Menu

Magnum Nutraceuticals Hi5 BCAA

Obecnie dostępnych jest wiele suplementów wewnątrztreningowych, ale niewiele z nich można zaliczyć do najlepszych suplementów wewnątrztreningowych . Hi5 by Magnum Nutraceuticals to jeden BCAA wewnątrz treningu, który może to zrobić. Hi5 to nie tylko BCAA, to więcej. H5 firmy Magnum zawiera 5-etapową matrycę budującą mięśnie, która została opracowana, aby pomóc Ci wykonywać, szczuplej, budować, radzić sobie i regenerować się lepiej niż zwykle, a często lepiej niż przyjmujesz alternatywne suplementy wewnątrztreningowe.

Zgodnie z zaleceniami przyjmowaliśmy Hi5 Magnum przez 24 dni, i było to świetne BCAA dla okna treningu wewnętrznego. Poniżej znajduje się nasza pełna recenzja Magnum Hi5, a także przegląd tego, co jest w środku BCAA treningu.

Recenzja Magnum Hi5

Przeglądając Hi5 firmy Magnum, przetestowaliśmy przyjmowanie Hi5 na 30 minut przed treningiem w dni bez treningu wstępnego, a przy naszej wodzie do ćwiczeń w dni treningowe. Oba były dobre wyniki.

Po obu tych dniach zauważono powrót do zdrowia i zmniejszoną bolesność. Najprawdopodobniej największą rzeczą, jaką zauważy osoba podczas przyjmowania Hi5, jest wydłużenie czasu regeneracji. To z kolei korzystnie wpływa na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej i ostatecznie na bardziej estetyczną sylwetkę.

Podczas przyjmowania Hi5 na 30 minut przed treningiem zauważalne było zwiększenie wytrzymałości podczas treningu. Jest to najprawdopodobniej połączenie BCAA wykorzystywanego jako paliwo, zdolności waliny do zmniejszania nagromadzenia tryptofanu podczas ćwiczeń, a także mieszania nawilżenia i „mitoburna” w Hi5.

Te same korzyści wytrzymałościowe zauważono podczas przyjmowania Hi5 podczas treningu. W rzeczywistości zwiększenie wytrzymałości było najbardziej zauważalne, gdy zostało podjęte podczas treningu, ponieważ wydawało się, że potęgowało szeroką gamę suplementów przedtreningowych.

Podsumowując, biorąc Hium BCAA Magnum – wyraźnie wzrosła wytrzymałość, a także potencjał mocy, który jest nieco trudniejszy do oceny. Prawdziwe korzyści z uzupełnienia Hi5 są jednak tym, co dzieje się po obniżeniu ciężarów.

Podczas przyjmowania Hi5 doświadczaliśmy stałego przyrostu masy mięśniowej, pomimo braku najlepszej diety. Ponadto nastąpiło pewne odchudzanie tłuszczu pomimo braku utraty przyrostów mięśni. Krótko mówiąc, uzupełnienie Hi5 uzupełniało niektóre złe zmiany diety w tym okresie przeglądu – co sugeruje poważne korzyści dla przeciętnego lifter i diet.

Składniki treningu Hi5 Intra

Każda porcja Hi5 BCAA zawiera około 11,2 gramów aktywnych składników. Jest to mile widziane, w porównaniu do mas BCAA, które zawierają jedynie szkieletową formułę 5 gramów. W ramach tej mieszanki zachodzi 5 faz regeneracji mięśni i wydajności. Obejmuje to: czynnik mięśni / siły, kompleks aminokwasów, adaptacyjną formułę przeciw zmęczeniu, mieszankę mitoburna oraz czynnik elektro / hydratacji mięśni. Poniżej opisaliśmy, co zawierają te składniki i jak mogą zwiększyć efektywność treningów.

Współczynnik siły / siły – 4,9 gramów

Współczynnik siły i siły w Hi5 zawiera 4 gramy BCAA w stosunku 2: 1: 1, a także 865 miligramów HICA. Stwierdzono klinicznie, że stosunek BCAA 2: 1: 1 jest najskuteczniejszym stosunkiem podczas ćwiczeń. Ponadto stwierdzono, że metabolit leucyny HICA promuje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, a także zmniejsza jej niszczenie.

Kompleks aminokwasowy – 3,8 grama

Kompleks aminokwasów w Hi5 zawiera asortyment nieistotnych aminokwasów. Te aminokwasy mogą być wytwarzane przez organizm, ale poziomy mogą ulec zmniejszeniu podczas ćwiczeń. Obejmuje to: glicynę, taurynę, argininę, glutaminę, lizynę, ornitynę i alaninę. Wiele z tych aminokwasów odgrywa kluczową rolę w metabolizmie komórkowym i może dostarczać energii oprócz naprawy mięśni.

Adaptogenna formuła przeciw zmęczeniu – 1,5 grama

Adaptogenna formuła przeciwzmęczeniowa w Hi5 Magnum jest najbardziej unikalnym składnikiem tego BCAA. Znajdziesz w nim kwas cytrynowy, Rhodiola Rosea, Astragalus, Cordyceps i korzeń buraka. Wiele z tych ziół to naturalne adaptogeny – co oznacza, że zmniejszają stres na ciele. Stwierdzono, że Cordyceps, oprócz reszty, znacznie poprawia wytrzymałość, a także pobieranie tlenu przez organizm.

Mieszanka Mitoburn – 610 miligramów

Mieszanka mitoburna jest mniej złożona w porównaniu z innymi mieszankami, formułami i czynnikami. Zawiera L-karnitynę, L-teaninę, L-winian i L-fenyloalaninę; z których wszystkie odgrywają kluczową rolę w metabolizmie i pomagają w spalaniu tłuszczu.

Współczynnik elektro / hydratacji mięśni – 430 miligramów

Wreszcie, czynnik elektro / hydratacji mięśni, który zawiera mieszankę elektrolitów. Ta mieszanka zawiera wapń, potas, magnez, sód, B6 i witaminę C. Wszystkie te witaminy i minerały są redukowane podczas intensywnych ćwiczeń, które mogą zakłócać nawodnienie i siłę.

Ostatnie myśli na temat Magnum Hi5 BCAA

Podsumowując, Magnum Hi5 to bardzo solidny suplement BCAA do ćwiczeń wewnętrznych. Wykracza to poza typowe wezwanie służb BCAA i zapewnia regenerację oraz składniki zwiększające wydajność na wielu frontach. Zarówno dietetycy, sportowcy, jak i kulturyści mogą korzystać z tego suplementu zarówno przed, jak i podczas treningów. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnego suplementu BCAA, Hi5 jest prawdopodobnie aktualizacją, której szukasz.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *