Menu

TL BULK vs C4 MASS vs JYM Pre-Jym

Oto my, zderzenie gigantów budujących masę beztłuszczową! Te 3 przedtreningówki to bez wątpienia najbardziej wyrafinowane i zorientowane na cel przedtreningówki opracowane w celu umieszczenia mięsa na ramie.

Przynajmniej tak są reklamowane!

Tutaj będziemy kopać głęboko, naprawdę głęboko – w formułach, które składają się na te treningi wstępne. Następnie porozmawiamy o tym, w jaki sposób zdobywają oni ważność lub konflikt z roszczeniami swoich producentów.

Pod koniec tego porównania przed treningiem budowania masy będzie jeden ostateczny zwycięzca oparty na niepodważalnych dowodach. Zróbmy to!

Tutaj możesz zobaczyć formuły dla wszystkich 3 treningów przed budowaniem masy. Od lewej do prawej mamy Transparent Labs PreSeries BULK, Cellucor C4 Mass i Jym Supplement Science Pre-Jym.

W porównaniu do innych dostępnych przed treningami, te 3 mają najwyższe uznanie jako treningi przed budowaniem masy. Opiera się to na mieszance roszczeń, składników i reklamy. Przyjrzyjmy się najpierw ich składnikom budującym masę.

Składniki do łączenia / budowania masy

Istnieją tutaj 2 konkretne trendy. Po pierwsze, mamy trend skoncentrowany na BCAA, betainie i beta-alaninie w PreSeries BULK i Pre-Jym. Następnie mamy mieszankę skoncentrowaną na węglowodanach w Mszy C4.

W naszej profesjonalnej opinii Cellucor naprawdę traci szacunek, ponieważ opiera się na dodatku budulcowym opartym na cukrze i kreatynie. Tak, cukier poprawia wchłanianie kreatyny – ale w oknie przedtreningowym może to nie być najkorzystniejsze. To, co naszym zdaniem chcieli tutaj zrobić, było stworzeniem naprawdę smacznego produktu, a nie skutecznego.

Z drugiej strony BULK i Pre-JYM poszły z tym, co udowodniono, że działa – BCAA, betaina i beta-alanina.

To, co wyróżnia te dwa treningi wstępne, to fakt, że Pre-JYM zawiera kreatynę i większą matrycę BCAA. Przez cały czas BULK zawiera więcej betainy i więcej beta-alaniny osiągającej dawkę kliniczną.

Jeśli jesteście ciekawi, dawka kliniczna beta-alaniny zaczyna się od około 3 gramów i wzrasta do 6 gramów dziennie. Oznacza to, że nic mniej, na przykład 1,6 grama w Mszy C4, nie okazało się skuteczne w badaniach naukowych.

Jeśli chodzi o macierze budujące masę, BULK i Pre-JYM są lepsze niż C4. Dalej jest Pump.

Matryce pomp są dość proste i jak widać, C4 Mass naprawdę nie skupia się na pompie w taki sam sposób, jak robią to BULK i Pre-JYM.

Jak można się domyślić, zarówno Pre-JYM, jak i BULK znacznie przewyższają masę C4, jeśli chodzi o pompę. Porównując BULK i Pre-JYM, BULK zajmuje wiodącą pozycję w zakresie pomp. Wynika to z przedłużającej pompę L-norwaliny, która bije korzeń buraka jako dodatek do pompy.

Dodatkowo podwyższona kofeina w Pre-JYM zaczyna obniżać pompę. Porozmawiamy o stymulantach w tych ćwiczeniach przed treningiem.

Stymulanty w tych treningach przed budowaniem masy

Mieszanki stymulantów naprawdę rozdzielają wszystkie 3 z tych treningów przed budowaniem masy. Tutaj również PreSeries BULK naprawdę świeci jasno, zawierając najbardziej efektywną mieszankę energii bez drgań i energii bez awarii.

C4 Mass, zawiera tę samą mieszankę stymulantów, co jej standardowy odpowiednik C4. Jest to sama w sobie bardzo skuteczna matryca stymulująca. Łączenie kofeiny z Theacrine (TeaCore) jest bardzo skuteczne w siłowni na energię.

Pre-JYM ma mieszankę stymulantów skoncentrowaną na kofeinie. Oprócz 300 mg kofeiny istnieją wzmacniacze ostrości, takie jak cholina (rozmiar alfa), tauryna i tyrozyna. Jest to skuteczne, ale może powodować dreszcze u osób nieprzyzwyczajonych do tak dużych dawek kofeiny.

Z drugiej strony PreSeries BULK robi notatki z obu tych treningów, aby dostarczyć więcej kofeiny niż C4, ale nie tak bardzo jak Pre-JYM. Zamiast tego BULK idzie drogą Nootropową, dodając duże dawki choliny, tyrozyny i tauryny, aby uzyskać super czyste skupienie.

Aby poprawić sytuację, synefryna, hordenina i teakryna w małych dawkach przedłużają i wzmacniają całą matrycę stymulującą w sposób, który jest wysoce skuteczny, a jednocześnie nie wywołuje dreszczy ani uczucia nieczystej energii. Dla nas ta matryca stymulantów zmienia sposób gry.

Wreszcie, mamy ostatnią kategorię porównawczą – dodane składniki.

Dla wielu z was ta kategoria niewiele znaczy. Ale dla osób dbających o zdrowie wiemy, że to docenisz.

Powyżej możesz zobaczyć dodane składniki, które sprawiają, że te treningi smakują i wyglądają tak, jak wyglądają. Dzieje się tak dzięki sztucznym barwnikom, sztucznym słodzikom itp. Spośród wszystkich tych przedtreningówek BULK zawiera najmniej zbędnych śmieci. Spodziewaliśmy się, że C4 MASS zawiera typową listę złych dodatków do prania, ponieważ rzeczy smakują tak cholernie dobrze.

Ale nie spodziewaliśmy się tych samych ryzykownych składników od Pre-Jym. Mamy nadzieję, że Stoppani wprowadzi zmiany do formuły, wybierając bardziej naturalne opcje. W końcu ekstrakt z buraków w matrycy pompy jest naturalnie czerwony, czy to nie wystarczy barwnika?

Wnioski na temat tego porównania przed treningiem

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że BULK i Pre-JYM są najbardziej wykwalifikowanymi treningami przed budowaniem masy. Z tych dwóch skłaniamy się w kierunku BULK, aby uzyskać ulepszoną matrycę stymulującą oraz większe dawki beta-alaniny i betainy. Dodatkowo brak jest sztucznych barwników. Te powody, obok setek opinii użytkowników, powodują, że umieściliśmy BULK jako nasz numer jeden przed treningiem, zachęcamy do sprawdzenia go na naszej liście Top Przed treningami tutaj .

Poinformuj nas, jak Twoje wrażenia z tych przedtreningowych wypadły poniżej! Jeszcze lepiej, jeśli próbowałeś 2 lub więcej, porównaj je!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *