Menu

Cellucor BCAA Review: Beta BCAA vs Alpha Amino

Cellucor jest dużym graczem w branży suplementów sportowych i zawsze uwielbialiśmy ich zaangażowanie w oferowanie jak największej różnorodności suplementów treningowych i smaków suplementów. Weźmy na przykład przed treningiem Cellucor C4 – istnieje kilka odmian tego produktu i niezliczone smaki!

Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o suplementach BCAA i aminokwasów!

Więc jeśli jesteś zainteresowany zaopatrzeniem w suplementy wewnątrztreningowe od Cellucor; to będziesz chciał przeczytać, co mamy do powiedzenia na temat Cellucor Beta BCAA i Alpha Amino. Przeprowadziliśmy nasze badania i oto fakty, które oddzielają różnice między tymi dwoma produktami aminokwasowymi i dla kogo są przeznaczone.

Poniżej podsumowaliśmy każdy z suplementów aminokwasowych Cellucor zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. Mamy nadzieję, że pomoże to w podjęciu decyzji o wyborze kolejnego suplementu aminokwasowego. Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany, możesz przejrzeć naszą listę najlepszych suplementów BCAA, aby uzyskać dodatkowe opcje dotyczące aminokwasów, które można dodać do stosu suplementów kulturystycznych.

Cellucor Beta BCAA vs Alpha Amino [Bezpośrednie porównanie etykiet]

Obraz jest wart tysiąca słów, prawda?

Tutaj możesz zobaczyć bezpośrednie różnice składników między Cellucor Beta BCAA (po lewej) i Alpha Amino (po prawej).

Zarówno Beta BCAA, jak i Alpha Amino zawierają 5000 mg BCAA na porcję.

Stamtąd jednak:

  • Beta BCAA zawiera 3000 mg jabłczanu cytruliny i 1600 mg karnozyny beta-alaniny
  • Alpha Amino zawiera 3750 mg niezbędnych aminokwasów i 1750 mg mieszanki hydratacyjnej

Gdzie nas to pozostawia? Który z tych produktów Cellucor jest najlepszy do jakiego celu? Oto nasze rozbicie poszczególnych produktów i sposób, w jaki uważamy, że należy go używać w porównaniu do drugiego.

Cellucor Beta BCAA Recenzja i zastosowanie

Na początek należy zauważyć, że Beta BCAA przeformułowano niedawno. Stara formuła zawierała BCAA, HICA i Beta-alaninę. Oto nasza stara recenzja:

„Beta-BCAA zawiera standardowy profil aminokwasowy rozgałęzionego łańcucha wraz z badanym na uniwersytecie HICA i beta-alaniną. Ponad 25% aktywnych składników beta-BCAA to leucyna: najbardziej anaboliczny aminokwas. Połącz to z HICA (anabolicznym metabolitem leucyny) i łatwo zauważyć, że ten BCAA ma potencjał budowania mięśni. Naszym zdaniem Beta-BCAA jest najskuteczniej skierowany do osób koncentrujących się na zdobywaniu masy mięśniowej; chociaż można go również przyjmować podczas diety lub standardowego powrotu do zdrowia. ”

Teraz, jak wiadomo – Beta BCAA zawiera BCAA (5 g), jabłczan cytruliny (3 g) i beta-alaninę (1,6 g).

Te składniki i odpowiednie dawki są idealne do:

  • Układanie na górze przed treningiem
  • Biorąc Intra Workout

Lub

  • Podwójne czerpanie dla bezstresowego treningu
  • Podwójne czerpanie dla cardio

Wspominamy o podwójnym czerpaniu, ponieważ 5 gramów BCAA jest na niskim poziomie. Ponadto, jeśli chcesz czerpać rzeczywiste korzyści z jabłczanu cytruliny i beta-alaniny, konieczne jest podwojenie dawki klinicznej.

Biorąc to pod uwagę, w zależności od tego, jak używasz Beta-BCAA Cellucor, rozważ całkowitą liczbę porcji zmniejszoną o połowę, aby spełnić Twoje potrzeby.

Cellucor Alpha Amino Recenzja i użycie

Z drugiej strony Alpha Amino nie zmieniło formuły o ile wiemy. Z każdą porcją Alpha Amino otrzymujesz: BCAA (5 g), EAA (3,75 g) i mieszankę nawilżającą (1,75 g) zawierającą betainę, proszek kokosowy i niektóre elektrolity.

Podobnie jak Beta BCAA, możesz zażywać Alpha Amino:

  • Ułożone na górze przed treningiem
  • Jako trening Intra

Lub

  • Podwojony dla cardio

Jednak naprawdę nie uważamy, że ten produkt może spełniać rolę stymulatora przed treningami nawet przy 2 porcjach.

Ostateczny werdykt dotyczący suplementów BCAA firmy Cellucor

Ogólnie rzecz biorąc, Cellucor wytwarza jakieś pół przyzwoite suplementy BCAA. Z tych dwóch bardziej opieramy się na Beta BCAA jako suplementie dla kulturystów. Jednak jesteśmy również zainteresowani możliwością połączenia Beta BCAA z Alpha Amino, aby uzyskać 10 gramów BCAA z jabłczanem cytruliny, Beta-Alaniną, EAA (niezbędne aminokwasy) i kompleksem nawodnienia.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że nie otrzymywałbyś w pełni popartych naukowo dawek klinicznych jabłczanu cytruliny lub beta alaniny…

Dlatego musimy domyślnie korzystać z pełnej obsługi Beta BCAA – konkretnie przy 2 porcjach na raz. Dzięki temu otrzymujesz 10 gramów BCAA w stosunku 2: 1: 1, 6 gramów jabłczanu cytruliny, który jest poparty badaniami, i 3,2 gramów karnozyny beta-alaniny, która jest również poparta badaniami.

Czy wypróbowałeś którykolwiek z tych produktów Cellucor BCAA? Napisz do nas poniżej i daj nam znać, co myślisz, a także co zamierzasz wykorzystać w przyszłości, aby zmaksymalizować swoje postępy!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *