Menu

Najlepsze termogeniczne przedtreningowe suplementy do palników tłuszczowych

Termogeniczne suplementy przedtreningowe koncentrują się na utracie tłuszczu na siłowni poprzez przyspieszenie metabolizmu i ukierunkowanie złogów tłuszczu na zużycie energii. Oczekiwania te najskuteczniej zaspokajane są poprzez łączne stosowanie stymulujących i niestymulujących składników spalających tłuszcz.

Wiele przedtreningowych spalaczy tłuszczu popełnia błąd polegający na tym, że zawiera tylko stymulanty (a często zbyt wiele z nich).

Na dłuższą metę utrudnia to osiągnięcie celów związanych z odchudzaniem, ponieważ początkowy metabolizm tłuszczów nieuchronnie traci impet, gdy organizm jest zestresowany i wyczerpany nadmierną konsumpcją stymulantów.

To jest główny powód, dla którego stworzyliśmy tę stronę. Abyś mógł zobaczyć, które termogeniczne treningi pomogą ci spalić więcej tłuszczu bez poczucia wyczerpania i nadużyć.

Uwaga: Jeśli ćwiczysz w nocy, zalecamy zapoznanie się z naszą listą najlepszych spalaczy tłuszczu w celu uzyskania suplementów, które możesz wziąć rano. Nie chcemy, abyś nie mógł spać spokojnie, ponieważ ćwiczyłeś przed treningiem późno w nocy. Podobnie wielu naszych czytelników, którzy podnoszą w nocy i unikają kofeiny, wybierają suplementy przedtreningowe wolne od stymulantów, aby uzyskać doskonałą pompę i zwiększyć wytrzymałość.

Spalanie tłuszczu Przed treningiem vs. Spalanie tłuszczu

Logika przyjmowania termogenicznego suplementu przedtreningowego zamiast pigułek dietetycznych jest prosta. Zastanów się, jakie porady dotyczące diety słyszysz i co czytasz na butelkach produktów dietetycznych… Raz po raz przeczytasz: „ten produkt działa najlepiej obok codziennych ćwiczeń”.

To stwierdzenie jest faktem; ćwiczenia są dosłownie mnożnikiem utraty tłuszczu. A teraz zastanów się nad możliwościami, gdy weźmiesz termogeniczny suplement przedtłuszczowy po treningu… Wykonanie tego oznacza więcej energii do ćwiczeń i spalania kalorii, więcej kalorii spalonych przez suplement i więcej kalorii spalonych specjalnie z magazynów tłuszczu. Nie jest zły.

Termogeniczne treningi wstępne a regularne treningi wstępne

Uczucie przyjmowania termogenicznych suplementów przedtreningowych jest bardzo podobne do regularnych suplementów przedtreningowych. Po uzupełnieniu około 30 minut przed ćwiczeniami odczujesz wzrost energii, czujność i poczucie zwiększonego potencjału sportowego.

Te odczucia pozostaną z tobą podczas treningów, optymalizując trening mentalnie i fizycznie. W końcu więcej kalorii zostanie spalonych w porównaniu do regularnego suplementu przed treningiem lub jego braku, ponieważ spalanie tłuszczu przed treningami, którym będziemy się z tobą dzielić, jest na najwyższym poziomie.

5 najlepszych ćwiczeń przed spalaniem tłuszczu

Ogranicziliśmy tę listę do 5 suplementów, ponieważ te treningi są wyjątkowo wyspecjalizowane w spalaniu tłuszczu. Jeśli chcesz regularnego treningu przed budowaniem mięśni, możesz zamiast tego zobaczyć nasz oficjalny ranking najlepszych suplementów przed treningiem . Polecamy to każdemu, kto chce zyskać masę mięśniową i siłę.

# 5 Cellucor C4 Zgrane przed treningiem

Rozpoczynając nasz ranking na miejscu 5, mamy własną Zgrabę C4 firmy Cellucor. Według Cellucor, C4 Ripped to „wybuchowa formuła energii i cięcia” . Naszym zdaniem nie jest źle dla produktu o małej dawce, który ma dobrze smakować.

Termogeniczne specyfikacje przedtreningowe:

 • 4 gramy aktywnych składników
 • 150 mg kofeiny
 • 1 gram zgrana mieszanka
 • Suplement Bez Kreatyny
 • Dobrze smakuje

Specjalistyczne składniki spalające tłuszcz, które oddzielają inne odmiany C4 od C4 Ripped, to: winian L-karnityny, ekstrakt z zielonej kawy, Capsimax® Cayenne i ekstrakt z korzenia Coleus forskohlii (razem łącznie 1 gram). Jest to dobry wybór składników, jednak naszym zdaniem powinno być tu więcej niż 1 gram. Jest trochę za mało dozowane.

Mimo to jesteśmy zadowoleni z rankingu Cellucor C4 Ripped na # 5, co w żadnym wypadku nie jest złe. C4 Zgrane smakuje dobrze, jest łatwo dostępne w prawie każdym sklepie z suplementami i nie jest przepełnione używkami. Jedynym minusem jest to, że ogólny profil spalania tłuszczu jest dość lekki.

# 4 Beast Sports Nutrition 2 Rozdrobniony proszek termogeniczny

2 Shredded Thermogenic przed treningiem to przyjemny przedtrening, biorąc pod uwagę jego mieszankę stymulującą i skupiającą uwagę. Połącz to ze wspaniałym smakiem, a będzie to coś, czego nie możesz się doczekać przed każdym treningiem.

Ale czy matryca spalająca tłuszcz jest dobra?

Jest lepszy niż C4 Ripped, ale można go ulepszyć. Spójrzmy na kluczowe dane techniczne przedtłuszczowego spalacza tłuszczu Beast 2 Shredded.

2 rozdrobnione specyfikacje przedtreningowe:

 • 15 różnych aktywnych składników
 • Zastrzeżone mieszanki
 • Zawiera mieszankę moczopędną
 • Unikalny składnik: wanad
 • 45 porcji na wannę

Podobnie jak Cellucor C4 Ripped, 2 Shredded ma małą specyficzną matrycę do spalania tłuszczu. Jednak 2 Shredded ma imponujący kompleks ogniskowania, który sprawi, że będzie o wiele przyjemniejszy niż C4. Ta matryca ostrości zawiera: Dwuwinian choliny, Ginkgo Biloba, Winpocetyna, Huperzine oraz kofeinę pochodzącą z ziaren kawy i zielonej herbaty.

Jeśli chodzi o ogólny współczynnik doświadczenia, oceniamy 2 Shredded powyżej C4 Ripped. Następne 3 treningi wstępne to lepsze spalacze tłuszczu.

# 3 Muscletech Vapor X5 Zgrane spalanie tłuszczu przed treningiem

Nano Vapor X5 Ripped zawiera mniej składników spalających tłuszcz niż 2 wcześniejsze treningi. Jednak składnikiem spalającym tłuszcz jest yohimbe, który jest bardzo skuteczny. Każda porcja Vapor X5 Ripped zawiera 20 mg Yohimbe, co stanowi mocną dawkę.

Zgrane statystyki Muscletech Vapor X5

 • Zawiera 20 mg Yohimbe na gałkę
 • 4,5 gramów składników aktywnych
 • 150 mg kofeiny na porcję
 • Podwójne podawanie jest rozsądne
 • Bardzo tanie

Aby maksymalnie wykorzystać przed treningiem Muscleech X5 Vapor Ripped, będziesz chciał wziąć go na czczo. Wynika to z Yohimbe, który wydaje się wyzwalać metabolizm tłuszczów (lub przynajmniej ułatwiać metabolizm tłuszczów), gdy poziom cukru we krwi jest niski.

Ale pomimo siły Yohimbe jako spalacza tłuszczu, nie zawsze płynne żeglowanie. Wiele osób jest wrażliwych na Yohimbe i rozwija lęk, szybkie bicie serca i nadmierne pocenie się podczas przyjmowania Yohimbe lub Yohimbe z kofeiną. Z tego powodu Vapor X5 Ripped jest zablokowany jako # 3.

# 2 Jacked Factory Nitrosurge SHRED Spalanie tłuszczu przed treningiem

Notranslation Nitrosurge Shred to spalanie tłuszczu przed treningiem, które z pewnością zwiększy Twój poziom energii i potencjał spalania tłuszczu! Ta w pełni ujawniona etykieta zawiera pełen zestaw energetyzujących i spalających tłuszcz składników, które sprawiają, że ten trening przedtem jest tym, czym jest.

Nitrosurge Shred Stats

 • Zero sztucznych kolorów
 • Bez aspartamu i cukru
 • Duża dawka acetylo-L karnityny (Alcar)
 • Wyczyść mieszankę stymulującą
 • 4 niesamowite smaki

Zobacz Nitrosurge Shred na Amazon tutaj

Nitrosurge Shred wydaje się stymulować metabolizm tłuszczów poprzez zwiększenie termogenezy za pomocą stymulantów, a także poprawę poziomów energii i metabolizmu tłuszczów.

Godny uwagi jest również składnik Alcar. Acetyl L Karnityna zwiększa Karnitynę w organizmie, ale ma również działanie nootropowe. Wynik końcowy? Więcej energii i metabolizm tłuszczów.

# 1 Najlepsze dopasowanie do termogenicznego treningu wstępnego – PreSeries LEAN

Poprzednie termogeniczne treningi wstępne z pewnością mogą spalić trochę tłuszczu i poprawić wytrzymałość, ale PreSeries Lean nie ma sobie równych.

Każda porcja PreSeries Lean zawiera ponad 14 pełnych gramów składników aktywnych. Porównaj to ze średnią 5 gramów dla poprzednich 4 produktów. A z tymi 14 gramami wiąże się niesamowita wydajność i potencjał spalania tłuszczu.

Specyfikacje PreSeries Lean Fat Burning przed treningiem:

 • 14 gramów aktywnych składników na porcję
 • Kompletna matryca zwiększająca wydajność
 • Szeroka matryca wsparcia tarczycy
 • Bez sztucznych słodzików i barwników
 • Czysta i długotrwała energia

Zobacz przejrzyste Labs PreSeries Oprzyj się tutaj

PreSeries Lean znacznie poprawia wydajność dzięki unikalnej matrycy stymulującej, która zapewnia niesamowitą energię bez drgań, wraz z 6 gramami jabłczanu cytruliny, 2 gramami BCAA, 2,5 gramami betainy BetaPure i 1,5 gramami beta-alaniny.

Ale to tylko część tego, co sprawia, że PreSeries LEAN jest świetny .

BCAA w chudości pomagają zapobiegać marnowaniu mięśni, pozwalając zamiast tego metabolizować więcej kalorii, stymulanty zwiększają spoczynkowe tempo metabolizmu bez negatywnego wpływu na tętno, a cała formuła jest wolna od cukru i węglowodanów – co oznacza, że poziom cukru we krwi nie wzrośnie i utrudniają metabolizm tłuszczów, jak mogą powodować inne przedtreningówki.

Plus, matryca tarczycy też nie jest taka zła.

Aby poprawić energię i spalanie tłuszczu zarówno na siłowni, jak i poza nią, LEAN zawiera matrycę tarczycy: jod, cynk, selen, miedź, chrom i guggulsterony. Jest to najbardziej wszechstronna matryca wspomagająca pracę tarczycy, jaką widzieliśmy w każdym spalaczu tłuszczu.

Ogólnie rzecz biorąc, PreSeries Lean miażdży rynek przedtłuszczowy. Nic innego nie jest tak efektywne, a jednocześnie niezwykle czyste i odpowiedzialne. Jedynym minusem tego produktu jest to, że nie znajdziesz go w GNC ani Amazon. Ale można go znaleźć wraz z innymi suplementami Premium Labs na www.transparentlabs.com.

Termogeniczna ocena tolerancji przed treningiem i najlepsze praktyki

Jeśli nie znasz termogenicznych przedtreningówek, a nawet spalaczy tłuszczu jako kategorii, usłysz to. Bardzo ważne jest, aby ocenić tolerancję i postępować zgodnie ze wskazówkami dla własnego komfortu i skuteczności spalania tłuszczu. To nie tylko sprawi, że poczujesz się lepiej i uzyskasz lepsze wyniki, ale zaoszczędzisz pieniądze. Zalecamy rozpoczęcie nowych suplementów, biorąc mniej niż zalecana porcja. Wszystkie suplementy są selektywnie intensywne, co oznacza, że różni ludzie odczują silniejsze lub słabsze efekty. Pomoże Ci to szybciej znaleźć swoje ulubione miejsce.

Czy lepsze przyjmowanie termogeniki jest lepsze?

Amerykański sposób myślenia polega na tym, że „jeśli niektóre są dobre, więcej jest lepsze”, ale w świecie termogeniki i większości specjalistycznych suplementów tak nie jest. Termogeniczne i podobne spalacze tłuszczu są klinicznie dozowane, aby były jak najbardziej skuteczne. Biorąc więcej, istnieje ryzyko przeciążenia organizmu i spowodowania „stresu”, o którym wszyscy wiemy, że prowadzi do gromadzenia tłuszczu. Więc weź wiadomość do domu – zrelaksuj się i trzymaj się zalecanych dawek! Skieruj swoją uwagę na siłownię, ciesząc się szczęściem i nowym, który wkrótce będzie świecił.

Najlepsze suplementy do stosu z termogenikiem, aby zostać zgranym

Istnieje kilka pomocnych suplementów, które naprawdę mogą mieć znaczenie w każdej rutynowej utracie masy ciała. Oprócz chudego źródła białka jesteśmy głównymi orędownikami BCAA. Jak zobaczysz, naszym ulubionym wyborem jest kolejny produkt Transparent Labs, BCAA Glutamina. Możesz zobaczyć cały ranking za pomocą linku poniżej i dlaczego doszliśmy do tego wniosku.

Najlepsze suplementy BCAA – dowiedz się, jak przyjmować BCAA w celu budowy mięśni, utraty tłuszczu lub poprawy regeneracji; a także które suplementy BCAA najbardziej nam się podobają. Uwaga: całkowita dawka BCAA jest bardzo ważna!

Pytania i komentarze

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, otaguj nas poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin! Ważne jest, abyśmy odpowiedzieli na zadawane pytania dotyczące treningów wstępnych, więc wyświadczasz nam przysługę!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *