Menu

Przejrzyste laboratoria BULK vs LEAN vs STIM-FREE

W tym roku (2015) pojawiło się wiele nowych suplementów przedtreningowych. Trzy z tych przedtreningówek są przedstawiane wyłącznie przez Transparent Labs z ich zmieniającą grę linią PreSeries. Ta linia zawiera: BULK, do budowy mięśni; LEAN, za zgrywanie; i STIM-FREE do robienia obu bez użycia stymulantów.

Pracownicy BWSB wiele razy próbowali wszystkich tych ćwiczeń. Ponadto udokumentowaliśmy mnóstwo opinii użytkowników otrzymywanych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Więc tutaj, zamierzamy to wszystko przyspieszyć i zniwelować różnice między tymi zaawansowanymi suplementami przedtreningowymi. Pod koniec tego artykułu powinieneś wiedzieć, która odmiana najlepiej pasuje do twoich bieżących potrzeb i przyszłych celów.

Przezroczyste laboratoria Podobieństwa PreSeries

Na siłowni zauważyliśmy, że wszystkie te treningi, bez względu na to, który wybrałeś, wszystkie dały spektakularne skupienie, pompę i wytrzymałość. Jest tak, ponieważ każdy przed treningiem PreSeries zawiera ogromną 6-gramową dawkę L-cytruliny dla pompy, uzupełnioną o BCAA, Beta-Alaninę, Betainę oraz zbiór skutecznych składników zapewniających jasność umysłu, które zwiększają koncentrację i energię.

Jak widać powyżej, jest to podstawowy składnik linii PreSeries. Nie ma jednego konkretnego treningu przed treningiem dla doskonałej pompy lub wytrzymałości; każdy przed treningiem PreSeries oferuje wiodącą w branży pompę i wytrzymałość. Nie ma tu wzorów na mikstury!

Jak PreSeries STIM-FREE różni się od innych

STIM-FREE zawiera podstawowe elementy linii PreSeries, jak widać powyżej. Już samo to sprawia, że jest to poważny trening przed treningiem. Ale to, co odróżnia STIM-FREE od pakietu PreSeries, oprócz braku stymulantów, to masywna 6 gramowa porcja BCAA w stosunku 2: 1: 1, a także 3 całe gramy kreatyny HCL.

Jest to dodatkowa moc, wytrzymałość i potencjał metabolizmu tłuszczów i chudego wzrostu mięśni, których inne przed treningi po prostu nie oferują. Spójrz na niektóre inne dostępne przed treningami bezpłatne stymulanty, a nie zobaczysz innej formuły, która pod względem ilości i różnorodności jest zbliżona do STIM-FREE. Co więcej, STIM-FREE zawiera kilka składników poprawiających funkcje poznawcze, które mogą dać ci impuls mentalny podobny do tradycyjnych przedtreningówek bez negatywnych efektów stymulantów. Nie jest zły. Tutaj możesz zobaczyć naszą pełną recenzję PreSeries STIM-FREE .

PreSeries BULK i LEAN: Czym się różnią

BULK i LEAN to wyspecjalizowane wersje potężnego szablonu PreSeries, który widzieliście powyżej. BULK koncentruje się na dużych ilościach składników, a LEAN koncentruje się na szerszym składzie opartym na wydajności i cięciu.

Każdy z nich, pod własnym względem, dobrze nadaje się do obu celów: cięcia tłuszczu i zdobywania mięśni. Ale kluczowe specjalizacje, które oddzielają te dwa przedtreningówki, czynią je idealnymi do zajęć, do których są przeznaczone.

Co sprawia, że BULK jest wyjątkowy

BULK to przedtreningówka przeznaczona do ciężkiego podnoszenia na siłowni i budowania mięśni, ponieważ to zrobiłeś. W tym przedtreningowaniu znajdziesz prawdziwe dawki kliniczne sprawdzonych składników budujących mięśnie. Istnieją inne treningi wstępne, które zawierają te składniki, ale żaden nie oferuje prawdziwej dawki klinicznej, jak BULK.

Kluczowe uwagi dla BULK przed treningiem

 • Wysoce skuteczna matryca pompy
 • Wyjątkowa mieszanka czystej energii
 • Duże 4 gramy BCAA
 • 2,5 gramów betainy
 • 4 gramy Beta-Alaniny
 • Testosteron wspierający mieszankę
 • Zobacz pełną recenzję BULK tutaj

Co sprawia, że LEAN jest wyjątkowy

Po drugiej stronie spektrum mamy lean, z wieloma tymi samymi składnikami, które znajdują się w BULK. Główną różnicą jest ilość tych składników. LEAN zawiera obniżone dawki składników budujących mięśnie w BULK, dzięki czemu istnieje idealne środowisko do zachowania i odchudzania mięśni.

Ponadto LEAN zapewnia wysoce skuteczną matrycę podtrzymującą tarczycę, która uzupełnia możliwości termogenicznego spalania tłuszczu w tym przedtreningowym treningu.

Krótko mówiąc, zachowujesz ton, budujesz jędrność, spalasz tłuszcz, pozostajesz skupiony i czujesz się lepiej, gdy zbliżasz się do swoich celów!

Kluczowe uwagi dotyczące LEAN przed treningiem

 • Wysoce skuteczna matryca pompy
 • Wyjątkowa mieszanka czystej energii
 • Zredukowane BCAA, betaina i beta-alanina
 • Składniki termogeniczne
 • Mieszanka wspomagająca tarczycę dla metabolizmu
 • Zobacz pełną recenzję LEAN tutaj

Przegląd końcowy linii PreSeries

Nasze bezpośrednie doświadczenie z całą linią PreSeries było fantastyczne. Chociaż smak tych przedtreningówek nie jest najlepszy, wydajność jest o wiele lepsza niż w przypadku każdego innego, który próbowaliśmy; dla każdego z 3. Dodaj do tego równania zerowe wypalenie po podniesieniu i żadnych sztucznych barwników … I to nie jest łatwe.

Nie tylko my to mówimy. Informacje zwrotne na temat tego przedtreningowca były na poziomie 1, nawet zanim jeszcze dostaliśmy się do któregoś z nich. Jeśli wyjdzie przedtreningówka lepsza niż ta linia PreSeries, bylibyśmy zaskoczeni!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *