Menu

PMD ACG3 Supercharged Review

Jeśli regularnie robisz zakupy w GNC, prawdopodobnie zaoferowano Ci przedtreningówkę ACG3 doładowaną przez PMD ( 1 ). Mówi się na ulicy, że jest to klon Jack3d… Ale tak nie jest, przynajmniej już nie.

Prawdziwa oferta na produkty ACG3 i PMD polega na tym, że są to produkty ekskluzywne GNC. Oznacza to, że nie znajdziesz ich nigdzie indziej bez zgody GNC.

W rzeczywistości jest to plan gry dla wszystkich firm FitLife Brands ( 2 ), który wydaje się występować w zakresie „meh” ( 3 ).

Pomijając partnerstwa, jak radzą sobie przed treningami PMD, kiedy nadejdzie czas na trening?

Nasze doświadczenie w stosowaniu PMD ACG3 Supercharged przed treningiem

Aby rozpocząć przegląd ACG3, przed treningami eksperymentowaliśmy z 1 porcją miarki. Jest to podstawowa wielkość porcji, która przekłada się na 60 porcji, ale oznacza również ½ wymienione składniki.

Najlepszym sposobem na wyjaśnienie, jak czuje się jedna porcja ACG3, jest wyobrażenie sobie przyjmowania C4 z bardziej surowym ugryzieniem. Energia była umiarkowanie obecna, ale odczuwała nieokiełznane, spocone uczucie, prawdopodobnie z johimbe.

Podczas przyjmowania PMD ACG3 energia trwała bardzo długo. Jednak efekty pompy i inne były mniej wyraźne.

Biorąc 2 miarki ACG3:

Uaktualnienie z jednej miarki do dwóch za pomocą tego przedtreningówki całkowicie zmienia doświadczenie. Teraz otrzymujesz pełną dawkę oznaczonych ilości składników.

Doświadczenie energetyczne z 2 miarkami ACG3 znacznie wzrosło, jak można się spodziewać – ale wciąż było to dość surowe uczucie.

W ciągu kilku dni zauważyliśmy poprawę siły podczas przyjmowania 2 miarek, dzięki zawartości 3 gramów kreatyny. Jednak nie było to całkiem porównywalne do samodzielnego przyjmowania klinicznej 5-gramowej dawki kreatyny.

ACG3 w porównaniu z paliwem pompy PMD

Pomiędzy nimi wybieramy ACG3 za każdym razem. Pompa paliwowa była podobna i oferowała większe pompy… Ale węglowodany są w konflikcie z każdą dietą inną niż pęcznienie i zostawiły nas kwaśnymi w połowie ćwiczeń.

Dolna linia:

Oboje tak

co powinien zrobić przedtreningówka

, ale sugerujemy ACG3 zamiast paliwa z pompy PMD, chyba że masz szalone spęcznienie.

Składniki w formule doładowania ACGC

To wcale nie jest niedrogi przedtreningówka. Dla nas to sprawia, że myślimy: „wow, musi zawierać naprawdę dobre i drogie składniki!” Szkoda, że tak wcale nie było.

Mieszanka Kreatyny:

ACG3 Supercharged zawiera mieszankę: cytrynianu kreatyny, MagnaPower i alfa-ketoglutaranu, co daje 1,5 grama na pojedynczą miarkę i 3 gramy na podwójnie. Te formy kreatyny są mniej klinicznie wspierane i nieco niedostatecznie dawkowane.

Spal kompleks:

„Kompleks spalania” w ACG3 zawiera mieszaninę beta-alaniny, betainy, tauryny i l-histydyny. Nie jest jasne, ile zawiera każdy składnik, ponieważ formuła jest zastrzeżona. Podczas gdy beta-alanina może wywoływać uczucie pieczenia, nie jesteśmy pewni, dlaczego ta mieszanka nazywana jest „kompleksem spalania”.

Kompleks pompowy:

„Kompleks pompowy” występujący w ACG3 zawiera: l-argininę, l-argininę AKG, glicerol i astraginę. Ilości nie zostały ujawnione, jednak kompleks kompleksu spalania + kompleks pompy łącznie 5,5 gramów.

Formuła ostrości:

Nie mylić ze składnikami energii lub, jak to nazywamy, „surowymi stymulantami”, formuła skupiająca zawiera składniki nootropowe. ACG3 Supercharged zawiera: kilka form choliny, l-tyrozyny, ashwagandha, l-karnityny, korzenia lukrecji, miłorzębu i fosfatydyloseryny łącznie łącznie 825 mg.

Surowe stymulanty:

Prawdziwy kopniak, który poczujesz od ACG3 Supercharged, pochodzi od surowych stymulantów. Należą do nich: kofeina, teakryna, glukuronolakton, johimbe, kwercetyna, d-ryboza, ekstrakt amla, teobromina, guarana i ekstrakt z zielonej herbaty. Kofeina na podwójną porcję wynosi 325 mg, a pozostałe składniki łącznie 100 mg razem 425 na podwójną miarkę.

Dolna linia:

formuła w ACGC jest dość zastrzeżona, chociaż to, co robią, sugeruje, że nie ma możliwości, aby kluczowe składniki były na poziomie klinicznym.

Ostatnie przemyślenia na temat tej recenzji

Chociaż ten przedtreningowiec nie jest z natury zły, umieszczona na nim metka cenowa nie ma żadnego sensu. Nie przyłapiesz nas na kupowaniu ACG3 z doładowaniem lub pompowaniem paliwa, chyba że są co najmniej 50% tańsze…

Mając to na uwadze, równie dobrze możesz po prostu wziąć standardowy ekstremum C4 i uzyskać prawie takie same wrażenia na 1 do 2 miarek za połowę ceny i przy lepszych smakach.

Co nam się podobało: Ekstremalna różnorodność między kompleksami stymulantów i ogniskowania.

Co nam się nie podobało: znacznie zawyżone ceny, ukryte dawki mieszanki, brakuje dawek klinicznych.

Werdykt na temat ACG3: Jeśli chcesz poczuć się jak balerina i kupić przed treningiem 66 $, bądź naszym gościem. Jednak po prostu nie możemy zweryfikować tej ceny i osobiście zdecydować się ją przenieść. Ten trening przed treningiem można znaleźć w sklepach GNC, na stronie GNC lub w Amazon.

Czy twoje doświadczenie było podobne? Skomentuj poniżej i udostępnij.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *