Menu

Instant Oats Review

Natychmiastowy przegląd owsa Podczas łączenia, czyste łączenie, a nawet próba przyłożenia dowolnego mięśnia jako chudy facet; suplementy węglowodanów mają swoją rolę. Jest wygodny w ruchu i wykonuje pracę, jeśli chodzi o dodatkowe kalorie poprzez węglowodany (które można połączyć z kreatyną, aby również zwiększyć wchłanianie kreatyny).

Niedawno związaliśmy się z Instant Oats firmy Myprotein. Jest to bezpośredni odpowiednik suplementów węglowodanowych, zwanych także paliwem glikogenowym itp. Ale jest jedna ogromna różnica. Zamiast być prostym źródłem cukru lub maltodekstryny, są to złożone węglowodany (zdrowsze źródło) pochodzące bezpośrednio ze starych dobrych owsa.

Nasze natychmiastowe doświadczenie owsa

Na początek zacząłem brać Instant Oats bezpośrednio po treningu, aby uzupełnić okno po treningu podczas gotowania jedzenia. Wziąłbym to wraz z białkiem serwatki i zależnie od tego, ile kofeiny było jeszcze w moim ciele, wrzuciłem również 5-10 gramów monohydratu kreatyny. Możesz przeczytać o tym, jak czas kreatyny tutaj . Natychmiastowa suplementacja węglowodanów owsa

Zdolność do picia owsa błyskawicznego była taka, ale jego cel znacznie przewyższa wszelkie preferencje dotyczące tekstury. Jako całość jest dla niektórych trochę gruba, a nawet nieco szorstka; ale na plus, dosłownie zjadasz owies, jedne z najlepszych złożonych węglowodanów, jakie możesz wziąć w kulturystyce. Aby uczynić to doświadczenie przyjemnym, połączyliśmy go z białkiem, aby dodać smaku, który przeszedł długą drogę i jest niezbędny niezależnie od okna po treningu.

Pod względem wydajności zdecydowanie czułem się bardziej wzmocniony na następny trening po przyjęciu Instant Oats po treningu. Bardziej niż zwykle biorę węglowodany głównie z posiłku po treningu, którego spożycie trwa dłużej. Wierzę również, że moje wchłanianie kreatyny zostało wzmocnione przez dużą zawartość węglowodanów, którą oferował Instant Oats, gdy był zsynchronizowany.

To był pierwszy raz, kiedy osobiście uzupełniałem źródło węglowodanów i zauważyłem różnicę. Nie wiem, jak ten produkt wypadłby w porównaniu z innymi suplementami węglowodanowymi, ale wiem, że Instant Oats jest moim wyborem nr 1 ze względu na źródło węglowodanów, a także cenę.

Najbardziej przystępny suplement węglowodanów, jaki widzieliśmy

Obecnie w Stanach Zjednoczonych możesz dostać 11-funtowy worek Instant Oats za około 12 USD. To szalone, gdy porównujesz te 11 funtów z najbliższym konkurentem na węglowodany, który kosztuje około 40 USD za 4 funty. To bardzo poważna luka i cieszę się, że jestem po zwycięskiej stronie. Możesz sprawdzić Instant Oats na Myprotein, a także zobaczyć inne wysokiej jakości i niedrogie suplementy sportowe.

Jeśli Twoim celem jest łączenie, natychmiastowe przerwy są jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na osiągnięcie tego celu. Ponieważ są to owies, będziesz otrzymywać stałe źródło węglowodanów, które nie będą agresywnie zwiększać poziomu insuliny i nie będą wpływać na hormon wzrostu ani wyzwalać zatrzymywania tłuszczu. Połącz natychmiastowe płatki owsiane z serwatką Impact, a uzyskasz najbardziej przystępny cenowo gainer; i zdrowy też.

Osobiście uważam, że gdybym chciał, mógłbym dodać do swojej diety stałe 400–600 kalorii dziennie, stosując Instant Oats. To ogromna różnica, a gdybym był w dużej masie, to bym to zrobił. Dla innych facetów, jeśli wybierzesz tę trasę, upewnij się, że otrzymujesz witaminy i minerały za pośrednictwem wielu witamin lub warzyw i owoców. Zrób to, a cały twój obraz zostanie pomalowany tylko dla korzyści!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *