Menu

Muscletech Shatter SX-7 Recenzja

Muscletech przedstawił dwa nowe treningi wstępne na początku 2016 roku. Sprawdziliśmy już Anarchy, które można zobaczyć za pośrednictwem tego linku . Teraz przejrzymy Shatter SX-7.

Podobnie jak Anarchy, Shatter SX-7 to przedtreningówka z mikro dawkami. Każda porcja wychodzi na około 6 gramów, a po wycięciu węglowodanów do 3 gramów aktywnych składników. To bardzo skondensowana formuła, ale musimy przyznać, że jest to skuteczny środek pobudzający.

Shatter SX-7 Składniki

Shatter SX-7 Podział składników

Z tej 6-gramowej formuły widać, że podstawowymi składnikami są węglowodany, beta-alanina, szczyt ATP, kofeina i „inne składniki”. Omówimy tutaj wartość niektórych z tych składników, a także rzadziej używane nasiona gałki muszkatołowej, brązowe glony, bazylię i ziarna raju.

Beta-Alanina 1,2 g

Beta-alanina jest szeroko stosowana w suplementach przedtreningowych ze względu na jej rozkład na karnozynę. Karnozyna jest odpowiedzialna za zwalczanie rosnącego poziomu kwasu mlekowego w organizmie i wspomaga metabolizm. Istnieje wiele różnych perspektyw suplementacji beta-alaniny, w tym różne czasy i ilości. Więcej informacji na temat tego składnika można znaleźć w tym przewodniku Beta-Alanina .

Pik ATP 200 mg

Peak ATP jest sprzedawany jako wzmacniacz mięśni i wzmacniacz mocy, ale wciąż jest dość wcześnie. W końcu dowiemy się, czy Peak ATP jest piętrowy czy prawdziwy. Ale tymczasem faceci, którzy robią te rzeczy, zalecają 400 mg na porcję w porównaniu do 200 na porcję tutaj.

Kofeina Bezwodna 160 mg

Kofeina jest zdecydowanie najczęstszym i oczekiwanym składnikiem suplementu przedtreningowego. Na początku kulturystyki kofeina była często samodzielnym treningiem przed treningiem. Jednak teraz, jak widać, istnieje wiele różnych składników zwiększających wydajność i wzrost mięśni / metabolizm tłuszczów.

W Shatter SX-7 dostajesz 160 mg kofeiny na porcję. Jest to świetna dawka dla przeciętnego człowieka i wystarcza, aby zapewnić niesamowitą energię na siłowni, a jednocześnie jest wystarczająco niska, aby wypalić się przed snem.

Wiele firm lubi orzechy z zawartością kofeiny w swoich suplementach. Tutaj możesz sprawdzić, ile kofeiny zawiera Twój trening przed treningiem , lub zobaczyć jedne z najsilniejszych stymulantów przed treningami tutaj .

Nasiona gałki muszkatołowej 100 mg

Nasiona gałki muszkatołowej, znane również jako Myristica fragrans, są ciekawym i wątpliwym dodatkiem do Shatter SX-7. Chociaż niektóre badania wykazały, że ten dodatek zwiększa energię, zmniejsza depresję i promuje libido; jest to również składnik, który można stosować do wywoływania halucynacji w dużych dawkach.

Brązowe glony 36 mg

Brązowe algi, znane również jako Ecklonia Cava, są algami zawierającymi przeciwutleniacze, które mogą działać zarówno przeciwalergicznie, jak i odżywiająco. Pracownicy BWSB nie są pewni, dlaczego uwzględniono brązowe algi. Muscletech mówi, że to jest dla flotannin, ale nie możemy znaleźć żadnego istotnego związku między nimi a wydajnością treningu.

Ekstrakt świętej bazylii 20 mg

Święty Bazyli jest znany jako adaptogen, co oznacza, że pomaga ciału radzić sobie ze stresem. Stres ten może mieć charakter emocjonalny lub fizyczny. Warto zauważyć, że Święty Bazyli jest również silnym ziołem przeciw płodności.

Ekstrakt z ziaren raju 20 mg

W połączeniu z imbirem, Grains of Paradise może wspomagać metabolizm tłuszczów, a także uspokajać żołądek i jelita.

Inne składniki

Coś nieuniknionego, ale możliwego do opanowania w suplementach przedtreningowych, to przerażające „inne składniki”. Jest to obszar poniżej standardowych faktów uzupełniających z tyłu butelki. Zasadniczo jest to sytuacja, w której firma umieszcza wszystkie rzeczy, które albo nie uważają za istotne, albo nie chcą, abyś to zauważył. Duża część porcji Shatter SX-7 mieści się w tej szarej strefie.

Jak skuteczny jest Shatter SX-7 na siłowni

Na siłowni Shatter SX-7 ma trochę mocy. Przede wszystkim ten przedtreningówka oferuje wspaniałe wrażenia sensoryczne, które zwiększają energię do bardzo skoncentrowanego poziomu. Uzupełniliśmy zarówno 1 porcję, jak i 2 porcje zgodnie z zaleceniami i znaleźliśmy 2 porcje, aby przewyższyć tę drugą.

Aby porównać Shatter SX-7 z innymi treningami przed treningiem, jest bardzo podobny do Anarchy i C4 Neuro . Naprawdę nie ma pompy ani BCAA w celu zwiększenia wytrzymałości – ale przypływ energii sensorycznej jest obecny i silny.

Warto zauważyć, że podczas gdy stymulanty w Shatter SX-7 nie przechodzą przez dach, po zwiększeniu dawki do 2 porcji może to zakłócać sen. Tak więc, jeśli jesteś wrażliwy na tego rodzaju rzeczy, koniecznie pójdź na siłownię przed powiedzmy o 15.00.

Końcowy przegląd Shatter SX-7

Shatter SX-7 dla początkujących przed treningiem będzie niesamowity. Ale dla doświadczonego podnośnika – Shatter SX-7 jest tylko energetyzującym treningiem. Chociaż ta energia jest potężna, przekonasz się, że dodajesz BCAA na górze i szukasz suplementu do pompy. Przynajmniej o tym myśleliśmy, biorąc ten produkt.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *