Menu

Top 10 Najskuteczniejszych Palników Tłuszczowych z Energią

[ Przejdź do 10 najlepszych spalaczy tłuszczu ]

Nadchodzi dzień dla prawie wszystkich, gdy patrzysz w lustro, wchodzisz na wagę lub próbujesz założyć stare ubrania, by zdać sobie sprawę – Whoa, kiedy wyszedłem z tego kształtu!

To nieprzyjemna pobudka, ale nie rzadka.

W rzeczywistości 71,6% Amerykanów uważa się za medycznie otyłych lub otyłych ( 1 ) ( 2 ).

To prowadzi wiele osób do rozpoczęcia eksperymentów z suplementami spalającymi tłuszcz każdego roku. Dzień Nowego Roku jest znany z rozpoczynania nowych szaleństw dietetycznych ( 17 ), a dla niektórych osób jest to początek ich nowego życia.

Prawidłowo wykonane spalacze tłuszczu mogą pomóc w zwiększeniu naturalnego spalania tkanki tłuszczowej. Jednak absolutnie niezbędne jest, aby wziąć prawidłowo dozowany spalacz tłuszczu i przestrzegać podstawowych zasad diety.

Więc jaki jest sekret utraty wagi?

Cóż, nie ma tajemnicy per se . Utrata masy ciała jest tak prosta, jak przyrost masy ciała.

To powiedziawszy, biorąc wysokiej jakości spalacz tłuszczu może bardzo pomóc; ale musisz zrozumieć, jak działa utrata masy ciała.

Musisz pomyśleć o:

 • Jak oddzielić emocje od jedzenia ( 3 ).
 • Nowe alternatywy dla najczęstszych niezdrowych posiłków.
 • Jak zaufać procesowi odchudzania i nie pęknąć.

Co ciekawe, to właśnie ludzie w kształcie robią to naturalnie, nie myśląc o tym.

Jedyną różnicą jest to, że zostaliście postawieni w różnych okolicznościach życiowych, które Cię tego nie nauczyły lub zmusiły cię do poświęcenia tych zdrowych nawyków, aby sobie z tym poradzić.

Ale niech ta przeszłość będzie przeszłością.

Po prostu wiedz, że zanim zaczniesz brać jakąkolwiek tabletkę odchudzającą, musisz opracować plan gry, w jaki sposób zmienią się twoje nawyki żywieniowe, abyś mógł utrzymać utratę wagi (

4

).

Przy odpowiedniej diecie i planie ćwiczeń spalacze tłuszczu nie są nawet konieczne. Mogą jednak pomóc przyspieszyć proces i zachęcić do zachowania spójności. Często to się opłaca!

Oferta suplementów spalających tłuszcz i tabletek odchudzających

Większość produktów odchudzających to sztuczki. Zawierają albo tylko jeden składnik, albo zawierają dużo składników w dawkach zbyt małych, aby działały ( 5 ).

Aby wyraźnie zwiększyć spalanie kalorii, chcesz znaleźć suplement zawierający wiele bezpiecznych składników termogenicznych.

Czego szukać w spalaczu tłuszczu:

 • Składniki dozowane klinicznie
 • Uczciwe niezastrzeżone formuły
 • Rozsądna zawartość kofeiny
 • Jasne wytyczne użytkowania

Czego unikać w spalaczu tłuszczu:

 • Agresywny marketing
 • Marki nie będące stronami internetowymi
 • Duże zużycie kofeiny
 • Wszystko, co czyni cię sceptycznym

Realistyczne wyniki spalania tłuszczu energetycznego

W połączeniu z dietą świadomą makroskładników odżywczych i planem ćwiczeń widzieliśmy, jak ludzie tracą do 4-6 funtów tłuszczu miesięcznie. Liczba ta różni się w zależności od poziomu aktywności sportowej i wyborów żywieniowych ( 6 ).

Pamiętaj tylko, że nie będzie to szybki proces. Podobnie jak nie możesz spalić zauważalnej ilości kalorii podczas robienia 500 przysiadów, nie spalisz ekstremalnych ilości kalorii, biorąc pigułkę.

Dygresja:

kiedy włączasz ćwiczenia do swojego programu – wzrost mięśni może maskować całkowitą utratę kilogramów, ale nie martw się; zobaczysz bardzo pozytywne wyniki w lustrze (

7

).

Czy spalacze tłuszczu są całkowicie bezpieczne?

Chociaż większość spalaczy tłuszczu można bezpiecznie przyjmować, nie wszystkie są równe pod względem bezpieczeństwa.

Zazwyczaj spalacz tłuszczu staje się „niebezpieczny”, gdy zawiera zbyt dużo kofeiny lub innych mniej zbadanych składników, które mogą zwiększyć tętno i ciśnienie krwi lub wchodzić w interakcje z lekami.

Dla przeciętnego, zdrowego człowieka zalecane przez nas spalacze tłuszczu nie powinny stanowić problemu, ponieważ odfiltrowaliśmy te złe.

Jednak jeśli masz wcześniej występującą chorobę serca, przyjmujesz leki na receptę lub masz „coś nie w porządku” – zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed uzupełnieniem czegokolwiek.

10 najlepszych suplementów spalających tłuszcz

Spalaczy wzrostu

1. Transparent Labs: Fat Burner – Best Review

„Fat Burner” to nazwa bez BS dla skoncentrowanego na jakości spalacza tłuszczu wyprodukowanego przez Transparent Labs w linii suplementów PhysiqueSeries.

Szybkie funkcje TL Fat Burner

 • Sprawdzone składniki spalające tłuszcz
 • Zwiększa energię i ostrość
 • Wysoce skuteczny, nasz najlepiej oceniany spalacz tłuszczu
 • Użyj kodu „save10”, aby zaoszczędzić 10% na stronie TransparentLabs.com

To, co naprawdę podoba nam się w tym spalaczu tłuszczu, to to, że Transparent Labs łączy klinicznie skuteczne stymulujące i niestymulujące składniki w jeden produkt.

Według Transparent Labs znalezienie równowagi między termogenezą stymulatora a naturalnym, pozbawionym stymulacji metabolizmem tłuszczu jest dokładnie tym, co sprawia, że PhysiqueSeries Fat Burner wyprzedza inne suplementy na rynku. Po naszej recenzji spalacza tłuszczu musimy się zgodzić.

Omówienie składników spalacza tłuszczu PhysiqueSeries

Na uwagę zasługuje kilka dobrze zbadanych, niezależnych składników metabolizujących tłuszcz:

Forslean Forskolin – pomaga w uwalnianiu kwasów tłuszczowych z upartych złogów tłuszczu. Istnieje kilka pozytywnych badań klinicznych, zwracając uwagę na zdolność forskoliny do zwiększenia metabolizmu i docelowego poziomu tłuszczu z brzucha ( 8 ).

5-HTP – zwykle nie spotykany w spalaczach tłuszczu ze względu na cenę, 5-HTP jest drogim składnikiem, który naturalnie zwiększa serotoninę, zmniejsza nadmierny głód i pomaga w utracie wagi ( 9 ).

Cayenne Pepper – ekstrakt pieprzu cayenne zawarty w Transparent Lab’s Fat Burner w naturalny sposób zwiększa termogenezę w organizmie bez efektu stymulującego. Ta dodatkowa termogeneza wraz z matrycą stymulującą Fat Burnera znacznie zwiększa kalorie spalane podczas ćwiczeń i bez nich.

Mieszanka termogeniczna – niewykorzystana energia, skupienie i utrata tłuszczu

Prawdziwym doświadczeniem każdego spalacza tłuszczu jest termogeniczna mieszanka stymulantów, a Transparent Labs Fat Burner ma dobrą. Jest skuteczny, niezwykle zrównoważony i przemyślany w kierunku spalania tłuszczu.

Tam, gdzie 99% spalaczy tłuszczu składa się z ogromnej dawki 300 mg kofeiny, Transparent Labs stosuje naukowe podejście i łączy odpowiedzialne, inspirowane klinicznie 120 mg kofeiny i łączy je z 25 mg synefryny i 120 mg l-teaniny, aby uzyskać zrównoważyć i rozszerzyć energię.

Przez długi czas, na przykład 30 do 120 dni typowych w diecie – ta odpowiedzialna dawka w znacznym stopniu pozwala uniknąć stresu wywołanego przez silne stymulanty wywoływane przez inne spalacze tłuszczu, które mogą powodować przyrost masy ciała. Oznacza to, że pozostajesz na dobrej drodze przez cały okres diety, nie uderzając o ścianę.

Nawet po rozważeniu ceny premium PhysiqueSeries Fat Burner, oceniamy ją jako numer 1 spalacza tłuszczu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wszystko w tym jest dostosowane do cięcia tłuszczu, utrzymywania beztłuszczowej masy mięśniowej i kształtowania poważnej budowy ciała.

Widok

Fat Burner na Transparentlabs.com

i dowiedz się więcej

2. Jacked Factory: Burn XT Black Edition – Hard-Hit Nootropic Fat Burner

Szybkie funkcje Burn XT Black Edition

 • Badane składniki wspierane
 • Weź 1-2 razy dziennie
 • Testowane i recenzowane: działa
 • Wspierany gwarancją 100% zwrotu pieniędzy
 • Potężne znaki towarowe Capsimax i TeaCrine

Burn XT Black jest mocniejszym hitem najlepiej sprzedającego się Burn XT Jacked Factory. bardzo nowatorski suplement spalający tłuszcz w porównaniu do wszystkiego, co jest dzisiaj. Burn XT Black przesunął granice tego 9-składnikowego termogenicznego spalacza tłuszczu!

Tak, powiedzieliśmy Capsimax .. Ten opatentowany składnik jest stosunkowo nieznany, ale jest niezwykle skuteczny, może szybko indukować termogenezę (spalanie tłuszczu). Burn XT Black wykorzystał ponadto najwyższej jakości teakrynę, kofeinę i teobrominę, aby uzyskać potężny zastrzyk energii i ostrości.

Jest to jeden mały kawałek rozdrobnionego pieca do spalania tłuszczu, Burn XT Black zawiera również pełną dawkę L-karnityny wraz z kilkoma innymi spalaczami tłuszczu, z których każdy ma swój własny.

Gorąco polecamy Burn Xt Black osobom, które szukają spalacza tłuszczu podczas przerywanego postu. Ponadto, jeśli chcesz szybko, poczuj rodzaj spalania spalacza tłuszczu… To jedyna opcja.

Zdobyć

bezpośrednio na Amazon tutaj

lub dla klientów międzynarodowych, przejdź do

JackedFactory.com

gdzie znajdziesz także inne popularne suplementy Jacked Factory!

3. Hardcore Hardcore Elite Hydroxycut

Szybkie funkcje dla Hydroxycut Hardcore Elite

 • Jedna tabletka dziennie
 • Silna formuła zapewniająca szybsze wyniki
 • Intensywna energia użytkowa
 • Tysiące pozytywnych recenzji

Hardcore Elite to najnowszy i najsilniejszy suplement odchudzający Hydroxycut. Byliśmy świadkami, jak wielu mężczyzn i kobiet rozpoczyna dietę w Hydroxycut Hardcore Elite i odnosi imponujący sukces.

Jest to bardzo silny termogen (termogen to inny termin na spalacz tłuszczu) i nie każda osoba będzie w stanie poradzić sobie z ekstremalną energią, jaką daje ten produkt.

W rzeczywistości w przeszłości przeprowadzono sporo badań kwestionujących bezpieczeństwo produktów Hydroxycut ( 11 ) ( 12 ) ( 13 ).

Jednak jest to wyjątkowo skuteczny spalacz tłuszczu, który oprócz umiarkowanych ćwiczeń i realistycznej diety uzyskasz wyniki.

Uwaga – ten produkt zawiera zioło Yohimbe jako część formuły. Yohimbe jest bardzo skutecznym spalaczem tłuszczu, chociaż niewielki procent ludzi może odczuwać nadmierne pocenie się, ale jest to rzadkie.

4. JYM Shred Fat Burning Supplement

Szybkie funkcje Jym Shred:

 • Duża dawka L-karnityny
 • 200 miligramów kofeiny
 • Zaprojektowany dla kulturystów
 • Przyzwoita formuła cięcia

Shred Jym, opracowany przez samego Stoppani, stosuje prostą, ale bardzo skuteczną formułę spalania tłuszczu.

Mając na uwadze przede wszystkim kulturystów i sportowców, Shred używa składników, które ładnie zsynchronizują się z rutyną treningu i niekoniecznie nadmiernie pobudzają ciało.

W tym spalaczu tłuszczu jest dobry zastrzyk kofeiny i synefryny, więc pojawi się zastrzyk energii. Ale to nie jest tak przytłaczające jak Roxylean lub niektóre z niższych opcji.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to z łatwością jeden z najlepszych dostępnych spalaczy tłuszczu, a więcej informacji można znaleźć w pełnej recenzji Jym Shred tutaj .

5. BPI Roxylean Fat Burner

Szybkie funkcje dla Roxylean

 • Utrata tłuszczu w zawodach
 • Używany przez modele fitness
 • Niezwykle potężna formuła
 • Bardzo przyjazna cena

Roxylean firmy BPI to poważny spalacz tłuszczu dla kobiet i mężczyzn poważnie traktujących o swoim kształcie. Ten produkt jest najbardziej popularny wśród kulturystek i modelek fitness przed pokazami, kiedy „redukują” nadmiar tłuszczu.

Roxylean jest niezwykle skuteczny i daje dużo energii.

Polecamy ten spalacz tłuszczu zdrowym, już wysportowanym osobom, które są zaznajomione z produktami energetycznymi. Jeśli nie radzisz sobie dobrze z kofeiną lub nawet napojem energetycznym, to nie jest dla ciebie spalacz tłuszczu!

6. Cellucor Super HD Fat Burner and Apetite Suppressant

Skrócona specyfikacja Cellucor Super HD:

 • Jedna tabletka dziennie
 • Silna energia odczuwalna
 • Tłumiący apetyt
 • Dobry pierwszy spalacz tłuszczu

Super HD to świetny pobudzający spalacz tłuszczu dla większości osób próbujących schudnąć i nabrać formy!

Dzięki technologii Super HD masz dużo energii; ale dla przeciętnego człowieka jest to bardzo łatwe do opanowania i „podnoszące na duchu” (dobre samopoczucie). W rzeczywistości muszę przyznać, że będąc w świetnej formie, często biorę Super HD, kiedy jestem wyczerpany i potrzebuję energii, aby przejść przez trening i papierkową robotę z doskonałą jasnością umysłu. Oprócz tego, że mogę robić więcej, niż zwykle; następnego dnia mój brzuch zawsze wygląda świetnie! Chociaż przypomnę, jestem w dobrej formie; więc nie sugeruję cudów.

Ale jeśli zaczynasz swoją dietę i potrzebujesz dodatkowej pomocy w spalaniu kalorii lub jeśli chcesz tylko przyspieszyć ten proces; Super HD doskonale nadaje się do spalania większej ilości kalorii i zapewnia energię, o której nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz skupienia i pozytywności.

Wreszcie, wbudowany tłumik apetytu jest również świetnym dodatkiem.

Jeśli w przeszłości korzystałeś z Cellucor Super HD, to wiesz, że jest to jeden z najlepszych termogenicznych suplementów odchudzających i doskonale się go trzyma, jeśli nie chcesz wypróbować czegoś nowego.

7. Lipo 6 Czarny skoncentrowany spalacz tłuszczu

Lipo 6 Black to popularny spalacz tłuszczu, który należy wziąć, gdy wraca do formy!

Ten produkt jest naszym zdaniem bardzo podobny do Hydroxycut Hardcore Elite, choć często spotykamy ludzi, którzy twierdzą, że Lipo 6 Black jest lepszy.

Przyjmując Lipo 6 Black, możesz spodziewać się przypływu użytecznej energii. Wykorzystaj tę energię, aby mocniej uderzać na siłownię i być bardziej produktywnym w ciągu dnia, a także ograniczać nadmiar kalorii, a schudniesz!

Uwaga: Formuła Lipo 6 zmieniła się dla użytkowników w starej szkole, ale nadal jest skutecznym pomocnikiem w odchudzaniu.

8. Evlution Nutrition Trans4orm

Evlution Nutrition Trans4orm było przyjemnością do przejrzenia i wzięcia pod uwagę, był to całkowity ból, o którym można pisać z tak absurdalnie pisanymi nazwami.

Ogólnie rzecz biorąc, Trans4orm jest świetnym spalaczem tłuszczu, jeśli już bierzesz stały trening spalania tłuszczu i masz pod kontrolą dietę.

Jeśli chcesz zobaczyć naszą pełną recenzję, jest tutaj – recenzja Trans4orm .

Kluczowym składnikiem spalacza tłuszczu Evlution Nutrition jest 500 mg zielonej herbaty standaryzowanej na 50% EGCG.

Stwierdzono, że zielona herbata, szczególnie suplementy zielonej herbaty standaryzowane na wysokie EGCG, a następnie w połączeniu z kofeiną, zwiększają metabolizm ( 14 ).

Poza tym jest to głównie doświadczenie z kofeiną.

Jeśli chcesz wziąć kofeinowy spalacz tłuszczu rano, a następnie proszek przedtreningowy po południu – jest to bezpieczny zakład i nie wyśmieje Cię.

9. Granatowy detonator termiczny

Detonator termiczny to nic innego jak interesujący spalacz tłuszczu.

Pamiętasz na początku artykułu, kiedy ostrzegaliśmy cię przed spalaczami tłuszczu, które zawierają wiele składników, ale w bardzo małych dawkach?

Thermo Detonator zawiera aż 14 składników… Zgadłeś, całkowicie zastrzeżona mieszanka 775 mg.

Jak myślisz, ile z tych składników jest dozowanych klinicznie? Kto wie! My nie!

Ten „spalacz tłuszczu przeznaczony dla wojska” wyraźnie kryje wiele tajemnic. Czy są dobrzy? Wątpię.

10. Beverly International 7-Keto muscLEAN

Ostatnim suplementem odchudzającym, który znalazł się w naszym rankingu, jest 7-Keto MuscLEAN firmy Beverly International.

Zdobyć? Muscle + Lean.

Oczywiście można oczekiwać 7 składników tego produktu na podstawie jego nazwy, ale jest ich tylko 6.

Przyczyną 7-keto jest jego główny składnik: 7-Keto DHEA.

DHEA jest znany z działania hormonalnego w organizmie, przyjmowanego głównie przez mężczyzn w celu podniesienia poziomu testosteronu ( 15 ). Jaka jest skuteczność? Co najwyżej minimalne.

Reszta receptury w 7-Keto MuscLEAN jest dość prosta, kilka stymulantów, a następnie enzymów trawiennych. Ogólnie rzecz biorąc, podczas gdy ten suplement odchudzający miał wiele pozytywnych recenzji – nadal jesteśmy sceptyczni.

Często Zadawane Pytania

Biorąc spalacze tłuszczu energetycznego i śpij:

Jeśli zaczynasz swój energetyczny spalacz tłuszczu lub już zacząłeś i masz problemy ze snem, oto kilka porad i uzasadnienia.

Najlepszy czas, aby wziąć spalacz tłuszczu, o ile etykieta nie stanowi inaczej, rano.

Wynika to z faktu, że ta sama przyjemna energia, która spala tony tłuszczu, może także zasnąć w nocy. Dlatego przeciętna osoba nie powinna brać spalacza tłuszczu po 15 (mniej więcej) [ 16 ].

Jeśli nie jest to dla ciebie opcja, możesz spojrzeć na beztłuszczowe spalacze tłuszczu.

Biorąc spalacze tłuszczu i bieganie:

Jeśli jesteś nowy w bieganiu i bierzesz spalacz tłuszczu lub zamierzasz, zalecamy zwrócenie uwagi na czas i intensywność!

Spalacze tłuszczu mogą być ogromną pomocą, jeśli chodzi o dodatkową motywację i energię do biegania; ale jednocześnie suplementy energetyczne i spalające tłuszcz mogą zwiększyć tętno [ 4 , 6 ].

Tak więc, jeśli planujesz biegać podczas przyjmowania spalacza tłuszczu – pamiętaj, aby przeczytać wskazówki i uspokoić się, gdy jesteś tam! Chociaż możesz mieć wrażenie, że spalasz więcej tłuszczu podczas „ciężkiej pracy”, nie zawsze tak jest. W rzeczywistości udowodniono klinicznie, że lekkie bieganie spala więcej tłuszczu jako energię w porównaniu z biegami o wysokiej intensywności, które są napędzane przez zapasy glikogenu i degradację białka [ 7 ]!

Suplementy spalające tłuszcz bez diety:

Podczas przyjmowania spalacza tłuszczu nadal będziesz musiał ćwiczyć odpowiednią dietę i ćwiczenia. Termogeniczne spalacze tłuszczu, które oceniliśmy powyżej, mogą zwiększyć dzienne spalanie metaboliczne o maksymalnie 200 kalorii dziennie.

Możesz łatwo zjedzić to kaloryczne spalenie za pomocą tylko jednego przedmiotu z przekąskami!

Aby odnieść sukces, musisz zaplanować posiłki, poćwiczyć, nawet jeśli po prostu chodzić, i pozostać konsekwentnym.

Wnioski

Odpowiedni suplement spalający tłuszcz, taki jak produkty, które oceniliśmy powyżej, może przyspieszyć proces odchudzania, o ile przestrzegasz zasad. Ranking został zaktualizowany w sierpniu 2019 r., A my będziemy aktualizować, gdy nowe produkty wejdą na rynek.

Masz pytania? Skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą szybko.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *