Menu

9 Najsilniejsze suplementy przedtreningowe

W nowym sezonie mieliśmy wiele próśb z pytaniem: „co jest najsilniejsze przed treningiem, jakie mogę dostać”. Poprzez dalszą rozmowę zawsze dowiadujemy się, że ci ludzie brali udział w treningach A, Y i Z; ale po prostu nie ma wystarczającej ilości energii lub takiej energii, jakiej potrzebują.

To nie jest postawa wszystkich i ważne jest, aby podkreślić, że ci miłośnicy superstymulantów są rzadką rasą. W końcu większość kulturystów konsekwentnie uzyskuje najlepsze treningi swojego życia dzięki umiarkowanie kofeinowym suplementom przedtreningowym.

Ale nie dlatego tu jesteśmy. Jak wykazały nasze badania, kofeina wpływa na niektórych ludzi mniej intensywnie, co może powodować, że suplementy przedtreningowe nic nie robią, chyba że mają wysoką zawartość kofeiny. O tym pisaliśmy w naszym artykule oceniającym, jak długo potrwa przedtreningówka .

Więc dla was miłośników stymulantów, to jest dla was.

Ostatnie ostrzeżenie! Jeśli nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś przed treningiem, poniższe treningi z silnym stymulantem nie są dla Ciebie! Te suplementy są przede wszystkim dla facetów, którzy wiedzą, co oferują przedtreningówki i wiedzą, czego szukają! Ta strona, a także oficjalna lista najlepszych treningów przedtreningowych przeznaczona jest dla poważnych i doświadczonych trenerów wagi.

Wysokie kofeiny przed treningami

Pamiętaj, że każde 100 mg kofeiny w treningu przed treningiem odpowiada 1 filiżance kawy lub 1 i 1/4 puszki czerwonego byka!

Więc pytaliście i oczywiście słuchaliśmy. Poniżej zestawiliśmy listę suplementów, które uważamy za najsilniejsze suplementy przedtreningowe w grze. Oczywiście wiemy, jak stworzyć świetny ranking suplementów treningowych.

9 najsilniejszych dostępnych suplementów przed treningiem

Są ludzie, którzy potrzebują energii, zanim pójdą na siłownię, a potem są ludzie, którzy potrzebują ENERGII. Poniższe przedtreningówki są specjalnie opracowane (z absurdalnymi ilościami kofeiny) dla osób, które nie otrzymują wystarczającej ilości standardowych stymulantów przedtreningowych. Te treningi wstępne to najbardziej energetyczne treningi wstępne, jakie można znaleźć.

# 1 KOALA FREAK – Najbardziej dobrze zaokrąglony silny trening przed treningiem

Zdecydowanie nasz ulubiony wysoko-stymulujący przedtreningowiec musi wyjść na Koala Freak od Staunch Nation. Te rzeczy robią to, co zrobi niewielu innych przed treningami… Łączy duże kliniczne składniki z dużymi dawkami stymulantów! Zazwyczaj produkt jest tylko jednym lub drugim.

Koala Freak zawiera mocną dawkę 360 mg kofeiny wraz z dodatkowymi stymulantami, takimi jak higenamina, termodiamina i witamina cholina.

Oprócz stymulantów, Koala Freak zawiera potężną dawkę mocy 6000 mg jabłczanu cytruliny, uzupełnioną beta-alaniną, siarczanem agmatyny i wszystkim ładnym!

Możesz również sprawdzić Koala Freak na www.StaunchNation.com lub alternatywnie naszą pełną recenzję Koala Freak PWO tutaj .

# 2 FINAFLEX’s STIMUL8 – najbardziej szalony silny trening przed treningiem

Stymulacja jest zdecydowanie jednym z najbardziej szalonych doświadczeń przedtreningowych, jakie kiedykolwiek mieliśmy. Te rzeczy wykraczają daleko poza efekty standardowych treningów wstępnych i osiągają to… Jak to powiedzieć z klasą? Meta moc i skupienie!

Podczas recenzji FinaFlex Stimul8 mieliśmy kilka absolutnie szalonych sesji na siłowni. Jednak wszystkie te stymulanty zwykle miały swoje żniwo i powodowały zmęczenie w późnych dniach + problemy ze snem. W Stimul8 przeszkadza nam to, że jest to formuła prop. Mamy więc zero wskazówek co do ilości składników.

Pobudzające, mówiąc delikatnie… Jest tam ton. Żart, ten wstępny trening nie jest przeznaczony dla osób poniżej 21. roku życia. Możesz przeczytać naszą pełną recenzję FinaFlex Stimul8 tutaj .

# 3 Pharma Freak Super Freak – 500 mg kofeiny z żeń-szeniem i choliną

Według wszystkich standardów, Super Freak firmy Pharma Freak jest najsilniejszym suplementem przedtreningowym pod względem pojedynczych porcji stymulantów.

W ogóle nie ma (legalnego) konkurenta. Wzięliśmy Super Freaka, ale nigdy nie w pełnym rozmiarze. Dla nas połowa pełnej porcji była wystarczająca. W końcu nie każdy chce lub potrzebuje 500 mg kofeiny.

Biorąc szalony mocny trening przed treningiem, taki jak Super Freak, pamiętaj o zaplanowaniu swojego „zejścia” z kofeiny. Nie jesteśmy w stanie wyrazić, jak niezwykle ważne jest robienie sobie przerw od kofeiny, kiedy jesteś przyzwyczajony do silnych ćwiczeń przedtreningowych, takich jak ten i wszystkie powyższe. Kiedy nadejdzie nasza pora, aby wziąć miesiąc wolnego od kofeiny, przechodzimy do przedtreningówki, takiej jak PreSeries Stim-Free, która jest naszym najwyższym rankingiem przedtreningowym w rankingu przedtreningowych bezpłatnych stymulantów.

# 4 Pro Supps Mr. Hyde – 419 mg kofeiny z innymi stymulantami

Myślimy o panu Hyde jako o potężnym starszym bracie dr Jekylla. Niemal każdy składnik dr Jekylla zwiększa dawkę u pana Hyde’a z dodatkiem kilku różnic. Moc pobudzająca w tym przedtreningowym jest dość absurdalna, biorąc pod uwagę fakt, że sama zawartość kofeiny wynosi 419 mg.

Widzieliśmy, jak niektórzy kulturyści robią też szalone rzeczy, takie jak mieszanie dr Jekylla z Mr. Hyde’em, łącząc moce stymulujące. Jednak nie zalecamy tego i nie uważamy, że jest to bezpieczne. Zrobiliśmy pełne porównanie suplementów dr Jekylla i pana Hyde’a, które możecie zobaczyć.

# 5 RSP Nutrition DYNO – 400 mg kofeiny z Higenaminą

RSP Dyno jest z pewnością jednym z najsilniejszych obecnie treningów przed treningiem. Wypełniony 400 mg kofeiny z niewielką ilością beta alaniny, siarczanu agmatu i cytruliny z boku – Dyno zdecydowanie koncentruje się na stymulantach. To wcale nie jest wstępny trening dla słabych serc. Co więcej, zaplanowane przed treningami są jeszcze bardziej ekstremalne.

Jeśli C4 nic ci nie zrobi, a prejym jest dobry, ale nie do końca dla ciebie w dziale stymulacji – Dyno może cię zadowolić. W skrócie, jego czysta, potężna energia z matrycą pompy, która w większości przypadków jest zauważalna po hamowaniu pompy kofeiny. Powtarzam, wyłącznie dla kochanka stymulantów.

# 6 VPX Sports Redline White Heat – 400 mg kofeiny z Theacrine i Yohimbe

VPX Sports stworzyło absolutnego potwora, potwora, który nazwali Redline White Heat. Ten silny przedtreningowiec został tutaj uwzględniony, aby poinformować Cię o jego istnieniu. Nigdy tak naprawdę nie korzystaliśmy z tego przedtreningówki. Ponownie jest to przed treningiem, którego nie podjęliśmy. Dlaczego pytasz? Cóż, jego czyste doświadczenie pobudzające bez większego wysiłku.

W tej mieszance dostajesz 400 mg kofeiny, teokryny (jak kofeina) i całą tonę Yohimbe ze stroną zmodyfikowanej skrobi spożywczej. Dla niektórych z was może to być kolejna gorąca rzecz, jeśli kochasz tę kofeinę. Ale dla nas jest to zbyt daleko poza linię. Postępuj ostrożnie.

# 7 Musclepharm Wreckage – 350 mg kofeiny

Wrak jest kolejnym z tych wzmacniających testosteron przed treningami. Oczywiście inną metodą. Sposób, w jaki wrak podnosi poziomy testowe, jest nieco bardziej oczywisty dzięki obecności 3 gramów kwasu D-asparaginowego. Patrząc w przeszłość, Wrak wciąż daje cios.

Oprócz wzmacniacza testowego i ogromnej dawki 350 mg kofeiny – Wrak zawiera 4 gramy leucyny (bez dodatkowych BCAA), 6 gramów jabłczanu l-cytruliny, 2 gramy hcl kreatyny, małą 1,6-gramową dawkę beta- alanina; i kilka innych gadżetów. Podsumowując, jest to dość duża i potężna formuła dla tych, którzy mogą wziąć całą kofeinę! Najwyraźniej Wrak jest jednym z najsilniejszych obecnie dostępnych treningów wstępnych. Możesz zobaczyć naszą pełną recenzję wraków tutaj .

# 8 GAT Nitraflex – 325 mg kofeiny

Przedtreningowy Nitraflex firmy GAT łączy pompę, stymulanty i boostery testosteronu w jednym produkcie! Aha, i czy wspominaliśmy, że składnik kofeinowy podnosi się z 325 mg w górę? Tak, to mniej więcej tyle kofeiny, ile znajdziesz w 3 porcjach starej szkoły Jack3d. Ta dawka jest również równoważna około 4 całym czerwonym bykom.

Oprócz tego ogromnego napływu kofeiny do mózgu, Nitraflex ma wyjątkowe doświadczenie dla tych, którzy mogą sobie z tym poradzić. Jest pompa, mnóstwo mocy, a nawet to, co nazywamy „aktywacją testosteronu”. Co oznacza, że w Nitraflex znajdują się składniki, które zwiększają ilość testosteronu wytwarzanego podczas forsownych ćwiczeń. Nie mamy jeszcze dokładnej wiedzy na ten temat, ale przyglądamy się temu. Na razie wszystko, co możemy powiedzieć, to cieszyć się!

# 9 BPI 1MR Vortex – 200 mg kofeiny na gałkę + inne stymulatory

1MR Vortex to zupełnie nowe podejście do treningu 1MR przed treningiem. To nie jest przeformułowanie 1MR! Zamiast tego jest to zupełnie nowy przedtrening opracowany w oparciu o serce i duszę, czyli 1MR. Aby uzyskać pełną recenzję, możesz zobaczyć naszą recenzję 1Mr vs 1Mr Vortex tutaj. Ale w skrócie dla Vortex, BPI wziął jedne z absolutnie najsilniejszych możliwych składników i zapakował je w mikro 3 gramową dawkę.

Kiedy idziemy na siłownię i rozmawiamy z facetami o Vortex 1MR, mówią nam takie rzeczy – „To było tak silne, że wymiotowałem” – od nowicjusza, „To najsilniejszy przed treningiem, jaki kiedykolwiek miałem” – od faceta to wszystko zabrało i jest ogromne: „Wziąłem tylko połowę porcji i podrywam trening” – średnio ze 20 czegoś. Bez wątpienia jest to ciężki hitter, którego normalni faceci nie mogą znieść biorąc i świetny początek najsilniejszej listy przed treningiem.

Najsilniejsze suplementy pobudzające przed treningiem

Najsilniejsze stymulatory przed treningami często uzyskują dodatkowy efekt, ponieważ zawierają większą dawkę składników pobudzających, a także różnorodność lub kombinację składników pobudzających. W standardowych ćwiczeniach przed treningiem często występuje jeden, może dwa składniki, które oferują stymulującą energię; jednak w silniejszych stymulantach przed treningami, które omawiamy na tej stronie, często są więcej niż dwa źródła energii, a dawka jest znacznie wyższa. Z tego powodu zalecamy szczególną ostrożność przy przyjmowaniu silnych suplementów przedtreningowych i nie popieramy przyjmowania więcej niż podana porcja.

Przestarzałe silne przedtreningówki

BPI 1MR

1MR jest jednym z flagowych silnych treningów przed suplementacją sportową. Wzięliśmy osobiście 1MR, zarówno oryginalną, jak i nową formułę; i to jest całkiem doświadczenie. Bez dwóch zdań żaden inny trening przedtem nie dał mi tyle energii, co 1MR. To jest do tego stopnia, że teraz dni zwykle biorę mniej niż porcję, kiedy wybieram 1MR jako mój przedtrening; tak silne są te rzeczy.

Dla porównania zazwyczaj wolę pełną porcję ataku lub 1-2 porcje C4 lub Jack3d lub porcję Bullnox; ale jeśli chodzi o 1MR, pół porcji zdmuchuje moje skarpetki. Biorąc to pod uwagę, wielu facetów, którzy twierdzą, że wspomniane powyżej treningi wstępne nie są wystarczająco silne, często dobrze sobie radzą przy pełnej porcji 1MR. Chociaż na odwrót, faceci, którzy nigdy wcześniej nie brali udziału w treningu i próbują wziąć pełną porcję 1MR, często mają zły, zły czas na siłowni, ponieważ nie mogą sobie z tym poradzić!

Hemo Rage przed treningiem

Hemo Rage to wyjątkowy przed treningiem. Stymulatory w Hemo Rage nie tylko zwiększają intensywność treningu, energię i moc; ale mają bardzo dziwny efekt euforii. Nierzadko ktoś bierze Hemo Rage, wykonuje zabójczy, produktywny trening, a następnie czuje się zmotywowany do bycia wyjątkowo towarzyskim. Nie jesteśmy pewni, dlaczego tak się dzieje, ale dzieje się tak, że warto to zauważyć. Dziwne, prawda?

Pytania i komentarze poniżej

Czy uważasz, że Twój trening przed nim jest silniejszy? Czy pojawiło się ostatnio coś nowego i zabójczego, czego nie wymieniliśmy? Daj nam znać lub po prostu poproś o radę; jesteśmy tutaj, aby pomóc. Najczęściej pomagamy początkującym, którzy mają aspiracje do robienia wielkich rzeczy, ale raz za razem pomagamy doświadczonym kulturystom wrócić do podstaw, które budują poważne mięśnie. Bez względu na to, z czym eksperymentujemy, dyskutujemy lub zastanawiamy się; pod koniec dnia staramy się budować mięśnie we właściwy sposób.

Uważamy się za najlepszych, ponieważ konsekwentnie informujemy o najnowszych technologiach, integrujemy sprawdzone metody i przestrzegamy starych zasad kulturystycznych, które gwarantują doskonałe zyski na siłowni. Zapoznaj się z resztą naszych artykułów o suplementach sportowych i kulturystyce, aby uzyskać jak najwięcej z programu kulturystyki i schematu suplementacji. Kto wie, możesz po prostu nauczyć się tej odrobiny dodatkowej wiedzy, która zmienia wszystko dla Ciebie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *