Menu

w sprawie przeglądu PRO PRE

PRO, Platinum, Gold Standard… Optimum Nutrition ma swój sposób na słowa i branding. Jednak gdy spojrzysz na ich formuły, są one zaskakująco średnie .

Unikalne w Optimum Nutrition jest ich zaangażowanie w bezpieczeństwo.

ON jest ostatnią marką, którą zobaczysz promującą najnowszy (i niezweryfikowany) składnik lub „super suplement”. Zamiast tego nie spieszą się, powoli ulepszają produkty i zapewniają, że nigdy nie wypuszczą czegoś, co mogłoby zepsuć nazwę „Optymalne odżywianie”.

To poświęcenie się bezpieczeństwu w połączeniu z całkiem szczerymi formułami na poziomie ekonomicznym dało nam w przeszłości trochę kiepskich przedtreningówek.

Nowa „PRO PRE” Optimum Nutrition, teraz jest to trening przed treningiem, który warto wziąć…

Po zażyciu PRO PRE nigdy już nie sięgniesz po ich Złoty Standard PRE lub Platinum PRE.

Ale zanim dopadnie nas nadmierna hipnoza, pamiętaj – wszystko sprowadza się do twojego ciała, pożądanych ćwiczeń, rutyny ćwiczeń i doświadczenia.

Jeśli jesteś uzależniony od DMAA… Nie polubisz tego. Jeśli jesteś pełnoprawnym kochankiem przed treningiem, który chce ponad 20 gramów porcji przed treningiem… Nie spodoba ci się to.

Ale jeśli masz dość przyjmowania tego samego starego C4, Ghost Legend lub innego ogólnego PWO na półce GNC… To będzie trochę magii w puszce, która pozwoli ci utrzymać się na dobrej drodze.

NA PRO PRE Szybki przegląd:

Suplementy Jym, Przezroczyste Laboratoria, Mięśnie Kageda, Legion i Cellucor z powodzeniem wydały duże porcje inspirowane klinicznie przed treningami… Teraz kolej na Optymalne Odżywianie dzięki PRO PRE. Naszym zdaniem jest to jedyny przedtreningowy trening Optimum Nutrition, który warto wziąć… Jak się układa? To jest całkiem niesamowite w porównaniu do głównego nurtu. Jednak nie zapewnia tak niszowego wrażenia, że niektórzy tego chcą, a także oszczędza wiele składników, które dostarczają inne duże porcje przed treningami.

Szybkie zalety: nie wymaga podwójnego czerpania. Sześć gramów L-cytruliny, 3,2 grama beta-alaniny i 300 mg wszechmocnej kofeiny! Nasz smakował też całkiem nieźle (pomimo niektórych negatywnych recenzji, które przeczytaliśmy).

Szybkie niedociągnięcia: Tylko 20 porcji na pojemnik, trochę drogo, i naprawdę można użyć matrycy BCAA.

Jak przyjmować PRO PRE: Ten trening przed treningiem rozpoczyna się stosunkowo szybko. Dziesięć do dwudziestu minut przed treningiem jest idealne. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do 300 mg kofeiny, zacznij od połowy miarki!

Jak oceniliśmy przedtreningówkę Optimum PRO

Efekty energetyczne: 8,5 / 10 – Jak dotąd najwyższa kofeina z Optimum Nutrition.

Trzysta miligramów kofeiny to nie żart. Cofnij się o dziesięć lat, a tego rodzaju dawkowanie byłoby niespotykane! Ale wcześniejsze treningi wstępne, takie jak Pre-Jym i inne, udowodniły, że jest to całkiem sprzyjające miejsce dla dużego tłumu. Zwłaszcza, gdy kofeina jest głównym źródłem stymulantów. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie energetyczne, które otrzymaliśmy z PRO PRE, nie sprawiło, że czuliśmy, że czegoś brakuje. Tak, brakowało części nootropowej / zapewniającej dobre samopoczucie w porównaniu do innych ćwiczeń przed treningami… Ale ogólnie było bardzo dobrze.

Efekty siły: 7,5 / 10 – Nieźle, ale nadal będziesz chciał wziąć kreatynę.

W PRO PRE Optimum nie ma żadnych tajnych składników sosu mocnego, ale wszystkie dostępne składniki są skuteczne i stanowią dobrą podstawę suplementacji przedtreningowej.

Efekty wytrzymałościowe: 7,5 / 10 – Dobre dla optymalnego odżywiania.

Cytrulina w połączeniu z beta-alaniną zapewnia dodatkowe korzyści wytrzymałościowe. Jednak wybór prostej leucyny zamiast BCAA sprawia, że przed treningiem nie zajmuje on tak wspaniałego miejsca w dziale wytrzymałościowym.

Skutki awarii / następstw: 7,5 / 10 – średnia w branży.

Brak wątpliwych stymulantów i włączenie ashwagandha, l-teaniny i cytruliny sprawiają, że jest to dość łatwe rozwiązanie. Dobra robota.

Smak: 8,5 / 10 – Nigdy nie zawodzi.

Istnieje wiele raportów na innych stronach internetowych o tym, że smakowanie przed treningiem jest naprawdę złe. Nie doświadczyliśmy tego w najmniejszym stopniu, w rzeczywistości smakowało dobrze i miało świetny skład. Jakiego smaku próbowaliśmy? Truskawka pękła.

Cena / Wartość: 7/10 – Standard.

Jest to w rzeczywistości najlepszy jak dotąd trening przedtreningowy, ale jest zbyt drogi dla tego, co dostajesz… W porównaniu do średnich branżowych.

Podobne produkty:

 • PES Prolific Podaj najbliższy mecz przed PRO treningiem Optimum Nutrition. Pomiędzy nimi Prolific ma doskonały smak i ogólnie bardziej elastyczną formułę na dni o wysokiej i niskiej stymulacji (1 lub 2 miarki).
 • PRE-Kaged – Stymulatory w PRO PRE czują się lepiej, ale należy dokonać porównania. Przedtreningówka Optimum Pro jest często tańsza, co daje jej znaczną przewagę… Ale jeśli możesz dostać Pre-Kaged w porównywalnej cenie, zanurz się! Kochamy to.
 • C4 Ultimate Niezwykle porównywalna formuła, chociaż Optimum Nutrition sprawia, że czuje się lepiej i za znacznie lepszą cenę. Pomiędzy nimi nie czujemy konkurencji, ON wygrywa.
 • Beyond Raw Lit Lit rzeczywiście lepiej czuje się stymulantami, ale ma inne kluczowe składniki. Jeśli wolisz siewcę kofeiny, to LIT jest preferowanym wyborem. Ale jeśli chcesz naprawdę bezpiecznego przedtreningowego kofeiny, to skłoń w kierunku przedtreningowego Optimum.

Optymalny wniosek z przeglądu wstępnego PRO: 7,75 / 10

W porównaniu z poprzednimi treningami Optimum Nutrition, nie mamy nic oprócz miłości do nowego PRO PRE! Jednak w porównaniu z najlepszymi obecnie treningami wstępnymi nie jest to gwiezdne dziecko, jakiego można oczekiwać od marki tak poważnie pod względem ich reputacji. Czy będziesz rozczarowany PRO PRE? Prawdopodobnie nie! Zawsze może być gorzej, ale hej, zawsze może być lepiej.

Składniki w ON PRO PRE

Składniki tego przedtreningowca są dość proste i bez niespodzianek. Oto krótka dyskusja / wyjaśnienie dla każdego z nich.

 • L-Cytrulina 6 g – Zamiast używać jabłczanu l-cytruliny, ON używa prostej l-cytruliny w potężnej dawce 6 gramów. Chociaż lubimy stary dobry jabłczan, większość firm stosuje mniejszą dawkę przy wyborze prostej l-cytruliny. Optymalne odżywianie nie. Dobrze dla nich!
 • Beta-Alanina 3,2 g – Trzy i piąte gramy to najniższa dawka kliniczna dla beta-alaniny, ale JEST TO DAWKOWANIE KLINICZNE! Które jest czymś, czego brakuje większości treningów przed!
 • Kofeina 300 mg – jest to duża dawka kofeiny, jednak oszczędzili ją i sprawili, że jest mega skuteczna z niektórymi składnikami poniżej. ON używa bezwodnej kofeiny w tym przedtreningowaniu, możesz dowiedzieć się o różnych formach kofeiny tutaj .
 • Rhodiola rosea 200 mg – Rhodiola to egzotyczna nazwa zioła, które pomaga ciału radzić sobie ze stresem. Nazywa się to adaptogenem.
 • L-teanina 200 mg – L-teanina jest jednym z kluczowych składników, który wygładza ponad 300 mg bezwodnej dawki kofeiny.
 • KSM-66 300 mg – Ta opatentowana forma ashwagandha działa podobnie jak Rhodiola, ale nieco więcej.
 • NeuroFactor 100 mg – powszechny w kilku spalaczach tłuszczu i przed treningami, jest to szczególny rodzaj ekstraktu z kawy.
 • Trans-Resweratrol 75 mg – Silny przeciwutleniacz. Cóż, przynajmniej wersja syntetyczna.
 • L-Leucyna 2 g – Anaboliczny aminokwas.
 • N-Acetyl L-Tyrozyna 1 g – przekaźnik neuro-, wygładza nad kofeiną i pomaga skupić się + nastrój.
 • Magnez 220 mg – Magnez jest niezwykle ważnym minerałem. Istnieją jednak dwie wady ON przed treningiem. Po pierwsze, magnez nie jest składnikiem przedtreningowym; najlepiej wziąć w nocy. Po drugie, używają tlenkowej wersji magnezu, która jest środkiem przeczyszczającym. Lżejszym użytkownikom może się to przydać podczas przysiadu!

PRO PRE w porównaniu z innymi treningami Optimum Nutrition

Jak widać, PRO PRE przedstawia najlepszą dawkę jak dotąd (przynajmniej przed treningami).

 • PRO PRE – Właściwie zawiera pewne dawki kliniczne. Formuła szerokopasmowa. Nowoczesny.
 • Gold Standard PRE – Lekko dozowana kreatyna i kofeina przed treningiem.
 • Platinum PRE – DMAE i kofeina skoncentrowane przed treningiem.

Ostateczny werdykt dotyczący nowego PRO PRE

Optimum Nutrition jako marka nigdy nie została zbudowana na suplementach przedtreningowych. Zamiast tego były to ich suplementy białkowe i inne składniki.

Tak, zasadniczo mówimy, że ich treningi zawsze były do niczego.

Jednak teraz, dzięki PRO PRE, naprawdę wkraczają do gry. Kto wie, co przyniesie ich następna receptura…

Pozwól nam wiedzieć co myślisz…

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *