Menu

Top 10 Przedtreningów dla kobiet

Przedtreningówki szybko stały się tak fundamentalne dla kultury fitness, jak dobry podkoszulek.

Wiesz, że modelka fitness, która pojawia się codziennie o 7 rano, by ćwiczyć jak bestia? Najprawdopodobniej wymaga treningu przed treningiem, aby zachować spójność i dłużej.

To samo dotyczy również facetów. jednak ich użycie przed treningiem jest często mniej zdyscyplinowane i bardziej dla zabawy.

Co to są suplementy przedtreningowe?

Prosta definicja przedtreningowa to: każdy suplement przyjmowany przed treningiem w celu zwiększenia wydajności lub wyników.

Możesz uznać najstarszy przedtreningówka za dobrą starą filiżankę czarnej kawy!

Najpopularniejsze powody, dla których kobiety podejmują treningi:

 • Zwiększenie energii i chęci do treningu.
 • Spala więcej kalorii podczas ćwiczeń na siłowni.
 • Trwają dłużej i stają się trudniejsze.
 • Poprawa ogólnej wydajności ćwiczeń.

Suplementy przedtreningowe nie są w 100% konieczne, ale chłopcze, czy pomagają ci wstać i się ruszać! Musisz tylko upewnić się, że przedtreningówka jest wykonana z właściwych rzeczy…

Najbardziej niezawodne składniki przedtreningowe to:

 • Kofeina: niezawodny sposób na zwiększenie energii i nastroju. Poszukaj 150 do 225 mg na porcję.
 • Jabłczan L-cytruliny lub jabłczanu l-cytruliny: zwiększa tlenek azotu w celu poprawy krążenia w celu lepszego przepływu tlenu i składników odżywczych. Poszukaj 6 gramów na porcję.
 • Witaminy, minerały i elektrolity: w celu zwiększenia energii, wytrzymałości i nawodnienia. Poszukaj 50% + DV%.
 • Beta-alanina: Utrzymuje prawidłową równowagę pH w mięśniach poprzez neutralizację gromadzenia się kwasu mlekowego. Poszukaj 2,5 gramów i więcej.
 • Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach: zwane po prostu BCAA, zasilają mięśnie podczas ćwiczeń i wspierają przyspieszoną regenerację. Poszukaj co najmniej 2 gramów, aby poprawić wydajność.
 • L-teanina: unikalna dla zielonej herbaty, l-teanina dodaje kofeiny koca spokojnego skupienia, zapewniając przyjemniejsze doznania. Poszukaj stosunku 2: 1 l-teaniny do kofeiny, aby uzyskać najlepszy efekt.

Każda rozsądna kombinacja powyższych składników w ich określonych dawkach powinna wskazywać na odpowiedni przedtrening. Stwierdziliśmy jednak, że wiele przedtreningówek zaprojektowanych dla kobiet podcinało kluczowe dawki. Prawdopodobnie, ponieważ kobiety są nowsze na rynku przed treningiem.

Jak wybrać odpowiedni trening przed kobietą:

Oto nasze uwagi dla kupujących, które obserwujemy przy zakupie kobiecych treningów przedpremierowych, oraz ich klasyfikację.

 1. Kofeina jest we wszystkich treningach przed, z wyjątkiem wersji wolnych od stymulantów. Kofeina jest zawarta w prawie wszystkich treningach przed treningiem, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na zwiększenie energii ( 1 ). Stwierdzono również, że zwiększa siłę i wytrzymałość ( 2 ).
 2. Tlenek azotu jest powszechnym terminem przedtreningowym, który działa w celu zwiększenia krążenia krwi ( 3 ). Tlenek azotu odpowiada za „pompę mięśniową” ( 4 ). Zasadniczo jest to produkt uboczny składników, takich jak jabłczan L-cytruliny, L-arginina, nitrozygina, ekstrakt z pestek winogron lub ekstrakt z buraków.
 3. Uważaj na duże roszczenia i niedostateczne dawkowanie składników w suplementach przedtreningowych. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku przedtreningówek skierowanych do kobiet. Jeśli płacisz za składnik, który się tam znajduje, powinien on zawierać wystarczającą jego ilość, aby Ci pomóc! Zachęcamy więc do taktycznego przeglądania kluczowych składników, aby sprawdzić, czy się nimi zajmują, czy nie!
 4. Uważaj na sztuczne słodziki, kolory i konserwanty w swoich suplementach ( 5 )! To trochę ironiczne, że firmy oferujące suplementy dodawałyby szkodliwe dodatki do produktów zaprojektowanych, aby pomóc ci zdrowiej ( 6 ) ( 7 )… Ale to jest bardziej powszechne niż nie! Aby znaleźć te składniki, sprawdź sekcję „inne składniki” u dołu etykiety składników.
 5. Nie musisz brać suplementu przedtreningowego, aby uzyskać najlepszą formę swojego życia. Wspominaliśmy o tym wcześniej w innych artykułach, ale ważne jest, aby przypomnieć o tym ponownie. Treningi wstępne nie są wymagane. Jeśli masz dużo naturalnej energii, nie przejmuj się przed treningiem. Świetnie sobie poradzisz, podnosząc ciężko i jedząc zdrowo!
 6. Tak, prawdopodobnie możesz wziąć suplement przedtreningowy swojego chłopaka. To, że przedwczesny trening twojego chłopaka dla mężczyzn ma agresywną etykietę, nie oznacza, że nie jest dla ciebie bezpieczny i skuteczny. Tylko upewnij się, że nie ma ponad 300 mg kofeiny lub wspomina o testosteronie.

Postępuj zgodnie z tą radą, a powinieneś być gotowy do pracy jako wytrawny klient przed treningiem.

Top 10 najlepszych przedtreningówek dla kobiet

napoje treningowe

# 1 Transparent Labs: suplement LEAN przed treningiem

Najlepsze przedtreningówka dla kobiet

Jeśli jesteś typem dziewczyny, która zawsze chce tego, co najlepsze z najlepszych, to Transparent Labs PreSeries Lean jest właśnie dla Ciebie.

Tym, co odróżnia ten trening przed innymi, jest:

 • Etyczne i skuteczne wybory składników dla kobiet i mężczyzn.
 • Wszystkie naturalne smaki i słodziki, bez barwników, bez konserwantów.
 • Super czysty kompleks dobrego samopoczucia, który utrzymuje się przez wiele godzin.
 • Kompleks wsparcia tarczycy do całodziennego wsparcia metabolizmu.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że dużo czasu i starań poświęciliśmy na opracowanie tego suplementu przed treningiem premium. Podczas gdy inne marki bardziej interesują się odcieniem różu etykiet.

Czego można oczekiwać od PreSeries Lean

Kiedy zaczynasz brać LEAN, zalecamy zacząć od serving porcji. W porównaniu z innymi treningami dla kobiet każda porcja LEAN jest około 4 razy większa.

Dzięki temu, że większa dawka na porcję przynosi naprawdę niesamowite rezultaty! Oznacza to większą koncentrację, energię, wytrzymałość, siłę, nastrój i zwiększony metabolizm. O wiele bardziej przyjemne i użyteczne w porównaniu do zwykłej kofeiny i posypki przed treningami, które tylko dają dreszcze.

Jak zdobyć nasz najwyżej oceniany typ:

Dowiedz się więcej na stronie Transparentlabs.com

# 2 Alani Nu Przed treningiem

Alani Nu to stylowa linia suplementów stworzona przez Katy Hern. Ma cały „talent”, na który zwracamy uwagę dzięki reklamom skierowanym do kobiet, jednak ten przedtreningowiec nie jest taki jak reszta.

Przedtreningówka Alani Nu dla kobiet zawiera:

 • Pełna 6 gramowa dawka jabłczanu l-cytruliny
 • 200 mg kofeiny
 • 200 mg l-teaniny

Jest to rozsądne dopasowanie do naszych zalecanych składników.

Jedyną rzeczą, która nie podobała nam się szczególnie w tym przedtreningówku, jest to, że l-teanina do kofeiny nie ma stosunku 2: 1. Ale poza tym cieszyliśmy się recenzowaniem przedtreningowego treningu Alani Nu .

Dowiedz się więcej o Alani Nu w Amazon

# 3 Gym Angel: Energy Angel – Szybkie wsparcie energetyczne

Energy Angel to bardzo proste podejście do kobiecych treningów, ale nie można zaprzeczyć, że cię obudzi. Ma przyzwoitą dawkę kofeiny i siarczanu agmatyny do pompowania – ale to, co naprawdę przyciąga wzrok, to 3 gramy betainy jak w LEAN.

Betaina to fantastyczny dodatek do ćwiczeń podczas ćwiczeń. Pomaga w osiągach, a co ważniejsze, promuje beztłuszczową masę mięśniową, dzięki czemu jesteś ładna i stonowana (

8

).

Jeśli chcesz coś wziąć przed treningiem, który jest bardzo małą dawką i dobrze smakuje, to jest to.

Pomyśl o Energy Angel jako: „Chcę tylko taniej kofeiny Red Bull!” rozgrzewka.

# 4 Dopasuj damskie przedtreningówki Miss Ignite

Ignite to prawdziwy projektant przed treningiem. Fit Miss udało się opracować bardzo unikalne i atrakcyjne oznakowanie butelek i pudełek. Jednak po dalszej inspekcji składników Ignite przed treningami możesz stwierdzić, że zespół Fit Miss spędza więcej czasu na oprogramowaniu do projektowania graficznego niż w laboratorium lub na siłowni.

Poważne jest to, że można kupić pudełko zapałek Fit Miss z łatwym dostępem. Ale… Nie jesteśmy do końca zadowoleni.

Dowiedz się więcej o Ignite na Amazon

# 5 NLA Uplift – For Her Series

NLA Uplift jest zdecydowanie sformułowany dla podnoszących na duchu wrażeń o wysokiej energii, z asortymentu składników podobnych do kofeiny.

Oprócz standardowej kofeiny, Uplift zawiera również fenyloetyloaminę, PABA, cholinę, Schisandrę i higenaminę – wszystko zaprojektowane tak, aby naprawdę zacząć.

Oprócz matrycy stymulującej istnieją składniki oparte na wydajności, takie jak beta-alanina, l-karnityna i agmatyna – ale są one mało dozowane i nie będą miały tak dominującego efektu.

Ogólnie rzecz biorąc, NLA Uplift jest świetną opcją smakową dla wysokoenergetycznej, która ma więcej charakteru i pizazza niż standardowa kofeina.

Dowiedz się więcej o Uplift na Amazon

6-10 kobiet przed treningami

Odtąd ogólna jakość przedtreningówek dla kobiet zaczyna spadać. Chociaż produkty te pomogą Ci w treningu w porównaniu do nie przyjmowania niczego, po prostu nie mogą konkurować z najlepszymi w rankingu. Zastanów się nad nimi, jeśli jesteś nowy przed treningami, a także chcesz uzyskać naprawdę, naprawdę tanią ofertę.

# 6 AI Sports Nutrition Furious

Ten wybór może być kłopotliwy, ale pozwól nam wyjaśnić… Jasne, ten przedtreningowiec wygląda na onieśmielający, okrutny i „męski”… Ale szczerze mówiąc, to naprawdę silny, oparty na energii wstępny trening, który nie zawiera „mięśni” i składniki „testosteronu”, o których wspomnieliśmy powyżej.

Powyżej możesz przypomnieć, że rozmawialiśmy o tym, jak niektóre kobiety wolą super mocne, wzmocnione energetycznie treningi przed. Problem polega na tym, że zazwyczaj zawierają one nieoptymalne składniki dla kobiet.

Oto silnie stymulowany przedtreningowiec, który „uwalnia się od pleśni”. Każda porcja Furious to tylko skromne 6 gramów, ale jest wystarczająco mocna, aby przejść przez długi trening.

# 7 Aktywator Clean Series przed treningiem

Aktywator przedtreningowy, Twin Labs, jest jedynym przedtreningiem, który niektórzy mężczyźni i kobiety są gotowi podjąć, ponieważ jest to „naturalny” suplement przedtreningowy. Podkreślony tytułem „czystej serii”, oznacza to po prostu, że jest to mieszanka ziołowa, która wybiera naturalne składniki.

Ta mieszanka dostarcza energii i skupienia poprzez żeń-szeń, miłorząb i kofeinę; wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu wytrzymałości i wsparcia immunologicznego za pomocą reishi, rodioli, oleju kokosowego i beta-alaniny.

Ogólnie rzecz biorąc, ten przedtreningowiec jest rozsądnym wyborem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, które chcą, aby naturalny przedtreningówka uzupełniała ich zdrową dietę. Spodziewamy się, że ten przedtreningowy ranking wkrótce wzrośnie.

# 8 Lecheek Nutrition: Hottie

Przed treningiem Hottie pod pewnymi względami poprawia się na elicie Promera Sports Women’s; ale ogólnie jest bardzo, bardzo podobny. Podobnie jak Women’s Elite, ten przedtreningówka ma małą formułę. To około dwa razy więcej niż Elite Elite dla kobiet, przy około 1,7 gramach aktywnych składników.

Jest to wystarczające dla energii, ale większość innych składników nie jest nawet w jednej dziesiątej ich dawki klinicznej. Jeśli czegoś chcesz, to na pewno zadziała. Ale jeśli chcesz na najwyższym poziomie, to nie to.

# 9 Promera Sports: Women’s Elite

Następnie mamy Women’s Elite od Promera Sports. W porównaniu z innymi treningami przedtreningowymi jest to suplement z mikro dawkami. Do tego stopnia, że dosłownie jest mniej niż jeden gram składników aktywnych.

Dla osoby, która nigdy nie brała suplementu przedtreningowego, możesz cieszyć się kobietą Elite przed treningiem. Jednak w przypadku kobiet, które wzięły kilka ćwiczeń przed treningiem – to nie będzie tego zmniejszać.

# 10 Athletic Edge Nutrition – LIV

Aby sfinalizować 10 najlepszych suplementów przedtreningowych dla kobiet, przygotowaliśmy niekonwencjonalną hybrydę przedtreningową LIV. Domyślnie LIV nie jest suplementem przedtreningowym. Jednak dla niektórych typów kobiet jest to lepsze dopasowanie niż tradycyjny trening przedtreningowy.

Zamiast suplementu, który daje kilka godzin naprawdę intensywnej energii do ćwiczeń, LIV oferuje niższy poziom stałej energii spalania tłuszczu. Jeśli jesteś typem kobiety, która chce, aby rano spalacz tłuszczu wziął zastrzyk energii, który sprawi, że naprawdę będziesz chciał pójść na siłownię później w ciągu dnia – jest to świetna opcja.

napoje do ćwiczeń

Dziękujemy za przeczytanie naszych najlepszych zaleceń przedtreningowych dla kobiet

Mamy nadzieję, że jeśli nic więcej, podzieliliśmy się z Tobą kilkoma pomocnymi wskazówkami, czego możesz oczekiwać od suplementów przedtreningowych. Uczynienie z ciebie mądrzejszego konsumenta jest naszym ostatecznym celem!

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące przedtreningówek dla kobiet, prosimy o komentarz poniżej.

Jeśli masz dobre / złe recenzje na temat wcześniejszych treningów, podziel się swoją opinią poniżej. Społeczność i inni czytelnicy chętnie wyciągną wnioski z Twojego doświadczenia! Czekamy na kontakt z Tobą!

Spis treści
 1. Co to są suplementy przedtreningowe?
  1. Najpopularniejsze powody, dla których kobiety podejmują treningi:
  2. Najbardziej niezawodne składniki przedtreningowe to:
 2. Jak wybrać odpowiedni trening przed kobietą:
 3. Top 10 najlepszych przedtreningówek dla kobiet
  1. # 1 Transparent Labs: suplement LEAN przed treningiem
  2. # 2 Alani Nu Przed treningiem
  3. # 3 Gym Angel: Energy Angel – Szybkie wsparcie energetyczne
  4. # 4 Dopasuj damskie przedtreningówki Miss Ignite
  5. # 5 NLA Uplift – For Her Series
 4. 6-10 kobiet przed treningami
  1. # 6 AI Sports Nutrition Furious
  2. # 7 Aktywator Clean Series przed treningiem
  3. # 8 Lecheek Nutrition: Hottie
  4. # 9 Promera Sports: Women’s Elite
  5. # 10 Athletic Edge Nutrition – LIV
 5. Dziękujemy za przeczytanie naszych najlepszych zaleceń przedtreningowych dla kobiet
  1. Ujawnienie zgodności z FDA
   1. Czy ten artykuł był pomocny?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *