Menu

Najlepsze wzmacniacze testowe do budowy mięśni

Podnoszenie testosteronu nie powinno być celem. To męski hormon, powinniśmy mieć wszystko, czego potrzebujemy naturalnie.

Niestety tak nie jest. Życie jest niesprawiedliwe.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym naturalny poziom testosteronu jest atakowany na każdym kroku.

Z pokolenia na pokolenie poziomy testosteronu są coraz niższe (

1

) (

2)

).

Opcje dietetyczne, równowaga pracy, brak ćwiczeń, jakość snu, technologia – wszystko to prowadzi do obniżenia poziomu testosteronu; a wraz z nim twoje mięśnie zyskują.

Więc co będziemy robić? Płakać jak małe dziewczynki, gdy nasze orzechy kurczą się i rosną brzuchy?

Nie, dziękuję kolego.

Dogłębnie studiowałem trendy testosteronu u mężczyzn i tutaj podzielę się z Wami wszystkim, czego się nauczyłem.

Omówimy nawyki stylu życia i naturalne boostery testosteronu.

[ Skip Ahead to 12 Best Test Boosters ]

Co to jest testosteron i dlaczego poziomy się różnią?

Hormon testosteronu oddziałuje z ciałem, stymulując męskie cechy fizyczne i zdolności seksualne ( 3 ). Mniej znany jest jego wpływ na wytwarzanie krwinek czerwonych, gęstość kości i inne cechy dobrego samopoczucia ( 4 ).

Jako mężczyźni naturalnie produkujemy testosteron poprzez sygnalizację przysadkową i gonadalną ( 5 ). Zasadniczo twój mózg mówi twoim piłkom, żeby zrobiły testosteron, a one słuchają.

Jednak z czasem produkcja naturalnie maleje. Dlaczego?

Testosteron zmniejsza się naturalnie w miarę starzenia się człowieka ze względu na zmniejszenie całkowitej produkcji, a także wzrost poziomu SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe) przyłączającej się i wyłączającej wolny testosteron ( 6 ).

Z natury projekt nie stanowi problemu.

Problem polega na tym, że ze względu na środowisko, styl życia i dietę – coraz więcej testosteronu maleje. W rzeczywistości andropauza lub hipogonadyzm dzieją się szybciej i w młodszym wieku niż kiedykolwiek wcześniej ( 7 ).

Niski poziom testosteronu to nowa „norma”

Jeśli odwiedzisz swojego lekarza, najprawdopodobniej nie będzie zbyt fazowy w kwestii poziomu testosteronu. Zakres „normalnych” poziomów testosteronu jest absurdalnie szeroki, a często testy czasu nie uwzględniają testosteronu uzyskanego przez SHBG.

Jaki powinien być twój testosteron?

Normalny zakres testosteronu wynosi od 270 do 1070 ng / dl, jednak uważa się, że optymalne stężenia wynoszą 400+ ( 8 ).

W naszej opcji wszystko poniżej 400 należy uznać za kłopotliwe.

Zasadniczo mężczyźni powoli stają się mniej męscy.

Prawdę mówiąc, przeciętne amerykańskie życie Cię zawodzi, a poziom testosteronu spada.

To, co robimy, jest tak samo winne, jak to, czego nie robimy.

To, co jemy, jest tak samo winne, jak to, czego nie jemy.

Biorąc to pod uwagę, istnieją naturalne metody zwiększania poziomu testosteronu, zarówno w formie praktycznej, jak i uzupełniającej.

Jak naturalnie zwiększyć poziom testosteronu

Poniższa lista jest Twoim przewodnikiem, w którym utrzymujesz bogactwo testosteronu w ciele i gotowość do budowy mięśni.

Wzmacniacze testu stylu życia:

 1. Podnosić duże ciężary ( 9 )
 2. Sen 7+ godziny w nocy ( 10 )
 3. Pij wystarczającą ilość wody ( 11 )
 4. Nie przesadzaj z kardio ( 12 )
 5. Zjedz więcej jajek ( 13 )
 6. Unikaj soi, cukru przetworzonego ( 14 ) ( 15 )
 7. Nie świętuj 420 ( 16 )

Za dobre by było prawdziwe? Niezupełnie, ponieważ tak prosta jak ta lista, większość ludzi jest zbyt leniwa i niezdyscyplinowana, aby przejść dalej.

Ziołowe boostery testowe:

 1. Cynk ( 17 )
 2. Magnez ( 18 )
 3. Witamina D3 ( 19 )
 4. Ashwagandha ( 20 )
 5. Forskolin ( 21 )

Top 12 boosterów testowych dla mężczyzn

Poniższa lista przedstawia nasze najbardziej polecane naturalne suplementy przypominające test. Zlikwidowaliśmy sub-par boostery testowe, które nie zrobią nic równie dobrze, jak potencjalnie niebezpieczne ( 22 ).

Najwyżej korzystać z boostery testowe

# 1 M Teoria Quantum T – Najlepszy wzmacniacz testowy

Szybki rzut oka na Quantum T.

 • Dwa wzmacniacze testowe w jednym [rano i wieczorem]
 • Znacząco podnieś poziom testosteronu
 • Zmniejszyć estrogen i kortyzol
 • Największa dostępna formuła
 • Tylko składniki wspierane naukowo
 • Dostępne na Amazon Prime

Quantum T od M Theory to najbardziej wszechstronny i wspierany naukowo naturalny booster testowy, jaki widzieliśmy do dziś.

Co najważniejsze, jesteśmy pod wrażeniem podejścia dzielonej dawki Quantum T – każde zamówienie Quantum T zawiera 2 oddzielne produkty wzmacniające testosteron!

Po pierwsze, mamy mieszankę AM, która zawiera w pełni ujawnione, odpowiednie dawki 6 silnych składników. To naładuje Cię na cały dzień, wyrzuci stresory ciała do ograniczenia, zmniejszy estrogen i wzmocni Twój testosteron!

Ale druga butelka Quantum T, znana jako mieszanka PM, kontynuuje test zwiększający magię przez noc, dzięki czemu budzisz się silniejszy dzień po dniu… Dzieje się tak, ponieważ większość testosteronu w twoim ciele jest wytwarzana przez noc podczas snu. Ta produkcja osiąga szczyt po około 7-8 godzinach snu.

Quantum T PM zapewnia dobry sen, jednocześnie poprawiając produkcję testosteronu i hormonu wzrostu.

M Teoria kwantowa T AM / PM

W porównaniu do wszystkich innych testowanych boosterów, które oceniliśmy, Quantum T ma większe dawki, bardziej skuteczną i opartą na wiedzy listę składników oraz bardzo inteligentny schemat dawkowania podzielonego.

# 2 TestoFuel – Drugi najlepszy booster testosteronu

TestoFuel firmy Roar Ambition to całkiem nowy booster testosteronu, który podbił rynek. Zawierający unikalną mieszankę kwasu D-asparaginowego, ekstraktu z ostrygi i kozieradki.

Badając ten artykuł, stwierdziliśmy, że dwoma bardzo popularnymi składnikami do podnoszenia testosteronu są kozieradka i witamina D. TestoFuel, podobnie jak Quantum T, jest jednym z niewielu dostępnych naturalnych boosterów testosteronu, które zawierają duże, optymalne dawki tych składników.

Zawiera także składniki pomocnicze; DAA, cynk, magnez, żeń-szeń, witamina B6, witamina K2 i pokarm nr 1 wzmacniający testosteron – ekstrakt z ostrygi.

To w 100% naturalny, ale bardzo mocny produkt. Został zaprojektowany, aby pomóc Ci zbudować więcej beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększyć poziomy energii i poprowadzić cię dalej, niż tylko trening może sam. Niezależnie od tego, czy jesteś szczurem na siłowni, czy tylko entuzjastą fitness, zdecydowanie zalecamy przyjrzenie się TestoFuel, jeśli chcesz mieć produkt zawierający DAA.

Kluczowe cechy TestoFuel

 • Zawiera dużą dawkę kwasu D-asparaginowego
 • Przechowywane na bieżąco pod kątem skuteczności
 • Ogromna dawka 3000 mg
 • Naturalne i bezpieczne
 • Zaprojektowany dla kulturystów i sportowców
 • Zobacz jak na www.testofuel.com

Przy 69 USD za miesięczną podaż cena jest zawyżona. Jeśli jednak uważasz kwas D-asparaginowy za niezbędny w schemacie przypominającym testosteron – to jest to.

# 3 – PrimeMale Dobra uwaga dla mężczyzn w wieku 35+

Naszym trzecim wyborem do zwiększenia poziomu testosteronu jest PrimeMale firmy Propura. W przeciwieństwie do innych formuł, PrimeMale jest specjalnie opracowany dla mężczyzn w wieku 30, 40 i 50 lat w sposób, który podnosi i przywraca poziom testosteronu do warunków szczytowych.

Zostało to ustalone przez odżywianie kluczowych szlaków hormonalnych, które zarówno zmniejszają ujemną produkcję hormonów, jak kortyzol i estrogen, jednocześnie maksymalizując sam big-T. Stwierdzono, że działanie to zwiększa testosteron o ponad 40% w ciągu zaledwie 12 dni, przywracając młodzieńczą energię i wigor.

Podczas gdy ten produkt jest w pełni zdolny do podnoszenia poziomu testosteronu u młodszych mężczyzn, jest specjalnie przeznaczony dla mężczyzn w średnim wieku jako bezpieczny sposób na utrzymanie wysokich poziomów testowych w nieskończoność, jeśli zostanie wybrany. Inne opcje, które zobaczysz, szczególnie poniżej, są przeznaczone do krótkich cykli, gdy użytkownik będzie próbował pochylić się lub zyskać jak najwięcej mięśni podczas przyjmowania produktu.

Specyficzne funkcje PrimeMale

 • Opracowany dla mężczyzn w wieku 35+
 • Zwiększa poziomy testowe o 42% w ciągu 12 dni
 • Zwiększa siłę, wytrzymałość i libido
 • Bezpieczny do długotrwałego użytkowania
 • Dostępne bezpośrednio na stronie www.PrimeMale.com

PrimeMale, a także Quantum T i Testofuel różnią się bardziej długoterminową, niezawodną i wydajną opcją optymalizacji testosteronu w porównaniu do nawet najbardziej popularnych boosterów testowych.

W dzisiejszych czasach większość facetów nie zdaje sobie sprawy, że nawet u młodych zdrowych mężczyzn – idealny poziom testosteronu jest rzadki. Jest tak dużo złego jedzenia, stresu i innych wpływów zewnętrznych, że nowa normalna jest niska T. W tym miejscu wielu facetów uważa, że standardowe boostery testowe zawiodły ich.

Prawdopodobnie słyszałeś o tym, a nawet go doświadczyłeś. Facet bierze test przypominający, ale tak naprawdę to nie ma efektu. Wynika to z faktu, że zastosowane składniki miały na celu zwiększenie poziomu testosteronu, ale nie przywrócenie testosteronu w tym samym czasie. To kęs, ale tak to wygląda.

Istnieje wiele kluczowych składników odżywczych, których twoje ciało potrzebuje jako mężczyzna do naturalnej produkcji testosteronu. Jeśli masz niedobór jednego lub więcej niż jednego, pozostaniesz niedobór – bez względu na to, jakie inne składniki odżywcze lub zioła weźmiesz.

Tak więc, chyba że twój testosteron usunie te niedobory, jednocześnie zapewniając składniki zwiększające poziom testosteronu, nigdy nie będziesz mieć dobrej odpowiedzi.

Na szczęście Quantum T, a także PrimeMale i Testofuel zapewniają kluczowe składniki, które zarówno przywracają ścieżki produkcji testosteronu, jak i je wzmacniają. Właśnie dlatego wybraliśmy je jako nasze typy napiwków.

Najlepszy test boostera na rynku?

Próbowaliśmy prawie wszystkiego i nadal uważamy, że Quantum T jest najlepszym wzmacniaczem testowym na rynku.

Poniżej mamy drugie miejsce. Nadal są silnymi suplementami i świetnie się z nimi bawiliśmy. Pamiętaj jednak, że istnieje wiele testerów, które wypróbowaliśmy i które nie znajdują się na tej liście. Chcielibyśmy, abyśmy słabo rozmawiali o konkretnych suplementach, ale jest to kwestia prawna; więc zamiast tego skupiamy się tylko na najlepszych suplementach, które wzięliśmy. Gdybyśmy to wzięli i nam się nie podobało – nie piszemy o tym.

# 4 Beast Super Test – Drugie miejsce w testosteronie

Nowa formuła super testowa bestii jest czymś, na co czekamy od dłuższego czasu! Po świetnych wynikach z oryginalnym super testowym wzmacniaczem bestii (prawie 100% pozytywnych testów wzmacniacza testu), nie byliśmy pewni, co Beast Nutrition może zrobić, aby ulepszyć te rzeczy. Ale czy nie czujemy się teraz głupio, ponieważ na pewno to zrobili.

W pigułce budującej mięśnie odżywianie Bestii utrzymało wszystkie składniki, które sprawiły, że super test był świetny, i dodało je, aby naprawdę stworzyć „formułę bestii”. Nie skracali też żadnych kątów; nowy super testowy wzmacniacz bestii z formułami jest uzupełniony o czynniki kontrolne DHT i wsparcie wątroby dla uzyskania witalności i zdrowych korzyści.

Kluczowe cechy nowego super testu BEAST

 • Wielościeżkowe wsparcie testu anabolicznego
 • Antyestrogen
 • Wspiera wzrost mięśni
 • Kompleks tlenku azotu dla dostawy i wydajności
 • Wsparcie wątroby i DHT dla witalności i zdrowia

# 5 Nutrex’s Vitrix Test Booster

Vitrix jest nowym produktem Nutrex do tworzenia testów wspomagających, stworzonym wraz z innym T-Boosterem zwanym T-Up. Vitrix jest dość prostą formułą, zawierającą: Argininę, Tribulus, Kozieradkę i Yohimbe. Natomiast po drugiej stronie spektrum Nutrex T-Up zawiera kwas D-asparaginowy i kilka minerałów.

Składniki obu tych boosterów testowych Nutrex: Vitrix i T-Up; stwierdzono, że zwiększają poziom testosteronu w kilku badaniach klinicznych. Jednak dawki nie są idealne i można było zrobić znacznie więcej dzięki formułom.

Ale te produkty są nadal używane! Po pierwsze, wielu facetów uwielbia suplementować kwas D-asparaginowy. Mając to na uwadze, T-Up jest po prostu produktem kwasu D-asparaginowego firmy Nutrex. Z drugiej strony Vitrix jest łatwym do zastosowania lekkim wzmacniaczem testowym. Nie zadziała cuda, ale po suplementacji powinien zapewnić zauważalną witalność dzięki wzmocnieniu tlenkiem azotu argininy.

# 6 BPI Sports A-HD Elite i PRO-HD

Wcześniej firma BPI z dużym powodzeniem przeprowadziła test pojedynczego wzmacniacza A-HD. Teraz BPI oferuje dwa warianty A-HD na Nowy Rok. Pierwszym z nich jest A-HD Elite, który jest kompletnym przeprojektowaniem oryginalnego A-HD. Oprócz tego jest ich nowy PRO-HD, który jest wzmacniaczem testowym i termogenicznym połączeniem.

Podsumowując, A-HD Elite to rozsądna oferta. Przede wszystkim ten wzmacniacz testowy jest skuteczny w cięciu i utwardzaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, ale również pomoże ci budować. Aby dowiedzieć się więcej o tym wzmacniaczu testowym i jego odpowiedniku, możesz przejrzeć naszą recenzję BPI A-HD Elite vs PRO-HD .

# 7 Muscletech Test HD Hardcore Testosterone Booster

Wygląda na to, że Muscletech wypuszcza nowy wzmacniacz testosteronu co dwa lata, ale Test HD może być tym, który utrzymuje się dłużej. Podstawowymi skutecznymi składnikami w Test HD są bor i Shilajit. Bor jest naturalnym kluczowym składnikiem wymaganym przez organizm do produkcji testowej. Minerał, w którym wielu sportowców często ma niedobór.

Shilajit, z drugiej strony – to specjalna gleba bogata w składniki odżywcze występująca w Himalajach. Nadal trwają badania nad dokładnymi składnikami testosteronu i wzmacniającymi czerwone krwinki w Shilajit, ale uważamy, że ma to związek z wysokim poziomem kwasu fulwowego i dybenzo-pirronów. Shilajit do stosowania w suplementach testosteronowych i kulturystycznych jest mocno opatentowany przez jedną ze spółek zależnych Muscletech. Biorąc to pod uwagę, możesz nie widzieć tego składnika w wielu innych suplementach innych marek.

# 8 Isa-Test GF

Isa-Test to wzmacniacz testowy do budowy mięśni o dużej formule, który przynosi korzyści zarówno na siłowni, jak i w sypialni. Podobnie jak halotropina, Isa-Test ma szeroki zakres składników. Jednak w przeciwieństwie do halotropiny całkowita ilość na porcję jest znacznie większa!

Recenzje tego wzmacniacza testu obejmują lepszą wydajność na siłowni, wzrost mięśni, lepszą wydajność w łóżku i lepszy sen w nocy. Jako całość, ten wzmacniacz testowy zasługuje na to, aby znaleźć się w pierwszej 10!

# 9 Pro Supps Halotropin

Halotropinę wytwarzają ci sami ludzie, którzy przynieśli ci pana Hyde i dr Jekylla. W porównaniu do innych boosterów testowych z tej listy, halotropina jest najbardziej zróżnicowana. Oznacza to, że ma najszerszą gamę składników. W rzeczywistości prawie wszystkie te składniki mają udokumentowane doświadczenie w prawdziwych badaniach klinicznych dotyczących podnoszenia testosteronu.

Nie oznacza to jednak, że halotropina jest suplementem podnoszącym wszystkie T. Ponieważ podczas gdy istnieje ogromna różnorodność aktywnych składników, nie ma tam prawdziwych dawek klinicznych. Lepiej byłoby, gdyby ci faceci użyli tylko kilku składników, w ich prawdziwej dawce klinicznej, do podniesienia poziomu testosteronu.

# 10 MHP T-Bomb 3xtreme

MHP T-Bomb 3xtreme jest jednym z niezliczonych przeformułowań, które MHP dokonał w ciągu ostatniej dekady. Oczywiście, wzmacniacze testu MHP przyniosły wielu facetom świetne wyniki. Ale niestety nie wszyscy są bardzo otwarci. Jeśli możesz uzyskać fantastyczną ofertę na T-BOMB, wypróbuj! Jako całość MHP jest jedną z najlepszych marek odżywek sportowych na rynku. W szczególności niektóre ich białka są oceniane bardzo wysoko.

# 11 Testogen Test Booster

Testogen nie jest produkowany przez markę suplementów z pełną gamą suplementów do treningu / kulturystyki. Zamiast tego Testogen jest flagowym samodzielnym produktem. Biorąc to pod uwagę, spodziewaliśmy się, że Testogen będzie miał mocniejsze uderzenie – biorąc pod uwagę, że skupia się on przede wszystkim na rozpraszaniu uwagi.

Niemniej jednak Testogen ma swoje miejsce jako solidny suplement testosteronu i nie możemy się na niego zbyt mocno napracować. W przypadku Testogen zalecamy, aby nowicjusze i / lub mężczyźni, którzy nie znają się na optymalizacji testosteronu, spróbowali. To nie jest wzmacniacz testowy, który naprawdę przyniesie korzyści mężczyznom, którzy mają na początku średni lub wyższy poziom testosteronu.

Jednak dla mężczyzn, którzy mają poniżej przeciętnego testosteronu, testogen będzie miał największy wpływ. Zastanów się nad korzyściami płynącymi z Testogen, które mogą obudzić Cię każdego dnia z niewielkimi zmianami w życiu.

# 12 Testojack

Booster testosteronu o nazwie Testojack sprawia, że ta lista jest po prostu ze względu na to, co dostajesz w cenie. Testojack nie jest potężnym narzędziem wspomagającym testy. Jednak dla prostej konserwacji testosteronu wraz z dobrą dietą może być bardzo korzystne. Połącz to z faktem, że często możesz dostać testojack za mniej niż dwadzieścia dolarów i ma to sens.

Jak działają najlepsze boostery testowe

Najlepsze boostery testowe promują wzrost testosteronu poprzez naturalny sygnał rozpoznawany przez twoje ciało. Jest to możliwe dzięki wielu złożonym szlakom, które prowadzą do produkcji testosteronu. Dzięki tak wielu ścieżkom dostępnych jest wiele opcji umożliwiających osiągnięcie celów, co pozwala wybrać najlepszą metodę dla swojego wieku i typu ciała. Oto podstawowe mechanizmy, które powodują naturalną produkcję testosteronu:

Hamowanie alfa-5-reduktazy – Ta metoda wzmocnienia testu zmniejsza stężenie alfa-5-reduktazy, która jest enzymem w całym ciele, który przekształca aktywny testosteron w DHT. Efekt tego hamowania zapobiega degradacji testosteronu, a tym samym podnosi stężenie testosteronu w organizmie. Ten rodzaj hamowania A5R jest również podstawową metodą leczenia powiększenia prostaty, co jest spowodowane wysokim poziomem DHT.

Zwiększenie regulacji – Wiele ziół dostępnych w naturalnych wzmacniaczach testowych działa jako regulatory podwyższające testosteron lub promotory. Działają one dzięki zastosowaniu specyficznych naturalnych związków w ziołach, które raz w ciele mogą naturalnie sygnalizować DNA w celu wyrażenia większej produkcji testosteronu. Istnieje wiele ziół, które to robią i sygnalizując różne „strefy” w twoim DNA. Ponadto niektóre z nich działają lepiej niż inne dla różnych osób ze względu na różnice w kodzie genetycznym między różnymi ludźmi.

Optymalizacja składników odżywczych – produkcję testosteronu można często zwiększyć poprzez optymalizację składników odżywczych. Jest to suplementacja nadmiaru kluczowych witamin i minerałów, które są wymagane do produkcji testosteronu. To pozwala twojej ścieżce testowej na kontynuowanie produkcji, w przeciwieństwie do kogoś z kluczowym niedoborem witamin lub minerałów – który spowalnia lub zatrzymuje produkcję testosteronu.

Redukcja estrogenu / kortyzolu – redukcja estrogenu (hormonu żeńskiego) i kortyzolu (hormonu stresu) może pozwolić testosteronowi na większy wpływ na organizm. Efekt ten jest najbardziej zauważalny u osób, które mają wysoki poziom estrogenu i / lub kortyzolu, którym przeszkadzają powolne przyrosty i utrata tłuszczu. Po zmniejszeniu estrogenu i kortyzolu wzrasta powinowactwo organizmu do spalania tłuszczu i budowania mięśni.

Są to 4 podstawowe metody, w których najlepsze boostery testowe zwiększają produkcję testosteronu. Należy zdawać sobie sprawę, że wiele z tych ścieżek można włączyć jednocześnie. Na przykład przy promowaniu produkcji testosteronu zawsze należy brać pod uwagę optymalizację składników odżywczych. Ponadto większość mężczyzn woli trzymać się schematu alfa-5-reduktazy przez cały rok, aby promować lepsze zdrowie prostaty, a także zapobiegać wypadaniu włosów.

Wnioski końcowe

Jesteśmy dumni z suplementów, które polecamy w naszej sieci. Każdy okazał się lepszy w ten czy inny sposób. Jesteśmy tutaj, aby pomóc każdemu facetowi, który chce osiągnąć niesamowitą formę i jest gotów wykonać niezbędną ciężką pracę. Wierzymy w Ciebie, od nastolatków po pierwsze osoby w wieku 60 lat.

Oświadczenie: Dodatki i scenariusze omówione na tej stronie są przeznaczone wyłącznie dla administratorów strony. Nie możemy zagwarantować, że ktokolwiek inny poradzi sobie z intensywnością i ryzykiem związanym z produktami sportowymi. Dyskutujemy o treściach pod kątem własnego doświadczenia i oczekiwań.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *