Menu

Nitrochirurg recenzowany: Porównanie do Shred i Pumpsurge

Od pewnego czasu Jacked Factory cieszy się dużą popularnością na Amazon. Podczas gdy ich oryginalny przedtreningowiec Altius był w centrum uwagi, teraz ich szczuplejszy i wredny Nitrosurge zajmuje centralne miejsce.

Tym, co naprawdę dzieli Nitrosurge od Altius, jest to, że za niższą cenę Nitrosurge celuje dokładnie w to, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swoją energię przed treningiem. Stamtąd możesz rozważyć Nitrosurge Shred, jeśli chcesz dodatkowe wsparcie odchudzania.

Ale czy Nitrosurge naprawdę jest tym, czego szukasz? Oto nasza pełna recenzja Nitrosurge wraz z tym, jak ten trening przedkłada się do własnego Altiusa Jacks Factory, Pumpsurge i oczywiście Shred wersji Nitrosurge.

Informacje o składnikach: Co zawiera Nitrosurge?

Aby naprawdę zrozumieć wstępny trening, musisz wiedzieć, co się w nim znajduje. Cała formuła Nitrosurge jest bardzo prosta, oto, co robi każdy składnik:

L-Cytrulina 3-6 gramów

Dzisiejszy „kluczowy składnik” do zwiększania tlenku azotu. Jedynym minusem jest to, że zalecana dawka dla prostej l-cytruliny wynosi 6 gramów – co oznacza podwójną miarkę Nitrosurge, aby uzyskać potrzebną ilość.

Beta-alanina 1,6-3,2 grama

Najsłynniejszy składnik przedtreningowy. Beta-alanina jest przyczyną, dla której skóra mrowi / swędzi / pali się po przyjęciu suplementu przedtreningowego. Aby uzyskać pełną kliniczną dawkę beta-alaniny, będziesz potrzebować w górę 3,2 grama. Zatem znowu podwójna miarka byłaby idealna.

Bezwodna betaina 1,25–2,5 grama

Betaina jest mniej reklamowanym składnikiem przedtreningowym i można go również znaleźć w formułach regeneracyjnych. Wynika to z faktu, że betaina niekoniecznie jest wrażliwa na czas, ale raczej działa na rzecz poprawy wydajności, siły i składu ciała, gdy konsekwentnie przyjmowana jest przez tygodnie.

Kofeina Bezwodna 180-360 mg

Możesz się wiele dowiedzieć o firmie na podstawie używanych przez nią stymulantów i odpowiednich dawek. Jacked Factory wykorzystuje etyczne 180 mg bezwodnej kofeiny w Nitrosurge, co jest rozsądną dawką. Jeśli zdecydujesz się wziąć dwie miarki, aby zmaksymalizować ilości l-cytruliny, beta-alaniny i betainy – wtedy otrzymasz dawkę 360 mg kofeiny, która jest silniejszym stymulatorem terroru, jednak następny składnik naprawdę równoważy potencjał negatywy

L-teanina 90-180 mg

L-teanina jest jednym z naszych ulubionych składników towarzyszącym kofeinie w przedtreningówce, spalaniu tłuszczu i ogólnych suplementach energetycznych. Czemu? Ponieważ l-teanina „zdejmuje krawędź”. Oznacza to, że l-teanina zmniejsza niepożądane skutki uboczne kofeiny, takie jak: szybkie bicie serca, lęk i upaść. Jacked Factory wybiera dawkę 2: 1 kofeiny do l-teaniny.

Teobromina 50-100 mg

Pochodzący z ziaren kawy (i czekolady), takich jak kofeina, teobromina nie jest tak naprawdę stymulantem ośrodkowego układu nerwowego. Raczej wspomaga energię na inne sposoby, mniej jasne. Obecne badania sugerują, że teobromina zasadniczo wywołuje moc energetyczną kofeiny w 1/10, jednocześnie wpływając na częstość akcji serca i „negatywnie wpływając” na dawki przekraczające 250 mg ( 1 ).

AstraGin 25-50 mg

Z tego, co odkryliśmy, AstraGin jest mieszanką korzenia Astragalus i żeń-szenia, która ma na celu poprawę wchłaniania innych składników. Zasadniczo AstraGin ma naśladować czarny pieprz

Oczywiście formuła Nitrosurge jest bardzo prosta i konkretna. Nawet przy 2 miarkach na porcję wartość dla klienta jest niesamowicie dobra i wynosi 1,69 USD za porcję.

Różnica między Nitrosurge i Nitrosurge Shred

Nitrosurge Shred jest nieco zmodyfikowany w stosunku do standardowego Nitrosurge, więc co jeszcze otrzymujesz?

Nitrosurge Shred zawiera:

  • 1 gram acetylo-1-karnityny na miarkę
  • BioPerine zamiast AstraGin

I to wszystko. Tak naprawdę nic wielkiego, to tak, jakby porcja RSP QuadraLean była zawarta w twoim przedtreningowym treningu.

Czym dokładnie jest Pumpsurge Jacked Factory?

Przeglądając dodatki Jacked Factory, prawdopodobnie natknąłeś się również na Pumpsurge. To jest ich przedtreningowy środek pobudzający i zawiera podobną formułę do Nitrosurge, z kilkoma dodatkami i bez kofeiny.

Pumpsurge zawiera:

  • 5 gramów l-cytruliny
  • 2,5 g bezwodnej betainy
  • 150 mg choliny Alpha GPC
  • 50 mcg Huperzine A dla ostrości

Podobnie jak Nitrosurge, Pumpsurge jest stosunkowo prostym suplementem.

Ostateczny werdykt na temat treningów Nitrosurge

Ogólnie rzecz biorąc, Jacked Factory produkuje bardzo ekonomiczne i proste treningi wstępne. Nitrosurge jest solidnym treningiem typu „podnieś i podnieś”, podczas gdy Pumpsurge zapewni Ci dodatkowy zastrzyk tlenku azotu w dni wolne od kofeiny.

W porównaniu z innymi treningami przed treningami, Nitrosurge jest ważnym pretendentem do gigantów głównego nurtu, takich jak C4, nowy Jack3d i Anarchy.

Jeśli chcesz wypróbować Nitrosurge, skorzystaj z niego. Nie zauważyliśmy ani nie znaleźliśmy żadnych czerwonych flag podczas przyjmowania któregokolwiek z tych dodatków Jacked Factory.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *