Menu

Przegląd przedtreningowy ESP

Przed treningiem ESP firmy Metabolic Nutrition jest szczególnie atrakcyjny na pierwszy rzut oka. Ma świeży branding, aluminiową pokrywkę i ogólnie wygląda jak niezwykle profesjonalny produkt.

Ale czy to znaczy, że jest coś dobrego? Jak dokładnie działa ESP (percepcja pozazmysłowa) i co czyni tę formułę wyjątkową?

W tym miejscu zamierzamy całkowicie przejrzeć ESP przed treningiem oraz porównać go z innymi treningami przed metabolizmem. Dotyczy to ESP Extreme i nowszej PSP bezstymulującej przed treningiem.

Szybki przegląd ESP:

ESP i ESP Extreme firmy Metabolic Nutrition koncentrują się przede wszystkim na beta-alaninie, kofeinie i teobrominie. Te 3 składniki dominują w formule składników aktywnych. Dokładne dawki każdego z nich, zarówno dla ESP, jak i ESP Extreme, są nieznane ze względu na zastrzeżone formuły. Wiemy, że duża miarka do ESP to 500 mg kofeiny.

Szybkie mocne strony: Mocny zastrzyk kofeiny we wspaniałych smakach. ESP Extreme zawiera również stymulant DMHA.

Szybkie słabości: zastrzyk kofeiny i nic więcej. Umiarkowany zastrzyk kofeiny dla ESP i ciężki zastrzyk dla ESP Extreme (choć może to być po prostu DMHA). Nie ekscytujący produkt.

Najlepszy sposób na przyjmowanie ESP i ESP Extreme: ESP i ESP Extreme najlepiej spożywać około 30 minut przed treningiem. Nie wziąłbym żadnego z tych produktów na kardio, ponieważ tętno znacznie wzrośnie.

ESP przed treningiem odżywianie metaboliczne Pełny przegląd

Efekty energetyczne 5/10

W ESP energia to nazwa gry. W końcu jest to jeden z najbardziej obciążonych kofeiną treningów dostępnych na rynku. Chociaż nie jesteśmy wielkimi fanami szalonych poziomów kofeiny, mamy tylko jedną prośbę o wysokie produkty kofeinowe… To znaczy, uwzględnij rozsądną dawkę l-teaniny, aby uzyskać przewagę. Niestety nie robi tego ani ESP, ani ESP. Ogólnie rzecz biorąc, ESP dostaje tylko 5 na 10 w dziale efektów energetycznych ze względu na surowość. Aby uzyskać więcej energii, sięgnij po ich ekskluzywny (nie amazon) ESP Extreme, jeśli nie masz nic przeciwko stymulantowi DMHA.

Efekty siły 2/10

Minimalna, zerowa, zilch. To właśnie otrzymaliśmy od ESP w odniesieniu do zwiększenia siły. Ten produkt to w zasadzie beta-alanina i kofeina.

Efekty wytrzymałościowe 3/10

Ponownie bardzo mała korzyść. Ten przed trening był dla nas całkowitym przerażeniem. W ESP są znaczące elektrolity, jednak jest tak dużo sukralozy, barwników i wypełniaczy, że nie ma sposobu, aby stwierdzić, czy skumulowane efekty są za czy przeciw.

Crash / Aftermath Effects 6/10

Ponieważ w ESP przed treningiem nie ma absurdalnej ilości kofeiny, katastrofa też nie jest przerażająca. Tak więc ESP piszczał z 6/10.

Smak 9/10

W skali smaku przed treningiem ESP Metabolic Nutrition było dość smaczne. Nie można temu zaprzeczyć.

Cena / wartość 5/10

Smacznie czy nie, nie lubimy płacić 30 USD za produkt, który nic nie robi. Może 10 lat temu ESP miałoby zasługi, ale nie dzisiaj przy obecnej konkurencji. Wystarczy porównać nasze inne recenzje przed treningiem.

podobne produkty

Klątwa jest prawdopodobnie najbardziej porównywalnym produktem na rynku. Nie podobało nam się to bardzo, ale w porównaniu jest lepiej.

Podsumowanie 5/10 Słaba ocena

Ogólnie jesteśmy bardzo rozczarowani ESP przed treningiem. Gdybyśmy nie zainwestowali tyle czasu w recenzowanie ESP i ESP Extreme, nie zmarnowalibyśmy nawet czasu na opublikowanie tej recenzji. Ale jesteśmy trochę drobni i szczerze nienawidzimy tego produktu i nie chcemy, aby inni tracili czas.

Składniki w ESP przed treningiem


Cytrynian Beta Alaniny – Patrząc na etykietę ESP, wyraźnie widać ten „cytrynian beta alaniny”. Nigdy o tym nie słyszeliśmy i nic nie można na nim znaleźć. Prawdopodobnie jest to literówka na etykiecie.

1,3,7-Trimethylpurine-2,6-dione – Jest to nazwa chemiczna kofeiny ( 1 ). Nic szczególnego tutaj. Zazwyczaj marki używają tej nazwy, aby ich produkty wydawały się bardziej złożone niż są w rzeczywistości. GAT Nitraflex robi to samo. Istnieje 500 mg kofeiny na pojedynczą dużą porcję miarki, która znacznie przewyższa naturalnie występujące ilości ( 2 ).

3,7-dimentylo-1H-puryn-2,6-dion – podobny do kofeiny, ale nie do końca! Jest to teobromina, środek pobudzający powszechnie występujący obok kofeiny w czekoladzie i ziarnach kawy ( 3 ). Teobromina stanowi dobry dodatek pobudzający do kofeiny i jest zwykle świetnym dodatkiem. Nie wiemy jednak, ile tu naprawdę jest.

N-Acetylo-L-tyrozyna – Ten promujący neuro-przekaźnik składnik jest świetny do nastroju i koncentracji.

Dwuwinian choliny – Cholina to niesamowity składnik. Nawet jako tańsza forma bitartrate, jest skuteczna.

Glukonian wapnia, Glukonian magnezu, Glukonian potasu i Sód – źródła elektrolitów.

ESP Vs ESP Extreme

Obie etykiety są całkowicie zastrzeżone, jednak ESP Extreme obejmuje dodatek stymulujący DMHA, który jest podobny do DMAA. Wolimy go nie dotykać, ale przetestowaliśmy to dla was. Ogólnie rzecz biorąc, pomógł skupić się, ale niekoniecznie czuł się czysty.

Nasze najlepsze przypuszczenie polega na tym, że ESP Extreme zawiera taką samą ilość kofeiny jak standardowy ESP… Do ESP Extreme dodano tylko DMHA.

ESP Vs PSP bez stymulacji

Przed treningiem PSP firmy Metabolic Nutrition jest całkowicie nowym produktem w porównaniu do ESP.

Jeśli nie jesteś fanem produktów zawierających kofeinę lub chciałbyś skorzystać z opcji późno w nocy – PSP jest lepszym rozwiązaniem. Podobnie, jeśli lubisz ćwiczyć przed treningiem w dni wolne , możesz rozważyć PSP jako sposób na poprawę tlenku azotu przy jednoczesnym przyjmowaniu beta-alaniny i kreatyny.

Dodatkowe informacje

W przeszłości braliśmy produkty Metabolic Nutrition i byliśmy nieco zaskoczeni prostotą przed treningami ESP. To tak naprawdę kofeina i beta-alanina, ale ciężko pracują, aby sprzedać ją jako produkt all-in-one.

Warto zauważyć, że inne produkty Metabolic Nutrition są wyższej jakości niż te, które tutaj mieliśmy.

Na przykład, pierwszym produktem, który wypróbowaliśmy odżywianie metaboliczne, był ich produkt kreatynowy, CGP (fosforan glicerolu kreatynowego) … I było fajnie, jeśli możesz sobie pozwolić na przyjmowanie podwójnych porcji.

Mieliśmy również:

  • Tripep BCAAs
  • i Protizyme Protein Powder

Produkty te były lepsze niż ESP i ESP Extreme w porównaniu z ich odpowiednimi rynkami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *