Menu

Muscletech Hydroxycut Hardcore Next Gen Review

Przy tak wielu spalaczach tłuszczu na rynku istnieje stały strumień preferencji i popularności. Na szczęście dla Muscletech ich Hydroxycut zawsze był jednym z bardziej popularnych spalaczy tłuszczu.

Po części dlatego, że linia zawsze działała; ale także dzięki samemu zasięgowi reklamy. Oto pełna opinia BWSB na temat Hydroxycut Hardcore Next Gen.

Skrócona specyfikacja dla Hydroxycut Next Gen

  • Formuła 2 pigułek
  • Duża dawka kofeiny
  • Koncentruje się na ziarnach zielonej kawy
  • Zawiera Yohimbe i inne Zioła
  • Może pochwalić się dużą utratą masy ciała

Przegląd nowej generacji Hydroxycut

Next Gen był co najmniej interesującym spalaczem tłuszczu. W przeszłości braliśmy inny spalacz tłuszczu Muscletech, Hydroxycut Hardcore Elite, ale był to zupełnie nowy potwór.

Biorąc Hydroxycut Hardcore Next Gen, nie można zaprzeczyć, że produkt działa. Jeśli go weźmiesz i ograniczysz spożycie kalorii, stracisz wagę.

Czy będzie to jak największa utrata masy ciała dzięki spalaczowi tłuszczu? Nie. Ale to ekscytująca utrata tłuszczu będzie ekscytująca, podobnie jak w naszym bardziej popularnym rankingu spalaczy tłuszczu .

Podczas przyjmowania Hydroxycut Next Gen doświadczenie było dużym czynnikiem (ale nie pozytywnym)

Przez 4 tygodnie przyjmowaliśmy Hydroxycut Hardcore Next Gen zarówno w 1 pigułce, jak i 2 pigułkach, a uczucie, że ten spalacz tłuszczu nigdy nam nie dawał, było przyjemne. Mówiąc najprościej, te rzeczy są bardzo pobudzające dla OUN (ośrodkowego układu nerwowego).

To uczucie szybko zmienia się z umiarkowanego doładowania kofeiny w doładowane szaleństwo, które po prostu nigdy się nie kończy. Zwykle biorąc taki suplement, nasze osobiste produktywności przechodzą przez dach. Jednak w tym przypadku byliśmy zbyt przerażeni, aby naprawdę być produktywni.

Osobiście dla siebie odkryłem, że nawet proste zadania, takie jak jazda przez duży ruch, spowodowały poważne wzrosty tętna, co jest sposobem na przekroczenie mojej normy.

Między zespołem a innymi facetami, z którymi rozmawialiśmy – nie jest to rzadkie zjawisko. Wydaje się, że ogólnym tematem produktów Hydroxycut Hardcore jest „szalona jazda z przyzwoitymi wynikami”. Ale dla nas jazda po prostu nie ma sensu, gdy dostępne są inne wysoce skuteczne opcje spalania tłuszczu.

Hydroxycut Hardcore Next Gen Vs Hydroxycut Hardcore Elite

Obie wersje Hydroxycut Hardcore firmy Muscletech są intensywnymi doświadczeniami i obie mogą pomóc Ci spalić więcej kalorii. Jednak naszym zdaniem doświadczenie oferowane przez Hydroxycut Hardcore Elite jest znacznie łatwiejsze w zarządzaniu i przyjemniejsze.

Jest to najprawdopodobniej spowodowane podobnym, ale mniej zróżnicowanym profilem składników w Hardcore Elite. Zasadniczo Hardcore Next Gen ma więcej składników niż Hardcore Elite.

Składniki w Hydroxycut Hardcore Next Gen

Zielona kawa Mieszanka 400 mg

Ekstrakt z zielonych ziaren kawy (przed prażeniem ziaren w celu wytworzenia ziaren kawy) został zaangażowany w kilka kluczowych badań, które wykazały jego potencjał utraty tłuszczu. Chociaż nie ma szerokiej gamy dostępnych badań, jedno z najbardziej rozpowszechnionych ma około 10 funtów utraty tłuszczu w ciągu około 2 miesięcy.

Kofeina Bezwodna 290 mg

Kofeina jest najpopularniejszym składnikiem suplementów spalających tłuszcz. Krótko mówiąc, kofeina zwiększa energię, termogenezę i często działa na wzmocnienie innych składników spalających tłuszcz. O ile jest odpowiednio dozowana i mierzona w czasie, kofeina jest doskonałym atutem.

Musimy jednak zauważyć, że 290 mg jest na najwyższym poziomie dla tego rodzaju suplementów wieloskładnikowych.

Ekstrakt z Coleusa 100 mg

Coleus forskolin przeprowadził kilka kluczowych badań sugerujących, że może on wspierać metabolizm. Z tych badań bardziej szczegółowe dowody sugerują, że Coleus Forskolin faktycznie podnosi poziom testosteronu.

Ekstrakt z niebieskiej jarmułki 75 mg

Naprawdę niewiele wiemy o Blue Skullcap poza mankiecie, ale badania sugerują, że jest to przede wszystkim stymulant umysłowy. Oznacza to, że przyczynia się do stymulującego działania Hydroxycut Hardcore Next Gen.

Ekstrakt z johimby 40 mg

Yohimbe jest składnikiem, który nie jest powszechnie akceptowany przez przemysł suplementów. Muscletech uwielbia dodawać go do rzeczy, jednak po prostu nie reaguje dobrze z każdym. Chociaż spala tłuszcz i zwiększa poziom testosteronu, często powoduje dziwne objawy.

Ekstrakt z ophiopogonu 25 mg

Zaleca się, aby stosowany w medycynie wschodniej ekstrakt z Ophiopogon działał uspokajająco. To sugeruje, że jego celem może być uspokojenie wielu składników stymulujących w Hydroxycut Hardcore. Dodatkowo Ophiopogon może być stosowany w celu złagodzenia suchości w ustach.

Guayusa 20 mg

Guayusa to amazońskie zioło z lasów tropikalnych, o którym wiadomo, że zawiera kilka stymulantów. Stymulatory te zwiększają potencjał termogenezy spalaczy tłuszczu, a także dodają bardziej zróżnicowany profil energetyczny.

Wniosek na temat spalacza tłuszczu Muscletech

Ogólnie rzecz biorąc, ten produkt poszedł trochę za daleko ze stymulantami. Jeśli jesteś stymulantem ćpunem, który pije Vortex 1MR za trochę starego pick-me-upa, to może być twój suplement.

Jednak dla większości ludzi naprawdę wierzymy, że matryca stymulantów będzie nadmiernie zabójcza i lepiej będzie, jeśli wybierzesz inne opcje.

W końcu poświęcenie snu i skupienia nie jest konieczne. Tak czy inaczej, jeśli naprawdę chcesz wypróbować Hydroxycut Hardcore Next Gen, koniecznie wypróbuj go przy 1 kapsułce dziennie, aby rozpocząć. Podczas podróży koniecznie sprawdź nas ponownie i daj nam znać, jak przebiegał Twój bieg!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *