Menu

Genius Pre Workout Review

Kupując przedtreningówkę, chcesz być pewny suplementu, który zamierzasz włożyć do swojego organizmu. Marka Genius ma całkiem niezłą robotę, wykazując się profesjonalizmem za swoimi produktami, zarówno na listach amazonów, jak i na stronie internetowej.

Ale to marketing. Jak naprawdę działa Genius Pre po uderzeniu w ciężarki?

Dla początkujących:

Genius Pre to doświadczenie bez stymulantów.

Co oznacza brak stymulantów?

Bez stymulacji oznacza to, że jest to trening przed umysłem i ciałem, a nie produkt kofeinowy jak większość na rynku. Zasadniczo Genius Pre ma zapewniać pompę i wytrzymałość mięśniową, podobnie jak inne treningi wolne od stymulacji, takie jak ekonomiczny MTS Vasky lub wszystko w zestawie NutraBio STIM-FREE .

Dla większości z was jest to nowy grunt, biorąc pod uwagę, że głównym atutem większości treningów przedpotopowych jest gorączka kofeiny. Więc jeśli nie ma żadnych stymulantów, to co tak naprawdę jest w Genius Pre?

Genius PRE Formula

Rzućmy okiem na to, co The Genius Brand zdecydowało się włączyć do swojego treningu przed treningiem.

Składniki wydajności mięśniowej:

Jabłczan L-cytruliny 2: 1

Jabłczan L-cytruliny jest prawdopodobnie najlepszym składnikiem, jaki może zawierać przed treningiem. Wynika to z faktu, że jabłczan l-cytruliny zwiększa zarówno wydajność, jak i ogólną wytrzymałość przy jednym użyciu. Zbadaliśmy szczegółowo jabłczan l-cytruliny, który możesz zobaczyć tutaj .

Geniusz używa 6 gramów, co jest prawidłową dawką.

Beta-alanina

Beta-alanina to kolejny niezwykle skuteczny wzmacniacz wydajności stosowany w przedtreningach.

Jest jednak jedno zastrzeżenie: aby maksymalnie wykorzystać beta-alaninę, musisz konsekwentnie przyjmować ją z czasem. Jeśli weźmiesz to tylko raz, prawdopodobnie odczujesz „mrowienie” bez żadnego rzeczywistego zwiększenia wydajności.

Możesz dowiedzieć się więcej o nieostrej wartości uzupełniającej beta-alaniny tutaj .

Geniusz używa 2 gramów beta-alaniny, co stanowi 1,2 grama za mało.

Bezwodna betaina

Betaina jest często stosowana w suplementach przedtreningowych, ale podobnie jak beta-alanina najlepiej przyjmować ją z czasem (o każdej porze dnia).

Główną zaletą tego składnika jest jego zdolność do zwiększania nawodnienia komórkowego. To z kolei powoduje większą wytrzymałość, a także wzrost.

Geniusz używa 2 gramów bezwodnej betainy, co jest prawidłową dawką.

L-tyrozyna

Aminokwas L-tyrozyna jest powszechnie stosowana zarówno w suplementach przedtreningowych, jak i napojach energetycznych. Ten składnik wspomaga produkcję neuroprzekaźników, a zatem ma zdolność poprawiania zarówno wydajności, jak i nastroju ( 1 ).

Co ciekawe, wydaje się, że l-tyrozyna ma wyjątkową zdolność zmniejszania zmęczenia psychicznego podczas ekstremalnych ćwiczeń w gorącym otoczeniu ( 2 ) ( 3 ). Nie zawsze jest to w pełni obsługiwane ( 4 ), jednak godna uwagi jest zdolność l-tyrozyny do walki ze stresem jako całości ( 5 ).

Geniusz używa 1 grama ważnej l-tyrozyny.

L-arginina

Marka Genius decyduje się na włączenie do swojej formuły l-argininy, która może zwiększyć działanie jabłczanu l-cytruliny na zwiększenie tlenku azotu. Lub może nie.

L-cytrulina jest szczególnie stosowana jako zamiennik l-argininy ze względu na jej zdolność do przetrwania w jelitach ( 6 ). Uwzględnienie obu jest nietypowe i niewyjaśnione na ich stronie internetowej.

Geniusz używa 1 grama l-argininy, co jest banalne.

Byczy

Zastosowanie tauryny w suplementach wydajnościowych jest najczęściej przypisywane Red Bullowi. I chociaż badania nigdy nie do końca rozstrzygnęły o jego przydatności… Kilka suplementów zdecydowało się je włączyć, a nie nie.

Potencjalne korzyści dla tauryny obejmują poprawę energii i objętości komórkowej. Chociaż badania sugerują również, że tauryna może działać uspokajająco, co czyni ją powszechnym składnikiem suplementów wspomagających sen.

Geniusz używa 1 grama ważnej tauryny.

Jasność umysłu i popęd:

  • 600 mg Alpha GPC – Specjalna forma choliny, która pomaga skupić się i ogólną jasność umysłu.
  • 100 mg Rhodiola rosea naturalne zioło adaptogenne, które zmniejsza stres.
  • 30 mg teobrominy – Chociaż nie jest stymulantem przed treningiem, uważamy, że teobromina jest klasyfikowana jako stymulant. Spodziewaj się niewielkiego zwiększenia energii tego składnika.
  • 10 mg Huperzia serrata Podobnie jak Alpha-GPC, huperzia wspomaga skupienie i jasność umysłu.

Dodatkowe składniki:

  • 500 mg HICA – HICA to specjalny metabolit z leucyny, który może wspomagać wzrost mięśni, zmniejszać DOMS i zwiększać wydajność w miarę upływu czasu ( 7 ). Jedynym haczykiem jest to, że zazwyczaj potrzebujesz dziennej dawki 1500 mg lub więcej ( 8 ). Geniusz obejmuje tylko 500 mg.
  • 150 mg ElevATP – ElevATP ma na celu zwiększenie ilości energii komórkowej dostępnej dla organizmu. Przekłada się to na poprawę wydajności w krótkim okresie i zwiększenie wzrostu mięśni w perspektywie długoterminowej. Szczególnie ważne jest to, że sugeruje się, że ElevATP jest skuteczny zarówno w dawkach 50 mg ( 9 ), jak i 150 mg ( 10 ). Geniusz obejmuje 150 mg ElevATP.
  • 25 mg AstraGin – Według Nutracap USA, AstraGin pomaga poprawić pobieranie składników ( 11 ). Pomyśl o tym jako o alternatywie dla czarnego pieprzu z bioperiny.

Oferta: jak to wpływa na trening Genius Brand Pre Workout

W okresie przeglądu nasz zespół miał świetne treningi podczas przyjmowania Genius Pre. Pompa jest obecna i ogólnie odczuwasz głębsze połączenie z mięśniami i niewielki wzrost energii mięśniowej.

W tej cenie byliśmy również zadowoleni. Nie jest tak dobra jak MTS Vasky, ale zapewnia również inne wrażenia.

O marce Genius:

Po zapoznaniu się z Genius Pre naprawdę nie byliśmy zadowoleni z ilości informacji na temat marki Genius.

  1. Witryna nie wyjaśnia naukowej ważności ich produktów… W tym przeglądzie wykorzystaliśmy więcej cytatów do literatury naukowej niż na stronie produktu.
  2. Właściciele / formulatorzy są nieznani.
  3. Są produkty, które w żadnym sensie nie są tak naprawdę „genialne”.

Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że marką Genius kierują marketerzy, którzy dostrzegli znaczącą okazję w sklepie Amazon i skorzystali z niej. Produkty nie są złe według żadnego standardu, po prostu nie robią na nas wrażenia w sposób, w jaki chcielibyśmy być pod wrażeniem marki, która twierdzi, że jest „geniuszem”.

Ostateczny werdykt przed treningiem Geniusa

Jeśli chcesz wysokiej jakości wstępnego treningu bez stymulantów, który nie jest wyłącznie puszysty, rozważ Genius Pre. To nie jest niesamowite, ale nie jest wcale takie złe, jeśli szukasz pompy, połączenia umysł-mięsień i dodatkowej jasności umysłu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *