Menu

Gnarly Nutrition Pre-Treningi: Gnarly Pump Vs Maximus PRE

W zeszłym miesiącu skończyliśmy wannę z Gnarly Pump, zebraliśmy nasze notatki i usiedliśmy, aby przygotować dla was naszą recenzję. Ale potem zauważyliśmy… Gnarly Nutrition faktycznie wytwarza DWIE suplementy przedtreningowe.

Dzięki tym nowym informacjom dokonaliśmy kilku podstawowych aktualizacji naszych notatek i od razu kupiliśmy Gnarly Maximus PRE. Tutaj podzielimy się z Wami zarówno Gnarly przed treningiem, jak i porównaniem Gnarly Pump z nowszą wersją „Maximus PRE”.

Nasza recenzja Gnarly Pump Pre Workout autorstwa Gnarly Nutrition

Bierzemy Gnarly Pump przez 14 dni, i szczerze mówiąc… To było około 14 dni.

Wynika to z faktu, że Gnarly Pump to dość niski klucz przed treningiem w dziale używek.

Jak niski jest to klucz? Spróbuj 60 mg kofeiny – co gorsza, naturalna kofeina, która uderza wolniej niż kofeina bezwodna .

To pozostawiło nas bez prawdziwego zwiększenia energii na siłowni. To był przykład polegania na naturalnie wytworzonej przez siebie energii… Praktycznie pokonanie celu.

Na podstawie tego doświadczenia szybko zmieniła się nasza opinia na temat „jak przyjmować Gnarly Pump”. Zmieniło się z „weź jako trening przed treningiem 15-30 minut przed treningiem” na „weź jako suplement kreatyny 60-90 minut przed treningiem”.

Dzięki temu przełącznikowi czasu korzystanie z pompy Gnarly stało się znacznie lepszym doświadczeniem.

Chociaż nie wydobyliśmy całej tony z kofeiny, pozwoliło to na właściwe wchłanianie cytruliny i monohydratu kreatyny do naszego organizmu… To znaczy, chociaż nie mieliśmy typowego przypływu kofeiny przed treningiem, mieliśmy „paskudna pompa” i dobra moc kreatyny.

Czy kupilibyśmy ponownie pompę Gnarly? Nie. Ale skończymy butelkę jako suplement kreatyny (czy powinieneś wziąć kreatynę? Zobacz ten artykuł ).

Tak więc Gnarly Pump było rozczarowujące, ale z Maximusem PRE sytuacja trochę się poprawiła

Jak to nie mogło? Wystarczy spojrzeć na porównanie Gnarly Pump i nowszej Maximus PRE. To tak, jakby już teraz wiedzieli, jak zrobić trening przedpołudniowy (kciuki do góry).

W porządku, więc jest lepiej, ale wciąż nie to, czego my, samozwańczy entuzjaści przed treningiem, szukamy… Lub jak… Ale w każdym razie!

Maximus PRE na siłowni

W porównaniu do Gnarly Pump, Maximus PRE zapewnia znacznie lepsze wrażenia treningowe dzięki zawartości 3-krotnej kofeiny.

Teraz jest to naturalna kofeina, więc będzie uderzać mniej intensywnie, ale jest znacznie lepsza niż tylko 60 mg!

Nasze doświadczenie z Maximus PRE było przyzwoite. W żadnym wypadku nie był to suplement przed treningiem najwyższej klasy, ale jednocześnie może nie być do tego przeznaczony.

Prosta prawda jest taka, że Maximus PRE jest ulepszeniem Gnarly Pump, ale oba są nadal minimalistycznymi treningami wstępnymi zaprojektowanymi dla entuzjastów naturalnych suplementów.

Wyraźnie widać to po ich marce, doborze składników i dawkowaniu.

Dzięki temu zalecamy Maximus PRE prawdziwemu orzechowi zdrowia, który nigdy wcześniej nie brał suplementu przedtreningowego, ale szuka więcej energii. W tej sytuacji Maximus PRE jest naprawdę dobrze dopasowany.

Jednak jeśli często korzystasz z przedtreningówek i próbujesz wielu osób zawsze szukających lepszego doświadczenia, to po prostu nie to.

Marketing jest bardzo odważny, twierdząc, że jest to poważny przedtreningówka, ale tak nie jest.

Składnik mądry:

 • 3 gramowa mieszanka BCAA
 • 5 gramów jabłczanu cytruliny (1 gram bez dawki klinicznej)
 • 1,5 grama beta-alaniny (1,7 grama poniżej dawki klinicznej)
 • 3 gramów glutaminy (wątpliwy cel)
 • 150 żeń-szeń azjatycki
 • 100 mg Korzenia Imbiru
 • 180 mg naturalnej kofeiny

Proste, mało dozowane i czyste. Idealne dopasowanie dla bardzo naturalnej osoby, ale ani trochę dla suplementu znanej osoby szukającej czegoś potężnego.

Gnarly Pump i Maximus PRE, kupić czy nie kupić?

Aby było to bolesnie proste, oto nasze zalecenia dotyczące suplementów przedtreningowych Gnarly Nutrition.

Zdobądź Gnarly Pump IF:

 • Chcesz suplementu kreatyny wziąć przed treningiem
 • Cenisz smak
 • Nie chcesz dużo kofeiny
 • Jesteś nowy w treningu i chcesz czegoś lekkiego i naturalnego

Uzyskaj Maximus PRE JEŻELI:

 • Nie chcesz kreatyny
 • Cenisz energię
 • Chcesz naturalnego przedtreningówki
 • Nie szukasz super mocnych wrażeń

Jeśli te warunki nie pasują do ciebie, nie czujemy się komfortowo, mówiąc, abyś wziął ten trening przed treningiem. Na koniec dnia są lepsze opcje.

Dziękujemy za przeczytanie naszych recenzji Gnarly Pump i Maximus PRE!

To naprawdę nie było ekscytujące, ale spędziliśmy czas na siłowni – równie dobrze może napisać!

W połowie 2017 r. Pojawiło się wiele nowych treningów przedpremierowych, ale o dziwo nie było nic epickiego. Naprawdę widzimy wiele formuł przedtreningowych, które wydają się być opracowywane przez ludzi, którzy tak naprawdę nie biorą przedtreningówek… Szkoda.

Niezależnie od tego, dodaj nas do zakładek, aby być informowanym o tym, co wychodzi! I lepiej uwierzcie, że się rozejdziemy, ilekroć coś godnego uwagi rzeczywiście się pojawi!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *