Menu

Laboratoryjna maszyna deszczowa Axis Labs Pre Workout Review

Rainmaker to najnowszy przedtreningowiec Axis Labs, który zastąpił Sma5h, który został nam dostarczony kilka lat temu w 2013 roku. W porównaniu do Sma5h, Rain Maker ma kilka podobieństw, ale rdzeń przedtreningowy się zmienił.

Axis Labs twierdzi, że Rain Maker jest kompleksowym treningiem przed treningiem

Na swojej stronie internetowej Axis Labs mówią, że stworzyli Rainmakera jako wszechstronny przedtreningowiec, który wzywa do działania wszystkie składniki odżywiania przedtreningowego, nie tylko energię.

Opisują, co dzieje się z większością treningów przed w porównaniu do deszczówki:
projekt Rainmaker firmy Ax Labs

Jak widać, twierdzą, że większość przedtreningowych jeździ samotnie na kompleksach stymulujących i nie zawiera żadnych prawdziwych składników pompy, siły ani wytrzymałości.

W porównaniu stwierdzają, że ich przedtreningowość dotyka jednakowo wszystkich komponentów.

Mówiąc dalej, na swojej stronie bodybuilding.com mówią, że Rainmaker został stworzony, ponieważ są zmęczeni koniecznością dodawania innych suplementów do treningów, aby uzyskać pełny efekt…

Tuż przed tym, jak reklamują układającego deszczówkę z HemodrauliX… Bez komentarza.

Co właściwie jest w Rainmaker Pre Workout?

Gdy przyjrzysz się formule Zaklinaczy Deszczu, zobaczysz naprawdę dobre rzeczy. Po pierwsze używają 6 opatentowanych składników: kreatyny MagnaPOWER, krzemianu argininy Nitrosigine, glicerolu Hydromax, teakryny, synefryny Advantra Z i czarnego pieprzu Bioperine.

To pewna wiarygodność, biorąc pod uwagę, że ci opatentowani producenci składników są uważani za „najwyższą” jakość. Przynajmniej twierdzą, że tak jak opatentowali troll, stosowanie określonych składników do celów żywienia sportowego.

Cała lista składników dla Rainmaker obejmuje

Performance Pump and Strength Complex (3600 mg)

Beta-Alanina (1600 mg)

Jak opisano w naszym Przewodniku przeglądu beta-alaniny , ten składnik przekształca się w l-karnozynę w organizmie, która buforuje gromadzenie się kwasu mlekowego. Nagromadzenie kwasu mlekowego utrudnia wydajność, a zatem suplementacja beta-alaniną sprzyja wytrzymałości wysiłkowej.

Klinicznie skuteczna dawka beta-alaniny wynosi od 3,5 grama i więcej.

MagnaPower Magnez kreatyny (1000 mg)

MagnaPower Creatine to kreatyna związana z chelatowanym magnezem. Ta forma jest reklamowana w celu lepszego wchłaniania przez organizm. W przypadku suplementu przedtreningowego dobrym pomysłem jest stosowanie formy innej niż monohydrat, ponieważ monohydrat kreatyny ma trudności z przyjmowaniem dużych ilości kofeiny.

Idealnie, kreatyna MagnaPower nie ma tego problemu.

Na stronie MagnaPower do badań wykorzystali 5 gramów kreatyny.

Nitrosigine Arginine Silicate (500 mg)

Nitrosigine to całkiem fajna wersja argininy, która jest związkiem zawierającym argininę i krzemionkę. Z badań wynika, że ta wersja Nitrosigine argininy wchłania się do organizmu znacznie wydajniej niż zwykła arginina.

Do tej pory nie znaleźliśmy jeszcze dawek klinicznych dla Nitrosigine, ponieważ cytowane badania na stronie Nitrosigine przytaczają modele szczurów.

Glicerol Hydromax (500 mg)

Glicerol jest kolejnym popularnym składnikiem pompy, podobnie jak nitrozogina. Hydromax, wyprodukowany przez Glanbia, jest uważany za najczystszą formę.

Na stronie internetowej Glanbia odsyłają do tego artykułu, sugerując 700-2000 mg glicerolu.

Kompleks Energii i Ostrości (547 mg)

Naszym zdaniem kompleks Performance Pump and Strength w Axis Labs Rainmaker jest słaby… Biorąc pod uwagę, że żaden składnik nie osiąga progu klinicznego na jedną porcję.

Z drugiej strony matryca stymulująca jest miejscem, w którym Axis Labs przybił ją Rainmaker…

N-Acetylo L-tyrozyna (250 mg) – Kofeina Bezwodna (200 mg) – Advantra Z Synefryna (67 mg) – Teakryna (25 mg) – Bioperina (5 mg)

Właśnie tam jest taka formuła, którą lubimy widzieć podczas treningu przed treningiem (dla działu stymulantów).

Największym błędem, jaki może popełnić przedtreningówka, jest tylko kofeina zawierająca stymulanty… Wiele razy widzimy fantastyczną formułę przedtreningową, z ogromnymi dawkami klinicznymi, ale potem przechodzimy do stymulującej części etykiety… I jej 350 mg kofeiny i nic więcej.

To będzie złe doświadczenie… A Axis Labs nie popełnia tego błędu w Rainmaker.

Zamiast tego używają bona fide kompleksowej matrycy stymulującej, która obejmuje wszystkie zasady i zapewnia wspaniałe wrażenia, których zwykła kofeina nigdy nie dorówna.

Axis Labs Rainmaker in the Gym

Wiem, że do tej pory chcesz przejść od razu do rzeczy i powiedzieć, jak wpłynął na nas ten trening przed treningiem…

Wzięliśmy Rainmakera w ciągu 2 tygodni, pierwszy tydzień w dawkach jednodawkowych, a drugi w 1,5, jak sugeruje etykieta „spraw, żeby padał deszcz”.

Pierwszy tydzień z Rainmakerem był dobry. Jeśli chodzi o pompę, naprawdę nic nie zauważyłem. Ta sama historia z wytrzymałością i mocą. W zasadzie wszystkie efekty tego treningu przed treningiem były wyraźnie oparte na stymulantach.

W drugim tygodniu sytuacja wzrosła o dodatkowe 50% wielkości porcji. Energia była całkowicie poza łańcuchem… Tyle energii. Ale pod koniec wind nastąpiła awaria.

Podnosząc jednak, istnieje jako pompa w dawce 1,5 porcji. Nie porównalibyśmy go do 6-gramowej pompy jabłczanu cytruliny, ale była to pompa o żyłkowym wyglądzie.

Werdykt na Rainmakera

Rainmaker przyszedł jako przedtreningowy stymulant, bez względu na to, jak bardzo w reklamie napisano: „nie jesteśmy tylko stymulantem przed treningiem”.

Jeśli chcesz dobrego smaku, małej porcji, bogatej w energię pre-wout, to jest to. Absolutnie spełnia te potrzeby.

Jeśli jednak chcesz mieć świetny klinicznie dozowany przedtreningowiec , który zwiększa wytrzymałość, siłę i ma naprawdę dobrą pompę… Rainmaker może nie być biletem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *