Menu

Kreatyna CGP Pełny przegląd

CGP kreatyny oznacza fosforan glicerolu kreatyny, a jak sama nazwa wskazuje, jest to cząsteczka kreatyny przyłączona zarówno do cząsteczki glicerolu, jak i fosforanu. Jak ustaliliśmy, prawie nie ma badań nad CGP, nie mogliśmy nawet znaleźć strony wiki!

Metabolic Nutrition, który jest obecnie jedynym sprzedawcą Creatine Glycerol Phosphate, twierdzi, że ta wersja CGP ma następujące zalety w porównaniu z monohydratem kreatyny:

 • Lepsze wchłanianie
 • Bez wzdęć
 • Zero Cramping
 • Bez ładowania

Zasadniczo twierdzą, że fosforan glicerolu kreatynowego jest lepszy od monohydratu kreatyny pod każdym względem.

Brzmi jak świąteczny cud kulturystyki, prawda?

Jak się okazuje, ta forma kreatyny istnieje na rynku detalicznym od ponad 25 lat i jeszcze nie zyskała na popularności. Dziwne, prawda? Sprawia, że zastanawiasz się, czy fosforan glicerolu kreatynowego jest do bani…

Metaboliczne odżywianie Kreatyna CGP Szybki przegląd:

Szczerze mówiąc, ten suplement kreatyny był najsłabszy, jaki kiedykolwiek wziąłem. Efekty zerowe na granicy. Ten produkt może być przyzwoity w połączeniu z innymi formami kreatyny, ale jak na razie nie, dziękuję.

Szybkie mocne strony: Smakuje dobrze i łatwo się rozpuszcza. Nie mogliśmy znaleźć żadnej literatury oceniającej skuteczność CGP.

Szybkie słabości: Nieefektywne i droższe niż inne formy kreatyny.

Najlepszy sposób na Creatine CGP: Naprawdę nie ma znaczenia dla tego produktu.

Kreatyna CGP Pełna recenzja

Na początek należy podkreślić, że w BWSB nie jesteśmy obcy kreatynie. W rzeczywistości stworzyliśmy jeden z najbardziej popularnych przewodników po suplementach kreatynowych w Internecie , który nie jest prowadzony przez sklep ze skórką w grze.

Tak więc, kiedy natknąłem się na CGT Creatine firmy Metabolic Nutrition na Amazon, byłem zainteresowany tym, żeby zespół spróbował.

Wyglądał na nowy, zaawansowany technologicznie i podobny do kreatyny jutra! Plus, uzyskanie solidnej dawki glicerolu z kreatyną to atrakcyjna oferta.

Niestety przyjmowanie kreatyny CGP jest do bani.

Po pierwszych 10 dniach faktycznie traciłem siłę, ponieważ przestałem brać monohydrat kreatyny.

Nie miało to większego sensu, ponieważ na podstawie 10-gramowej porcji Metabolic i różnicy masy między kreatyną i glicerolowym fosforanem kreatyny – wciąż powinienem dostawać 5 gramów surowej kreatyny.

Ale tak nie było.

Podwoiłem dawkę. Teraz brałem jedną 10-gramową miarkę przed ćwiczeniami, a potem jedną 10-gramową miarkę później.

Nadal nic w porównaniu do standardowego monohydratu.

Szczerze mówiąc, moje wyniki biorąc kreatyny glicerolu fosforanu były okropne. Reszta zespołu porzuciła ten produkt po 5 dniach „przyjmowania kreatyny, ale nie odczuwania kreatyny”. Jednak kontynuowałem, ponieważ wiedziałem, że muszę napisać tę recenzję dla was.

Po 25 dniach przyjmowania fosforanu glicerolu kreatyny jako mojego jedynego źródła dodatkowej kreatyny przestałem i zacząłem kopać w badaniach.

 • Czym dokładnie jest fosforan glicerolu kreatynowego?
 • Czy są jakieś inne recenzje na temat kreatyny CGP?
 • Co mówią fora?

Właśnie podczas tych 8 godzinnych badań odkryłem każdą stronę, na której wspomniano fosforan glicerolu kreatyny…

Odkryłem, że:

 • Creatine CGP to 25-letnia forma kreatyny.
 • Tylko Metabolic Nutrition zdecyduje się go sprzedać
 • I nie mogłem znaleźć 1 wiarygodnej recenzji lub referencji. NIEJEDEN!

W rzeczywistości jedyne referencje, które udało mi się znaleźć, były na forach, na których jest jasne, że osoba rozpoczynająca wątek była promotorem marki.

Wystarczy spojrzeć i zauważyć emocjonalny związek tych ludzi z akceptowanym produktem, a także sposób użycia tych samych dokładnych badań i języka:

 1. Crappy Creatine CGP Post na forum nr 1
 2. Crappy Creatine CGP Post na forum nr 2
 3. I gówniana Creatine CGP na forum nr 3

Wniosek na temat CGP kreatyny przez odżywianie metaboliczne

Jeśli przeczytałeś naszą recenzję na temat ESP Metabolic Nutrition , będziesz wiedział, że my też nie lubiliśmy tego. Opierając się na naszym doświadczeniu, zalecamy poszukiwanie pakietu próbek, jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem CGP kreatyny.

Dla nas nie było to imponujące. Dla Ciebie może to będzie dobre dopasowanie – dowiedz się najpierw, zanim w pełni zatwierdzisz swój portfel.

Podobnie, jeśli okaże się, że masz naprawdę dobre doświadczenia z Creatine CGP, prosimy o komentarz poniżej. Zawsze istnieje możliwość, że dostaliśmy złą partię, która miała tylko aromat i wypełniacze (jakkolwiek to brzmi okropnie).

Twoje zdrowie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *