Menu

Laksogenina dla wzrostu mięśni

Laksogenina istnieje już od dłuższego czasu, jednak tak naprawdę nie została wykorzystana w głównym nurcie.

Kluczowe składniki, które uważamy za interesujące dla Laxogenin, to:

  • Jest to związek stworzony naturalnie przez rośliny ( 1 ).
  • Nie wpływa na produkcję testosteronu ani na poziomy
  • Nie uruchamia testów prohormonów ani sterydów
  • Może zwiększyć syntezę białek (wzrost mięśni) o 200%
  • Jako całość wydaje się być tak samo bezpieczny jak bez recepty produkty do kulturystyki

Śledzimy sporo logów, uzupełniamy, a także rozmawiamy bezpośrednio z innymi facetami, którzy biorą Laxogeninę, a także Laxogeninę + inne suplementy. Tutaj podamy wszystkie informacje, które uzyskaliśmy na temat tego potężnego niehormonalnego budulca mięśni anabolicznych.

Gdzie zaczęła się Laxogenin

Laksogenina zwana również powszechnie Laxogenem jest rodzajem sterydu roślinnego znanego jako saponina steroidowa. Ta steroidowa saponina jest w szczególności specjalnym analogiem teasteronu, który jest mosiądzemosteroidem ( 2 ). Zdarza się tak, że związek ten sprawia, że Laxogenin jest wyjątkowo anaboliczny wśród innych korzyści, które pojawiają się całkiem nieciekawie (nic nie zgłoszono).

Jako związek natury Laksogenina występuje dość rzadko. Obecnie jest pozyskiwany z określonego rodzaju drzewa Sarsaparilla znanego jako Smilax Sieboldii. Ta konkretna roślina jest jedną z setek odmian, która obejmuje nawet drzewo sasafrasowe, z którego pochodzi piwo korzeniowe ( 3 ).

Pomimo, że Laxogenin zawierający Smilax Sieboldii ma tak wielu bliskich krewnych, to tylko w kłączach Smilax Sieboldii, gdzie można zebrać prawdziwą Laxogeninę ( 4 ).

Umowa na Laxogenin i budowanie mięśni

Tak więc, Laxogenin jest silnym anabolikiem. Będąc „spokrewnionymi” w strukturze z Teasteronem ( 5 ), jesteśmy w stanie porównać Laxogeninę z popularnym anoholicznym prohormonem Anavar.

Teraz oczywiście NIGDY nie polecamy prohormonu ani sterydów. To nie jest część tego, co robimy, tutaj w BWSB dbamy o to, aby była zbyt czysta. Ale umowa z Laxogeninem polega na tym, że może on czerpać korzyści ze wzrostu podobne do Anavar; bez skutków ubocznych. Jednak potrzeba znacznie więcej badań.

Mówiąc ściślej, tymi korzyściami dla wzrostu może być 200% wzrost syntezy białka w mięśniach ( 6 )… Co powinno przełożyć się na 4-8 funtów wzrostu w ciągu 6 tygodni, jeśli dobrze się podnosisz, jesz i śpisz. To ogromne.

Ale oprócz tych korzyści dla wzrostu, które musimy dodać, wszystkie są wolne od hormonów (nie zmienia produkcji hormonów w twoim ciele) – Laksogenina wydaje się również obniżać poziom kortyzolu i znacznie zmniejszać stany zapalne. Dwa poważne problemy dla kulturystów.

Czy Laxogenin jest bezpieczny? Oto, co wiemy

Przeszukaliśmy fora dotyczące Laxogeniny i jeszcze nie znaleźliśmy negatywów na ten naturalny anabolik. Oprócz naszego własnego użytku, przyjaciele i przyjaciele znajomych mieli bardzo wolne od negatywnych cykli, nawet obok innych suplementów.

Chociaż szczerze mówiąc, po prostu nie wiemy tego na pewno. Przeprowadzono badania bliskie zeru.

Najlepsze sposoby na przyjmowanie Laxogenin

Jeśli chodzi o dawkowanie, najlepszym sposobem na przyjmowanie Laxogeniny jest rozpoczęcie od 50 mg dziennie przez około 5 dni. Następnie możesz zwiększyć do 100 mg dziennie, aby uzyskać poważniejsze wyniki. Cokolwiek powyżej 100 mg nie jest jednak zalecane, ponieważ nie widzieliśmy wielu dzienników ani badań dotyczących dawek 150 mg i wyższych. Pamiętaj, że 50 do 100 mg działa dobrze! Zwłaszcza z takimi rzeczami jak Epicatechin i naturalne boostery testowe.

Laxogenin do łączenia, cięcia, rekompensowania…

Jako całość, Laxogenin zwiększy powinowactwo wzrostu mięśni, jednocześnie zmniejszając stres na ciele. Biorąc to pod uwagę, Laxogenin zrobi dwie rzeczy: zbuduje mięśnie i spali zapasy tłuszczu. Dlatego Laksogenina jest idealna do pełnego spektrum czynności – łączenia, cięcia, a nawet wykonywania obu jednocześnie (rekompensacja).

Układanie Laxogenin

W zakresie naszych osobistych badań Laxogenin jest bardzo dynamicznym suplementem, który można ustawiać jeden na drugim. Najlepsze stosy, które próbowaliśmy osobiście połączyć Laxogenin z Epikatechiną i wzmacniaczem testowym. Właśnie to zapewniło nam najlepsze wyniki.

Oprócz tabletek, Laxogenin można również łączyć z normalnymi suplementami treningowymi, takimi jak kreatyna, spalacze tłuszczu, przedtreningówki itp. Po prostu bądź logiczny, a jeśli nie wiesz – zapytaj kogoś lub sprawdź. Całkiem proste rzeczy.

Ostateczne streszczenie na temat Laxogeniny

Ogólnie rzecz biorąc, przeczytaliśmy wiele obiecujących dzienników dotyczących samodzielnej suplementacji Laxogeniną, która oferuje wiele korzyści dla tej naturalnej substancji.

Należy jednak pamiętać, że z Laxogeniną przeprowadzono bardzo niewiele badań na ludziach, co uzasadnia zastrzeżenia.

Podczas gdy po raz pierwszy eksperymentowaliśmy z Laxogeniną w 2015 roku i całkiem podobało nam się, że nie wywołuje skutków ubocznych, fakt, że od tego czasu opublikowano zero nowych badań, dotyczy nas, zwłaszcza wzrostu i spadku SARMS.

Dolna linia:

Laksogenina wydaje się być bezpieczna, istnieje wiele rozmów internetowych, które są skuteczne, jednak solidne dowody wciąż nie są obecne. Podejdź do tego składnika ostrożnie i sceptycznie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *