Menu

Najlepsze multiwitaminowe suplementy treningowe

Najlepsze multiwitaminy do treningu siłowego – wiele opakowań

Cały czas widzimy, jak faceci wyciągają czubki palców w kierunku multiwitaminy i zachowują się, jakby wszyscy byli w środku. Ale mówiąc wprost, to centrum srebra lub inna generyczna myszka z witaminą za 9,97 USD nie robi nic dla poważny kulturysta… W przeciwnym razie twój dziadek byłby oszukany. Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić w zaspokajaniu potrzeb żywieniowych, musisz pomyśleć: sprawdzona bioaktywność, dawka kliniczna, pełne spektrum i kulturysta. To są kryteria poważnej multiwitaminy i nie zalecamy przyjmowania mniej. Od facetów, którzy stworzyli oficjalną listę 10 najlepszych suplementów przed treningiem, pochodzi najlepszy suplement multiwitaminowy.

Najlepsze multiwitaminy dla treningu siłowego i sportowców

Nie obiecujemy ci „łatwego cudu za jedną pigułkę” ani „tajnego skrótu”; ale pokażemy Ci prawdziwe produkty, które mogą wypełnić twoje luki żywieniowe od stóp do głów. Pod koniec dnia nadal musisz podnosić ciężary i pobierać białko, ale jeśli zażywasz jedną z tych multiwitamin, jesteśmy pewni, że wejdziesz do tego pokoju siłowego bardziej wzmocnionego, naprawionego i gotowego do działania Niż ktokolwiek inny. Oto kolejna wybrana multiwitamina, którą zauważysz.

1.) Myogenix MyoVite – Najlepszy pakiet MultiVitamin

Naszym szacunkowym zdaniem Myovite od Myogenix jest najlepszym dostępnym suplementem MultiVitamin z pełnym spektrum działania. Opieramy tę opinię na kilku składnikach i dawkach, które wykraczają poza mieszanki innych wysokiej jakości suplementów multiwitaminowych. Oczywiście ten multi jest w formie paczki – zawierającej kilka różnych korzyści, których po prostu nie dostajesz ze średnim suplementem związanym z półką. Tak, oznacza to, że weźmiesz więcej niż jedną tabletkę…

Ale to nie jest syrop na kaszel, jego witaminy, minerały i inne dodatki, które pomagają nie tylko zachować świetne zdrowie, ale także stworzyć silniejsze ciało.

Oprócz MultiVitamin ten pakiet zawiera:

  • Mieszanka enzymów i probiotyków
  • Mieszanka przeciwutleniaczy Zieloni
  • Mieszanka sercowo-naczyniowa
  • Formuła energii i wytrzymałości
  • Kompleks Wsparcia Wspólnego
  • Mieszanka detoksykacji wątroby

Wszystkie te dodatki są niezbędne dla kulturystów na poziomie zawodowym, ale prawie zawsze są pomijane przez aspirujących ciężarowców. Wynika to z mieszanki niedowierzania i braku środków. Ponadto istnieje wiele dyskusji na temat tego, w jaki sposób można zaspokoić wszystkie potrzeby dietetyczne za pomocą kilku „łatwych” zmian we własnej diecie. Raz za razem słyszeliśmy; jednak głoszący to ludzie nawet nie są w stanie tego przestrzegać. Chyba że możesz sobie pozwolić na przygotowywanie posiłków lub nie prowadzisz aktywnego i wymagającego trybu życia; przygotowanie i planowanie niezbędne do wspierania zdrowej diety spełniającej wszystkie potrzeby żywieniowe budujące mięśnie to rozczarowanie. Dlatego uważamy, że suplementacja sprawdzonymi pakietami witamin jest krystalicznie czystym wyborem, jeśli chodzi o zaspokojenie i przekroczenie wymagań żywieniowych.

Zawiera najlepszy pakiet multiwitaminowy

Mieszanka enzymów i probiotyków

Każdy może skorzystać z codziennej mieszanki enzymów i probiotyków, zwłaszcza kulturystów. Enzymy obecne w tej mieszance uzupełniają i uzupełniają naturalnie produkowane enzymy trawienne, które często nie są na optymalnym poziomie do spożycia przez kulturystę. Poprawia to wydajność i potencjał przedniej połowy trawienia składników odżywczych. Probiotyki są również zawarte w tej mieszance, która wspomaga tylną połowę trawienia składników odżywczych. Probiotyki działają poprzez pomoc w trawieniu pokarmu, a także zaburzają dużą część układu odpornościowego. Uzupełnienie probiotykiem jest zalecane w leczeniu wielu powikłań trawiennych i stanowi zdrowy dodatek do codziennej suplementacji.

Mieszanka przeciwutleniaczy Zieloni

Zwalczanie uszkodzeń oksydacyjnych w ciele jest większym zadaniem dla kulturystów, ponieważ wysiłek związany z aktywnością sportową wytwarza wiele wolnych rodników. Uzupełnienie o naturalną mieszankę przeciwutleniaczy zawierającą źródła bojowników superoksydacyjnych, takich jak Superoxide-Dismutase, to rozwiązanie wspierane naukowo.

Mieszanka sercowo-naczyniowa

Najbardziej skuteczne schematy treningu siłowego mają na celu zburzenie mięśni i zwiększenie ich siły. Jednak wpływa to również na serce i układ krążenia. Uzupełnieniem jest zioła, które poprawiają krążenie obok CoQ10 w celu zwiększenia metabolizmu komórek serca. Oprócz wspierania dobrego samopoczucia i ogólnego zdrowia serca, nacisk na wsparcie krążenia ma pozytywny wpływ na pobieranie składników odżywczych i „pompowanie”.

Kompleks Wsparcia Wspólnego

Obciążenie mięśni powoduje również obciążenie stawów, jedyną różnicą jest to, że stawy mają bardzo ograniczoną żywotność. Mając to na uwadze, niezwykle aktywny jest proaktywny schemat obejmujący zachowanie tkanki stawowej wraz ze świadomością ruchów. Jeśli potrzebujesz dowodu, poproś facetów w średnim wieku na siłowni lub innych dobrze zbudowanych osobników. Wspólne uszkodzenie wiąże się z grą budowania masy mięśniowej, ale jeśli spróbujesz zapobiec lub wyleczyć sytuację, możesz powstrzymać uszkodzenie stawów i uzyskać wyjątkową sylwetkę.

Mieszanka detoksykacji wątroby

Większość trenerów nie zdaje sobie sprawy, że nie musisz brać „złych rzeczy”, aby uszkodzić lub zatkać wątrobę podczas treningu siłowego. Zobaczmy szybko, co robi wątroba – wątroba bierze udział w metabolizmie energetycznym i detoksykacji w organizmie. Tutaj kładziemy nacisk na detoksykację. Jak wspomnieliśmy wcześniej, podczas treningu siłowego powstaje wiele wolnych rodników. Wolnym rodnikom można przeciwdziałać przeciwutleniacze, ale większe, złe wolne rodniki muszą być „neutralizowane” przez wątrobę. Sama ilość wolnych rodników wytwarzanych podczas treningu siłowego wraz ze standardową dietą może powodować, że wątroba stale próbuje nadrobić zaległości w detoksykacji. To tutaj pojawiają się mieszanki detoksykacji wątroby. Detoksykacja wątroby polega na wzmocnieniu komórek wątroby i aktywności peroksydazy, która prowadzi do eliminacji wolnych rodników. Utrzymanie zdrowej wątroby może przynieść wiele zaskakujących korzyści związanych z redukcją wolnych rodników, od większej ilości energii do lepszego ogólnego stanu zdrowia i wyglądu.

Multi-Witaminy: Fakty

Częściej niż nie, sportowcy, którzy przyjmują wiele witamin, nie doznają obrażeń w przypadku, gdy ich nie-witaminowi odpowiednicy doznają obrażeń. Podobnie jak sportowiec przyjmujący wiele witamin poprawia trening o 3-5% szybciej niż ich niezawierający wielu suplementów odpowiednik. Niemniej jednak korzyści te nie są ostatecznie widoczne, co utrudnia udzielanie kredytu. Ale co, jeśli mógłbyś poprawić swoją witaminę? Weź swoją standardową formułę zbroi i daj jej dodatkowe korzyści, które na pewno zauważysz, a nawet poczujesz. Jest to rodzaj multiwitamin, który zatwierdzamy i za każdym razem osiągamy najlepsze wyniki.

High End Multi Vitamins Get the Praise

Low End Multi Vitamins Get the wina

Pytania i komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *