Menu

Optimum Nutrition BCAAs Przeglądane

Optimum Nutrition jako marka oferuje liczne suplementy BCAA, ale nie wszystkie są takie same. Celem tej strony jest porównanie, porównanie i uszeregowanie wszystkich produktów BCAA i aminokwasów Optimum Nutrition na jednej uporządkowanej liście.

Jeśli więc masz dość ślepego wybierania ON BCAA z półki – te dla Ciebie.

Ranking BCAA i aminokwasów Optimum Nutrition w skrócie:

 1. PRO BCAA
 2. Instancja Amino 5000
 3. Niezbędna energia Amino
 4. Złoty Standard BCAA Train + Sustain
 5. Mega-rozmiar BCAA 1000
 6. Amino Superior 2222

Ranking BCAA Optimum Nutrition

Poniżej szczegółowo podzielimy nasze rankingowe recenzje. To jest nasz ranking wyłącznie produktów Optimum Nutrition i nie reprezentuje naszego oficjalnego rankingu najlepszych aminokwasów w proszku z najlepszych łańcuchów branżowych .

# 1 Optimum Nutrition PRO BCAA

Kluczowe fakty:

 • 20 porcji na wannę
 • 8000 mg BCAA 2: 1: 1
 • 5000 mg l-glutaminy
 • 150 mg fitoblendu

PRO BCAA to gra BCAA Optimum Nutrition.

Chociaż ten suplement ma tylko 20 porcji na tubę, każda porcja jest obciążona 8 gramową dawką BCAA. Przy 8 gramach dostajesz skuteczną ilość BCAA, aby faktycznie coś zmienić.

Wewnątrz PRO BCAA znajdziesz również 5 gramów glutaminy. Pomaga to w regeneracji, a także uzupełnianiu glikogenu.

Pod względem smaku PRO BCAA jest bardzo łatwa do picia i ma kilka opcji. Jako całość jest to właściwie wykonany suplement BCAA.

Uzyskaj Optimum Nutrition PRO BCAA

UWAGA: Stan na dzień 17.07.2019 PRO BCAA nie znajduje się na stronie Optimum Nutrition . Będziemy Cię informować o tym, co będzie dalej.

# 2 Zinstytucjonalizowany proszek BCAA 5000

Kluczowe fakty:

 • 40 porcji na wannę
 • 5000 mg BCAA na porcję

BCAA 5000 jest oryginalnym suplementem BCAA Optimum Nutrition, który udowodnił próbę czasu, gdy Glanbia (spółka macierzysta ON) rozrosła się i rozszerzyła na kilka marek żywieniowych .

Zdecydowanie BCAA 5000 jest najtańszą opcją BCAA od ON i Glanbia jako całości. Odkryliśmy, że możesz dostać 40 porcji BCAA 5000 za około 24 dolary.

To prawda, że dostajesz tylko 5000 mg na porcję…

Ale jeśli po prostu weźmiesz 2 porcje na raz, otrzymujesz 20 porcji 10 g BCAA za 24 $, co nie jest takie złe w porównaniu z konkurencją.

Ponownie, mniej dozowany niż PRO BCAA, ale stosunkowo niedrogi.

Uzyskaj optymalną wartość odżywczą BCAA 5000

# 3 Niezbędna energia Amino

Kluczowe fakty:

 • Wiele smaków
 • 5 gram mieszanki aminokwasów
 • 160 mg kofeiny

Jest to zdecydowanie najpopularniejszy suplement aminokwasowy Optimum Nutrition. Z łatwością wykonujemy ten telefon, ponieważ Amino Energy jest dostępna w 14 smakach w porównaniu do innych suplementów ON maksymalnie w 4 smakach.

Essential Amino Energy zawiera 5 gramów mieszanki aminokwasów o pełnym spektrum, wraz z 160 mg kofeiny i zielonej herbaty.

Razem dostajesz skok energii z wolnymi aminokwasami, aby pomóc energetyzować mięśnie i promować metabolizm aminokwasów zamiast rozpadu mięśni podczas ćwiczeń.

Jako całość, Essential Amino Energy to zabawny dodatek i możesz przeczytać naszą recenzję aminokwasów tutaj . Polecamy jako pomoc cardio lub jako pomoc energetyczną dla tych, którzy nie chcą brać pełnego suplementu przedtreningowego.

Uzyskaj Optimum Nutrition Essential Amino Energy

# 4 Złoty Standard BCAA Train + Recover

Kluczowe fakty:

 • Nowa nazwa „trenuj i odzyskuj”
 • 5 gramów BCAA
 • 250 mg Drożdże piekarnicze
 • 200 mg Rhodiola rosea

Gold Standard BCAA Train + Recover to właściwie stonowana wersja PRO BCAA. Każda porcja zawiera 5 gramów BCAA oraz dodatkowe składniki, o które tak naprawdę nie dbamy.

Jest to kolejna dobra opcja, jeśli chcesz uzupełnić swój trening przed treningiem lub chcesz BCAA, którą możesz wziąć jedną porcję przed treningiem, a następnie inną podczas ćwiczeń.

Pod względem smaku, Gold Standard BCAA jest na miejscu, ale nie zawiera takiej samej mocnej dawki BCAA jak PRO BCAA.

# 5 Mega-wielkości BCAA 1000 Caps

Kluczowe fakty:

 • Wersja z niskimi dawkami

Kapsułki BCAA 1000 firmy Optimum Nutrition są alternatywą dla pigułek BCAA 5000. Każda porcja kapsułek BCAA przynosi 1000 mg BCAA. Będziesz musiał wziąć kilka porcji, aby uzyskać skuteczną dawkę.

Jednak jedną ogromną zaletą tabletek jest to, że nie zawierają sztucznych barwników ani substancji słodzących, które zawierają praktycznie wszystkie pozostałe ON BCAA.

# 6 Superior Amino 2222

Kluczowe fakty:

 • Niskodawkowe pełne spektrum aminokwasów

Superior Amino to suplement aminokwasowy na pełne pigułki Optimum Nutrition.

Kiedy weźmiesz 2 kapsułki Superior Amino, otrzymasz 2222 miligramów aminokwasów. Można to wykorzystać do uzupełnienia treningu lub wzbogacenia posiłku.

Jednak, aby uzyskać rzeczywistą korzyść z tego suplementu, gdy jest on przyjmowany sam, będziesz musiał zmniejszyć co najmniej 5 porcji lub 10 tabletek.

Jest to standardowy upadek suplementów aminokwasowych na bazie pigułek. Który opiera się na wymaganym progu około 6 gramów, zanim zaczną robić jakąkolwiek rzeczywistą różnicę w regeneracji / konserwacji / wzroście mięśni.

Ostateczny werdykt w sprawie optymalnego odżywiania aminokwasów

Jeśli zamierzasz wydać pieniądze na suplement BCAA od Optimum Nutrition, uważamy, że PRO BCAA jest najlepszym wyborem.

Ma odpowiednią skuteczną dawkę BCAA wynoszącą 8 gramów oraz inne korzyści. W porównaniu z innymi suplementami Optimums, to najlepszy wybór na regenerację, wsparcie metabolizmu tłuszczów i wzrost mięśni.

Alternatywnie, inne warianty można wykorzystać do uzupełnienia suplementów przedtreningowych lub lepszych posiłków.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *