Menu

1MR Przegląd przedtreningowy

1MR firmy BPI to superstymulujący przedtreningówka zaprojektowana specjalnie w celu uzyskania dodatkowego powtórzenia, którego inne przedtreningówki nie mogą zaoferować.

Idealnym użytkownikiem BPI 1MR jest ktoś, kto jest bardzo przyzwyczajony do suplementów przedtreningowych i / lub lubi kofeinę. Tak długo, jak możesz poradzić sobie ze stymulantami, ten trening przed treningiem pomoże ci wykorzystać poważną moc i energię do robienia wspaniałych rzeczy na siłowni.

Uwaga: przeprowadzono co najmniej 2 przeformułowania BPI 1MR. Zamierzamy przedstawić recenzję każdego z nich oraz porównania poniżej, zaczynając od najnowszej edycji.

Nasz przegląd nowej wersji 1MR (edycja 2017)

Nowy 1MR kontynuuje od miejsca, w którym zakończyła się starsza edycja 1MR.

Sama energia pobudzająca.

To nie jest wstępny trening dla światła serca, żółtodzioba na stymulantach lub pompujących ścigających…

Jest to raczej przedtreningówka dla ćpunów energetycznych i tunelowych, którzy wymagają dużej ilości kofeiny i stymulantów.

Wcześniej 1MR stał samotnie z ogromnym podmuchem energii. Jednak teraz istnieje agresywna konkurencja o wysokoenergetyczne treningi wstępne. Z tego powodu 1MR utraciło z nami część swojego legendarnego statusu.

Jeśli początkowo kochałeś 1MR i chcesz nadal cieszyć się nim – najprawdopodobniej nadal kochasz to. Tak, przegapisz DMAA, jeśli oryginał był Twoim groove. Ale wciąż jest to bardzo stymulujący przedtreningówka.

Nowość 2016-2017 1MR Formula Vs Ostatnia edycja 1MR

Jak widać, formuła 1MR przeszła ogromne zmiany.

Prawie wszystko się zmieniło. Ale energia pozostaje. Dla nas wygląda na to, że usunięto wiele niedostosowanych wzmacniaczy wydajności, aby zrobić miejsce dla składników bardziej skoncentrowanych na stymulantach.

BTW – nowy 1MR smakuje wyśmienicie w porównaniu do poprzednich receptur.

Nasz przegląd starego 1MR Pre Workout

Pierwszy raz wypróbowaliśmy BPI 1MR w 2012 roku, kiedy oryginalna formuła wciąż była na półce. Zanim spróbowaliśmy, słyszeliśmy wiele historii o tym, jak intensywny był ten trening przed treningiem. Po wypróbowaniu 1MR ostatecznie musieliśmy się zgodzić.

Sama energia wydzielana przez ten przedtreningówka była poza kontrolą. Dzięki wielu treningom przed treningiem możesz wziąć porcję, a następnie nie ćwiczyć, jeśli coś się pojawi.

Ale z 1MR- kiedy weźmiesz porcję, lepiej zaplanuj pójście na siłownię. Po około 20 minutach, kiedy energia zacznie się rozpalać, będziesz chciał podkręcić swój trening na nowy poziom.

Kiedy reklama 1MR mówi „wizja tunelu dla ciężarów” i wszelkiego rodzaju dzikie twierdzenia… Naprawdę to mają na myśli.

Różnica między oryginalnym a nowym BPI 1MR

Zauważalna jest różnica między oryginalną a nową formułą 1MR. Kluczową różnicą jest matryca pompy, której nie było w oryginale. Jeśli chodzi o składniki, nowa formuła jest kompletnym przeformułowaniem, z wyjątkiem zawartości kofeiny. Oryginał zawierał 1,3 DMAA i ogromną dawkę witamin z grupy B, a nowa formuła ma mocną bazę ziołową.

Jeśli wziąłeś oryginalną 1MR i naprawdę podobały Ci się efekty, powinieneś być zadowolony z nowej przeformułowania, o ile DMAA nie prowadzi twojego życia. Jeśli nigdy wcześniej nie przyjmowałeś BPI 1MR, ponownie ostrzegamy cię przed wysokimi poziomami stymulantów w tym przedtreningowym treningu.

Szczerze mówiąc, nie wszyscy faceci poradzą sobie z tym poziomem używek. Jednak dla pewnego rodzaju kulturystów – ten wysoki pobudzający pośpiech jest dokładnie tym, czego potrzeba, aby uzyskać poważną poprawę na siłowni. Pamiętaj, aby przejrzeć 10 najlepszych treningów przed wyjazdem i opublikować poniższe pytania lub komentarze.

Aktualizacja

BPI Sports wydało kolejną wersję 1MR o nazwie 1MR Vortex .

Ten nowy przedtreningowiec jest zupełnie inną bestią pod względem składników, choć oferuje podobny trening o wysokiej energii stymulującej. Naszym zdaniem Vortex jest świetnym rozwiązaniem, jeśli podoba Ci się standardowy 1MR. W ten sposób standard nigdy się nie zestarzeje i będziesz mieć przyzwoitą wymianę w miesiącach wolnych od pracy. Możesz zobaczyć nasze Porównanie Wirów 1MR i 1MR, aby uzyskać więcej informacji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *