Menu

Muscletech VAPOR ONE i X5 Recenzowane

Z niecierpliwością czekam na recenzję Muscletech VAPOR ONE od dłuższego czasu. W końcu w 2008 roku Muscletech Nano Vapor był pierwszym przed treningiem, jaki kiedykolwiek próbowałem. Miał ogromną porcję i był pełen używek i wszystkiego, co grizzly. Będąc moim pierwszym przed treningiem, te rzeczy zawsze będą dla mnie szczęśliwe.

Od tego czasu sprawdzałem każdy pojedynczy trening Vapor firmy Muscletech.

W ciągu ostatnich 10 lat wprowadzono około 8 zmian formuły w dawnej linii „Nano Vapor”, a teraz w linii Vapor One i Vapor X5.

Nie jest to niespodzianką, ponieważ widać, że robią to ze wszystkimi swoimi produktami (Neurocore, Hydroxycut itp.). Naprawdę, to taktyka marketingowa.

Prawie co roku formuła ma nowy przełom, który buduje wszelkiego rodzaju szum. I jak wszyscy wiemy, szum jest dobrym biznesem. Choć z technicznego punktu widzenia zauważyliśmy tylko, że rozmiary formuł stają się coraz mniejsze i mniej złożone (poza VAPOR ONE).

Szybki podgląd Muscletech VAPOR ONE i X5:

VAPOR ONE:

VAPOR ONE to prawdziwie inspirowany treningiem Nano Vapor. Podobnie jak oryginał, zawiera więcej składników niż w jakimkolwiek innym suplemencie przedtreningowym Muscletech. Podczas przeglądu VAPOR ONE jedynym powodem do niepokoju jest niewiarygodnie wysoki poziom kofeiny.

Szybkie atuty: lepsze składniki dla lepszej wydajności i wzrostu mięśni, zgodne z oryginalnym Nano Vapor.

Szybkie słabości: tylko 20 porcji i mocniejszy smak.

Jak stosować VAPOR ONE: VAPOR ONE można zażywać do godziny przed ćwiczeniami. Ponieważ jest tak dużo kofeiny, będzie trwać dłużej niż typowy trening przed treningiem.

VAPOR X5:

W przeciwieństwie do poprzednich wersji Nano Vapor, nowa seria VAPOR X5 zapewnia jeszcze mniejsze formuły, dzięki czemu można szybko uzyskać energię potrzebną do treningu. Po drugiej stronie dawki kofeiny są zmniejszone wraz ze składnikami pompy, podczas gdy yohimbe pozostaje wysoki. Ogólnie rzecz biorąc, jest to niższa ocena w porównaniu do poprzednich produktów Nano Vapor, co ostatecznie sprawiło, że VAPOR ONE stał się koniecznością.

Szybkie mocne strony: Szybkie uderzenie, świetna energia smakowa.

Szybkie niedociągnięcia: reklamowane „dawki kliniczne” opierają się na przyjmowaniu dwóch porcji (a więc 15 porcji na pojemnik). To jest po prostu napój energetyczny, który występuje w 3 wariantach, to wszystko.

Jak wziąć Vapor X5 Przed treningiem : Nie wziąłbym żadnego z treningów Vapor X5 więcej niż 40 minut przed treningiem, ponieważ stymulanty są znacznie mniejsze. Preferowane byłoby 15 minut przed podniesieniem. Dla użytkowników, którzy nie są nowicjuszami przed treningami, podwojenie dawki nastąpi dość szybko.

Vapor X5: Następna generacja, zgrywanie, Neuro Rating Factors

Efekty energetyczne pary

Vapor One 8.5 / 10 – Vapor One jest wypełniony kofeiną, wystarczającą, aby zapewnić sobie siłę podczas każdego treningu. Dla niektórych osób może to być za dużo kofeiny, co wymaga gry Vapor X5.

Vapor X5 6.5 / 10 – Jeśli dopiero zaczynasz treningi, Vapor X5 i jego warianty będą prawdopodobnie imponującym produktem. Jednakże, jeśli jesteś standardowym użytkownikiem przedtreningowym, to 150-190 mg kofeiny na porcję Vapor X5 nie zamierza tego zmniejszyć. W takim przypadku zwiększysz do 2 miarek na porcję, a tym samym 300-380 mg kofeiny na porcję. Tylko jeden mały problem… Przyjmujesz teraz 50 mg johimby i prawdopodobnie spocony i roztrzęsiony. Z tego powodu żaden z nowych Vapor X5 nie radzi sobie dobrze w naszym dziale energii.

Efekty siły pary:

Vapor One: 7/10 – Vapor One jest dobrze sformułowany w celu zwiększenia siły, i to nie tylko z kofeiny. Biorąc Vapor One, czuliśmy się silniejsi, niż gdybyśmy tego nie robili.

Vapor X5 5/10 – Po drugiej stronie nie ma żadnych znaczących wzmacniaczy siły oprócz kofeiny i niedostatecznej dawki kreatyny w Next-Gen i Neuro.

Efekty wytrzymałości pary:

Vapor One 7/10 – Tak długo, jak możesz znieść wysoki poziom kofeiny i pozostać nawodnionym, Vapor One pozwoli ci podnosić ciężej i dłużej. Jest lepszy niż przeciętny C4.

Vapor X5 5/10 – Kofeina przychodzi i odchodzi, co tak dobrze podsumowuje Vapor X5. O ile nie powtórzysz dawki w połowie treningu, nie oczekuj prawdziwego przeżycia zwiększającego wytrzymałość.

Efekty awarii / następstw:

Vapor One 6.5 / 10 – Z powodu ogromnego podmuchu kofeiny mieliśmy sporo awarii po treningu. Nie jest to zaskakujące, ale z pewnością warte odnotowania.

Vapor X5 7/10 – W przypadku wszystkich receptur Vapor X5, niewielka dawka L-teaniny jest zawarta w celu wygładzenia kofeiny i stworzenia mniejszej awarii. Chociaż to nie wystarczy.

W tej kategorii Vapor X5 Neuro wyprzedził pozostałe dzięki dodatkowym składnikom nootropowym. Zasadniczo utrzymuje to Twój mózg dożywiany nawet po zużyciu kofeiny.

Smak: 9/10 (wszystkie wersje smakowały pyszne)

Podczas gdy duże marki głównego nurtu mają tendencję do ograniczania wydajności produktu… NIGDY nie oszczędzają na smaku. Chociaż smaki i substancje słodzące nie są do końca naturalne, są pyszne. Zarówno Vapor One, jak i Vapor X5 zrobiły na nas wrażenie.

Cena / wartość:

Vapor One 7/10 – To zdecydowanie najbardziej obciążony składnikiem przedtreningowiec wykonany przez Muscletech od dłuższego czasu, ale wciąż jest zawyżony. Wiele dawek klinicznych jest ledwo trafionych, a porcje są zmniejszone do 20.

Vapor X5 6/10 – Dla kochanka o niskim pobudzeniu cena do wartości jest bardziej zbliżona do 8/10 – ponieważ dostajesz 30 porcji za około 30 USD. Jednak dla nas musieliśmy podwoić porcje, aby uzyskać przyzwoitą odpowiedź, dlatego przyznaliśmy 15 porcji za 30 USD. Poprzednie wersje Nano Vapor lepiej odpowiadały naszym potrzebom.

Podobne produkty:

Wraz z linią X5 firma Muscletech wybrała unikalną linię produktów i sprawiła, że była w zasadzie uruchomiona w młynie. Treningi podobne do Vapor X5 obejmują ich podstawową linię konkurencyjną: Cellucor C4 .

Podobnie nie można zaprzeczyć podobieństwom między linią Vapor X5 a innymi markami Muscletech, takimi jak: Shatter SX-7 i Anarchy

Jednak VAPOR ONE wyjątkowo wyróżnia się na tle innych.

Wnioski z przeglądu: Vapor One 7.5 / 10 i Vapor X5 6.4 / 10

Ogólnie rzecz biorąc, Vapor X5 Next Gen, Vapor X5 Ripped i Vapor X5 Neuro nie dały nam tego, czego szukaliśmy. Z drugiej strony Vapor One miał prawdziwe wezwanie do broni dla miłośnika kofeiny – i podobało nam się.

Składniki Vapor One

Formuła Vapor One znacznie przewyższa poprzednie zmiany składu Vapor, które widzieliśmy w przeszłości. Naszą ulubioną częścią jest prawdziwa dawka 3,2 grama beta-alaniny plus 4 gramy jabłczanu l-cytruliny.

Niekoniecznie jesteśmy fanami ogromnej dawki kofeiny, ale wydaje się, że działa.

Składniki Vapor X5 porównane i wyjaśnione

Porównując składniki w Vapor X5 Next-gen, Neuro i Ripped – istnieje kilka niewielkich różnic ukrytych w bardzo niejednolitych etykietach.

Co sprawia, że każdy produkt jest wyjątkowy?

Unikalne czynniki nowej generacji Vapor X5:

190 mg kofeiny

750 mg nitrozyginy

62,5 mg L-teaniny

1,25 gramów betainy

1,5 g monohydratu kreatyny

1,6 grama beta-alaniny

Zgrane unikalne czynniki Vapor X5:

150 mg kofeiny

50 mg L-teaniny

Bez kreatyny

1,5 g L-cytruliny

Winian L-karnityny i rozmaryn

1,2 gramów beta-alaniny

Unikalne czynniki Vapor X5 Neuro:

150 mg kofeiny

50 mg L-teaniny

1,5 g monohydratu kreatyny

1,5 g L-cytruliny

100 mg N-acetylo-L-karnityny HCL

10 mcg Huperzine A.

Istnieją bardzo małe różnice między każdym produktem. Pomiędzy nimi zdecydowanie wolimy Vapor X5 Neuro.

Coś, co nam się nie podobało, to różne „ matryce ” i „mieszanki”, w których sklasyfikowane zostały składniki Muscletech.

Na przykład:

  • W Ripped L-teanina i cholina należą do „mieszanki neurosensorycznej”
  • W Neuro: „Ultra Neurosensoryczna matryca”
  • A w Next-Gen podział na „mieszankę neurosensoryczną” i „matrycę energii wybuchowej”

Jeśli przeanalizujesz etykiety i porównasz, znajdziesz wiele losowych żargonów marketingowych BS takich jak ten we wszystkich produktach Muscletech. Są to błędy, których NIE edukowali formulatorzy nutraceutyków, więc dlaczego je robi Muscletech?

Nasz werdykt w sprawie Vapor One, Vapor X5 Next-Gen, Neuro i Ripped

Vapor One zdecydowanie przekroczył poprzeczkę dla Muscletech i podniósł stawkę. Z drugiej strony Vapor X5 nie robi na nas takiego wrażenia, jak recenzenci suplementów ćwiczyć na siłowni. Kiedy pojawi się nowy przedtreningowiec, spodziewamy się, że będzie lepszy, chłodniejszy, bardziej skuteczny… Linia Vapor X5 wcale nie jest taka, ma po prostu „nową” etykietę.

Z tego powodu określamy to jako wstępny trening dla początkujących i pozostawmy to w tym miejscu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *