy, umożliwiając przepływ większej ilości przez szlak tlenku azotu.

Składniki optymalizujące energię, koncentrację i nastrój w BULK:

Kofeina bezwodna: Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale kofeina jest najpopularniejszym składnikiem suplementów przedtreningowych. W rzeczywistości korzystne efekty wielu przedtreningówek można całkowicie przypisać zawartości kofeiny. Z drugiej strony większość zawiera zaledwie 180 mg kofeiny – to wszystko, czego potrzebuje.

L-teanina: naturalnie występująca w zielonej herbacie, l-teanina działa zmniejszając lęk, który może powodować kofeina. Pozwala to uzyskać potrzebną energię bez uszczerbku dla płynnego myślenia i spokojnego bicia serca. Bulk zawiera 360 mg l-teaniny na 180 mg kofeiny, co jest najkorzystniejszym stosunkiem.

Synefryna: Synefryna jest wyjątkowym stymulantem, dlatego energia ze starszych treningów była tak cholernie dobra. Dzisiaj nie znajdziesz go często, ponieważ detaliści tacy jak GNC zakazali go, ponieważ jest podobny do efedryny (chociaż jest bezpieczniejszy) ( 7 ). Ten składnik nadaje unikalny odcień kompleksowi energetycznemu Bulk, którego nie znajdziesz w innych treningach przed treningiem.

N-acetylo-l-tyrozyna: Powszechnie nazywana NAC, n-acetylo-l-tyrozyna działa w celu uzupełnienia poziomu tyrozyny w mózgu, prowadząc do poprawy nastroju i koncentracji.

Mucuna Pruriens: Mucuna jest unikalnym składnikiem zwykle zawartym w produktach wzmacniających testosteron lub hormonach wzrostu. Jednak w Bulk działa dość skutecznie, zwiększając dopaminę, zwiększając doznania Bulka w zakresie czystej energii.

Hordenina: unikalny nootropowy środek pobudzający, Hordenina uzupełnia mieszankę energii PreSeries Bulk z długotrwałym skupieniem, zwykle niemożliwym przy tak niskiej dawce kofeiny.

Ostateczny werdykt na temat tego przedtreningówki

W oparciu o nasze preferencje dotyczące jakości i ogólne doświadczenia związane z przyjmowaniem PreSeries BULK, jest to jak dotąd nasz ulubiony trening przed treningiem.

Dajemy sobie z tym radę.

Zwiększenie wydajności i ogólne korzyści ergogeniczne przeważają nad wszystkim innym na rynku.

Podsumowując, podobało nam się:

 • Jakość czystej energii
 • Solidność wybranych składników
 • Brak sztucznych składników i cukru
 • Ogólnie lepsze zwiększenie wydajności

Powody, dla których możesz nie lubić BULK:

 • Cena premium Ten przedtreningowiec jest zdecydowanie wart 49 USD. W rzeczywistości twierdzilibyśmy, że prawdopodobnie jest to warte więcej. Jednak, jak wszystkie rzeczy, musisz pozostać w budżecie i żyć w miarę swoich możliwości.
 • Wrażliwy na smak. Podoba nam się smak BULK, jednak nie konkuruje on z wieloma nowymi cukierkami o tematyce cukierkowej, załadowanymi przed treningami. Jeśli jesteś wybredny pod względem smaku niż wydajności, nie dla ciebie.
 • Uzależniony od stymulantów. Jeśli zwykle bierzesz produkty zawierające hiper-kofeinę lub wątpliwe stymulanty, prawdopodobnie będziesz potrzebować kilku tygodni detoksykacji kofeiny, zanim uzyskasz pożądaną czystą energię od BULK. Zasadniczo jesteś zbyt usmażony przez mniej odpowiedzialne marki.

Aby zobaczyć aktualne ceny i dowiedzieć się więcej, możesz wyświetlić BULK tutaj: https://www.transparentlabs.com/products/preseries-bulk-preworkout

Nie znajdziesz PreSeries BULK na Amazon lub w GNC, ponieważ chcą utrzymać niską cenę.

Uwaga:

Nasz personel wielokrotnie recenzował BULK pod kątem smaków: niebieskiej maliny, zielonego jabłka, lemoniady truskawkowej, kwaśnych winogron i pomarańczy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *