Menu

Burn XT Review

Notranslation Dużo szumu wzbudziła hiper rozwijająca się kanadyjsko-amerykańska marka suplementów Jacked Factory. W szczególności bohater „Burn XT” stał się jednym z najlepszych suplementów odchudzających w Stanach Zjednoczonych i najlepiej sprzedającym się spalaczem tłuszczu na największej na świecie stronie e-commerce, Amazon.com. Jacked Factory naprawdę przykuło naszą uwagę podejściem do dostarczania dużo za niewielką cenę – wyjątkowego, naszym zdaniem, niedostatecznego (naszym zdaniem) kąta dostarczania wspieranych naukowo receptur w bardzo agresywnych cenach. Uwielbiamy widzieć zmiany w sportowej przestrzeni żywieniowej i uwielbiamy to podejście.

Tutaj podzielimy się recenzją naszego zespołu na temat ich flagowego spalacza tłuszczu o nazwie „Burn XT”.

Nagrywaj recenzje, korzyści i efekty uboczne XT

Burn XT to bardzo inteligentna formuła. Każdy składnik służy celowi i ma solidne dane naukowe potwierdzające skuteczność.

Cały nasz zespół wziął go na zalecany 30-dniowy bieg i jesteśmy w stanie podzielić się zarówno opiniami z pierwszej ręki, jak i naukowymi na temat produktu.

Jak dotąd (bez żartów) cała drużyna naprawdę schudła.

Najbardziej drastyczne wyniki pochodzą od uczestników z deficytem kalorii (oczywiście), ale co ciekawe, nawet członkowie naszego zespołu, nie licząc kalorii, zobaczyli wyniki. 2 członków dodany okradł fabryki johimbina do mieszanki, a to znacznie poprawiła wyniki.

Naprawdę zalecamy ćwiczenie przerywanego postu i / lub śledzenie makr podczas pobierania Burn XT, aby uzyskać maksymalne wyniki.

Spal XT przy pełnym serwowaniu jest mocny

Burn XT ma kilka różnych opcji dozowania. Dla początkujących zalecamy 1 kapsułkę dwa razy dziennie przyjmowaną z jedzeniem. Dla bardziej doświadczonych użytkowników tolerujących kofeinę lub użytkowników, którzy mają 200LB +, optymalne są 2 kapsułki 1-2 razy dziennie.

Ważne jest, aby pamiętać, że najlepsze składniki spalające tłuszcz mogą czasami powodować łagodne uczucie mdłości po przyjęciu na pusty żołądek, a Burn-XT nie jest wyjątkiem. Większość użytkowników nie powinna tego zauważyć, jednak przyjmowanie produktu z jedzeniem jest łatwym rozwiązaniem.

Podsumowując, oto jak korzystać z Burn XT

  • Osoby o masie poniżej 140 funtów powinny wziąć 1 tabletkę porcji 1-2x dziennie
  • Osoby powyżej 140, ale poniżej 200 funtów mogą wziąć 1 tabletkę 2x dziennie
  • Osoby powyżej 200 funtów powinny brać 2 kapsułki 1-2x dziennie
  • Zdecydowanie weź to rano przed lub podczas śniadania
  • Jeśli wystąpią nudności, nadmierne pocenie się lub zbyt dużo energii – zmniejsz wielkość porcji, zwiększ spożycie wody i spożywaj jedzenie.

Capsimax zwiększa metabolizm i może nasilać pocenie się. Każdy z nas naprawdę lubił „czuć” Burn XT. Ładnie tłumi apetyt, zwiększa energię i skupienie i wydaje się zapewniać „dobre samopoczucie”.

Co zawiera Burn XT

Formuła Burn-XT jest ułożona, co najmniej. W tym opatentowany, klinicznie dozowany ekstrakt CAPSIMAX. Ten składnik ma wiele badań na ludziach potwierdzających jego skuteczność w zwiększaniu termogenezy i odchudzaniu. Acetylo-L-karnityna jest dozowana w Burn XT, pomagając wykorzystać zmagazynowany tłuszcz jako energię i poprawić koncentrację.

Następnie znajdziesz ekstrakt z zielonej herbaty z określonym ekstraktem polifenolowym / EGCG. Istnieje wiele korzyści z używania zielonej herbaty, ale większość ekstraktów nie jest skoncentrowana jak Burn XT. Specyficzny ekstrakt Burn XT koncentruje się na EGCG, który jest klinicznie sprawdzonym wzmacniaczem metabolizmu.

Wreszcie, istnieje kofeina na energię i opatentowana bioperina, aby zwiększyć biodostępność całej formuły.

Gdzie jest najlepsze miejsce na zakup BURN XT?

Burn-XT jest dostępny tylko na Amazon.com i na własnej stronie Jacked Factory . W tej chwili jest zaskakująco niedostępny na bodybuilding.com ani w GNC.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *