Menu

PRE-JYM Full Review

Przed Jym nie ma nic wspólnego z codziennymi treningami, nie można temu zaprzeczyć.

W przeciwieństwie do innych marek, które prowadzą do zastanowienia – kto tak naprawdę to zrobił, jakie są ich referencje i czy nawet biorą przedtreningówki:

Pre-Jym i wszystkie produkty Jym Supplement Science zostały opracowane przez znanego i cenionego wpływowego specjalistę fitness i specjalistę dr. Jima Stoppaniego.

Kiedy facet ma taką samą popularność i wiarygodność jak Jim, oczekujesz wydania świetnych produktów.

Cóż, Pre-Jym nie jest wyjątkiem od reguły. To solidne PWO, które od samego początku pokonuje 90% konkurencji.

Tło recenzji:

Poświęciliśmy czas na ocenę i przygotowanie recenzji przed Jymem i musimy pamiętać, że jest to naprawdę przyjemny trening przed treningiem.

W rzeczywistości kilkakrotnie sprawdziliśmy Pre-Jym od jego wydania w 2014 r. (Najnowszy 11.10.2018), aby zweryfikować jego pozycję i upewnić się, że formuła się nie zmieniła.

Dziś Pre-Jym jest nadal mądrym wyborem dla zaawansowanego sportowca, który wymaga produktów wysokiej jakości i nadal ma godną pozycję w naszych 10 najlepszych treningach przed treningiem .

Co zatem czyni Pre-Jym Special?

Dla nas jest jasne, że Jim Stoppani zrobił Pre-Jym, ponieważ zawsze był suplementem przedtreningowym.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nie widzimy więcej treningów, takich jak Pre-Jym, BULK lub Koala Freak … Wszystko sprowadza się do diabła zwanego chciwością.

Firmy oferujące suplementy chcą zarabiać pieniądze i chcą wymienić zadowolenie za swoje marże.

Jim Stoppani złamał tę formę młotkiem Thora, kiedy wypuścił Pre-Jym. Pierwszy duży trening przedtreningowy, który OPŁACIŁ się o wygodę użytkownika, aby przynieść zysk, a nie NADMIERNE reklamy.

Przed treningiem przed treningiem na siłowni:

Jeśli jesteś jak większość ludzi, którzy podnoszą ciężary i trenują, to znasz podstawowe treningi wstępne, takie jak Cellucor C4 (i jego odmiany) , Assault, 1MR itp.

Dają ci dobry zastrzyk energii, ale tam historia zaczyna się i kończy.

Dla porównania, Pre-Jym zapewnia znacznie więcej energii niż te przedtreningówki plus „energetyczne odczucie ciała” i „silną pompę”.

Zasadniczo będziesz podłączony do siłowni i uzyskać naprawdę dobry przepływ krwi podczas podnoszenia. Podczas gdy inne małe przedtreningówki tylko ożywiają twój umysł – Pre-Jym wzmocni zarówno twój umysł, jak i mięśnie.

Z Pre-Jym: czuliśmy się lepiej, mieliśmy więcej energii, podnosiliśmy silniej i trwało dłużej.

Ponieważ jest to tak silny przedtreningowiec, zalecamy, aby nowicjusze zaczynali od serving porcji. Dla tych z was, którzy są przyzwyczajeni do ponad 200 mg kofeiny, zanurz się w pełnej miarce i ciesz się jazdą, kochanie!

Oto konkretne składniki, które sprawiają, że Pre-Jym jest tak świetnym przed treningiem

W przeciwieństwie do mody „skondensowanych treningów wstępnych”, porcja Pre-JYM to dość duża miarka. Czemu? Pre-Jym stara się zapewnić klinicznie istotne dawki swoich składników (które mogą być dość duże).

Formuła mocy, siły i wytrzymałości sprzed JYM:

Kreatyna HCl – wersja kreatyny zawierająca chlorowodorek jest jedną z najszybciej przyswajalnych i najskuteczniejszych dostępnych kreatyn. Przyjmowanie Pre-JYM 30 minut przed treningiem daje HCl kreatyny dużo czasu na ustawienie się i dostarczenie siły zwiększającej siłę.

Carnosyn Beta-Alanina – jest to najlepsza dostępna forma beta-alaniny. Beta-alanina ma kilka funkcji w tkance mięśniowej, od buforowania przeciw kwaśnemu gromadzeniu się kwasu mlekowego, do napędzania glukoneogenezy. Istnieją niezliczone badania kliniczne łączące spożywanie beta-alaniny przed treningiem ze zwiększonym wzrostem i mocą mięśni.

Jednak aby uzyskać pełne korzyści, konieczne będzie codzienne uzupełnianie 1,2 do 3 gramów beta-alaniny, aby uzyskać dawki kliniczne (czas nie ma znaczenia).

Betaina – Betaina jest nieco tajemnicą co do tego, jak „działa”, chociaż ogólny konsensus jest taki, że Betaina zwiększa pompę i wyzwala zwiększony wzrost mięśni.

Tauryna – Jest to niezbędny składnik energii mięśniowej często pomijany przez inne przedtreningówki.

N-acetylo-L-cysteina – jest to bardzo stabilna forma aminokwasu l-cysteiny, jednego z niewielu aminokwasów zawierających siarkę. N-acetylo-l-cysteina, zwana także NAC, odgrywa kluczową rolę w naprawie mięśni, a badania pokazują, że suplementacja może zmniejszyć początek zmęczenia mięśni ( 1 ).

Alpha-Glyceryl Phosphoryl Choline – często określana jako GPC, Alpha-Glyceryl Phosphoryl Choline to skuteczny promotor hormonu wzrostu, a także silny, naturalny suplement ogniskowy ( 2 ). Byliśmy bardzo podekscytowani widząc GPC w Pre-JYM, ponieważ wielu profesjonalnych kulturystów uzupełnia GPC z boku. Jim wybiera Alphasize GPC jako swoje źródło ( 3 ).

Pompa przed JYM i matryca energetyczna:

Jabłczan L-cytruliny – to kolejny ciężki hitter podobny do beta-alaniny. Jabłczan L-cytruliny wspomaga produkcję tlenku azotu, jednocześnie zwiększając energię i jasność umysłu. Ponadto kaskada zdarzeń uruchamianych przez jabłczan l-cytruliny poprawia metabolizm komórkowy, a także usuwa ostre produkty uboczne.

Beta vulgaris L. – Jest to wyciąg z buraków, który, jak stwierdzono, poprawia pompowanie na siłowni.

Aminowa matryca budująca mięśnie anaboliczne sprzed JYM:

L-Leucyna – L-leucyna jest najbardziej anabolicznym aminokwasem. Leucyna jest nie tylko kluczowym składnikiem tkanki mięśniowej, ale wysoki poziom l-leucyny faktycznie „wyzwala” ekspresję genetyczną, co powoduje wzrost mięśni. To kluczowy aminokwas, bez którego nie można się obejść!

L-izoleucyna i L-walina – Dwa kolejne kluczowe aminokwasy potrzebne w syntezie mięśni. Wykazano, że suplementacja tych aminokwasów przed treningiem wspiera większy wzrost i regenerację mięśni w porównaniu do tych, które nie uzupełniają.

Matryca skupienia i energii sprzed JYM:

L-tyrozyna i Huperzine A – potężna mieszanka przeciwutleniaczy i składników odżywczych, które zwiększają aktywność mózgu, zapewniając większą jasność, koncentrację i napęd.

Kofeina Bezwodna – standardowy składnik energetyczny w suplementach przedtreningowych. Udowodniono, że kofeina zmniejsza uczucie wysiłku wymaganego do podnoszenia ciężarów i pełnego wysiłku.

BioPerine – Zwiększa wchłanianie wszystkich znanych składników.

Alert Reformulation: Pre-Jym ma teraz mniej Alpha GPC

Jak widać w porównaniu etykiet, nowszy Pre-Jym zawiera teraz 150 mg mniej Alphasize. Nie ma to większego znaczenia, ale oszczędza im trochę gotówki.

Będziemy mieć oko na dalsze cięcia składników, zwłaszcza, że dawka beta-alaniny wynosi już tylko 2 gramy (dawka kliniczna wynosi 3,2 do 5 gramów).

Pre-Jym będzie nadal wysokiej jakości suplementem przedtreningowym przez wiele lat.

Pre-Jym ma za sobą kilka lat i na pewno będzie jeszcze więcej. W całej branży fitness duże marki wciąż popełniają te same poważne błędy… Niedostateczne dawkowanie!

Nauka uzupełniająca JYM autorstwa Lucky’ego Jima robi różne rzeczy i ma wpływ.

Tak bardzo, że JYM rozpoczął mini-rewolucję w branży suplementów. Podczas gdy w 2014 roku Pre-Jym był jedynym opartym na dawce klinicznej przedtreningiem, obecnie ma bardzo silną konkurencję!

Jeśli widziałeś naszą 10 najlepszych stron przed treningami, to wiesz o tym. Na rynku mamy teraz BULK firmy transparent labs, Koala Freak firmy Staunch Nation, a już wkrótce więcej marek będzie szukało wysokiej jakości żywienia…

Pod koniec dnia będą musieli. Ponieważ strony takie jak my, BWSB, robią wszystko, co w naszej mocy, aby edukować konsumentów takich jak Ty. Ponieważ nie jesteś tylko konsumentem … Jesteś człowiekiem, który codziennie podnosi się obok nas na siłowni. Podnieśmy razem to, co najlepsze.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *