Menu

Ceny przedtreningowe Porównywane i oceniane

W całej branży suplementów ceny przed treningiem pozostały dość standardowe. Jednak rzeczywista zawartość, którą otrzymujesz w tej cenie, różni się ZNACZNIE!

Tutaj przygotowaliśmy tabelę zawierającą wiele najlepszych przedtreningówek. Ich cena jednostkowa, cena za porcję i cena za gram (bez węglowodanów).

Jeśli szukasz przedtreningówki lub naprawdę chcesz zobaczyć, ile wydajesz na przedtreningówka w porównaniu do innych: dokładnie to chcesz zobaczyć.

Koszt za gram składników aktywnych jest naszym zdaniem największym wskaźnikiem jakości przed treningiem, jeśli chcesz poprawić coś więcej niż tylko energię.

Porównanie cen i wartości sprzed treningu

Jak widać, wiele przedtreningówek z niskimi cenami naprawdę nie oferuje prawdziwej wartości. Są po prostu 50-krotnie mniejszymi formułami, aby zaoszczędzić 2-krotnie. Na pierwszy rzut oka wygląda to na interes, ale tak naprawdę nie ma przewagi.

Co dodaje wartość do treningu przed treningiem?

Dla nas treningi mają być bardzo zorientowane na cel. Jeśli chcesz schudnąć, Twój trening przedtem powinien zawierać składniki, które pomagają spalić tłuszcz. Jeśli chcesz budować mięśnie, Twój trening przed treningiem powinien zawierać składniki budujące mięśnie. Czy ma to sens, prawda?

I energia, to nie jest łatwe. Kompleksy energetyczne we wcześniejszych treningach są łatwe i tanie w projektowaniu. Dlaczego więc niektóre przedtreningówki to tylko kompleks energetyczny? To tylko jeden mały powód, dla którego warto wybrać się na trening…

Zagłębiając się w to, niektóre przedtreningówki idą środkową drogą, dodając składniki spalające tłuszcz lub budujące mięśnie. Jedynym problemem jest to, że nie są one w odpowiednich dawkach.

Prawie każdy przedtreningowiec z powyższej listy zawiera beta alaninę. Właściwa, skuteczna, kliniczna dawka beta alaniny wynosi około 3-6 gramów. Jednak większość tych przedtreningówek nie zawiera nawet 2 gramów…

Rozmiar formuły (bez węglowodanów) i cena za porcję

Tak więc, gdy postanawiasz znaleźć ten idealny przedtreningowiec, zachęcamy Cię do oceniania przedtreningówek na podstawie tego, co jest w nich zawarte – a nie tylko etykietki lub rekomendacji celebrytów.

Zadaj sobie następujące pytania:

  • Czy dostaję wystarczającą ilość porcji w tym treningu przed treningiem?
  • Czy składniki są w dawkach klinicznych?
  • Czy są sztuczne słodziki i barwniki syntetyczne?
  • Czy cena za gram mieści się w rozsądnym przedziale?

Pod koniec tych pytań dowiesz się, czy ćwiczysz przed treningiem, czy po prostu z niego korzystasz.

Prawdopodobnie najlepsza rada, jaką możemy dać ludziom, gdy szukają przedtreningówki:

Najpierw znajdź przedtreningówki z wysokiej jakości klinicznie dozowanymi składnikami, a następnie posortuj ich matryce energetyczne. Bez wątpienia ta metoda sprawi, że będziesz najszczęśliwszy i zaoszczędzisz najwięcej czasu.

Większość ludzi myli, skąd tak naprawdę pochodzi siła przedtreningowa… Myślą, że to w 100% stymulanty. Ale tak naprawdę 40% lub więcej powinno pochodzić z aktywnych składników, takich jak BCAA, beta-alanina, cytrulina itp.

Gdyby tak nie było, to treningi wolne od stymulantów nie byłyby tak popularne, jak dziś.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *