Menu

Energia i skupienie na sporcie

W ciągu naszych 8 lat recenzowania suplementów przedtreningowych naprawdę nie było dostępnych ekologicznych przedtreningówek. Do tej pory popyt nie był wystarczająco duży.

Nic dziwnego, że Garden of Life odpowiada na to zapotrzebowanie dzięki całkowicie organicznemu i roślinnemu wstępnemu treningowi Energy + Focus.

Ale czy ten trening przed treningiem jest dobry?

W końcu większość treningów wstępnych, które zawierają surowe składniki, nadal nie jest w stanie dobrze…

Porozmawiajmy o tym.

Garden of Life Pre Workout Szybki przegląd: Energy + Focus jest całkowicie oparty na roślinach i dostarcza organiczną mieszankę energii przeciwutleniającej w połączeniu z mieszanką organicznego tlenku azotu, dostarczając razem 14 gramów na porcję. Jeśli zależy ci na zdrowiu i na ogół unikasz kofeiny, to ten przedtreningówka zapewni ci dobry zastrzyk. Jeśli jednak regularnie korzystasz z kofeiny lub przedtreningowca i szukasz bardziej bezpiecznej wersji… Ten przedtreningowiec może nie spełniać Twoich oczekiwań.

Szybkie zalety: w pełni organiczne i roślinne.

Szybkie wady: Chociaż „zdrowy”, nie tak skuteczny jak inne nieekologiczne treningi przed treningiem.

Jak wziąć Garden of Life Energy + Focus: Z naszego doświadczenia wynika, że im wcześniej, tym lepiej. Kofeina jest bardzo ograniczona w tym treningu przed treningiem, więc może szybko się zużyć, jeśli masz tolerancję.

Ocena energii + ukierunkowanie: nasz przegląd

Na tej stronie spędzamy dużo czasu oceniając suplementy przedtreningowe. Dzięki temu na naszej drodze pojawiło się wiele szkicowych przedtreningówek z ryzykownymi składnikami.

Z tego powodu byliśmy bardzo podekscytowani, aby zdobyć Energię + Skupienie przez Garden of Life… Pomyśleliśmy: „w końcu przed treningiem, który nie będzie nas powoli zabijał sztucznie i GMO”.

Więc nawet nie próbowaliśmy skontaktować się z Garden of Life w sprawie darmowej butelki, zamiast tego zamówiliśmy w Kulturystyce w momencie wydania produktów.

Wstępne oczekiwania:

Jest tylko tyle, ile może zrobić organiczny trening przedtem, rozumiemy to… Więc nie postawiliśmy naszych oczekiwań na księżyc i plecy. Zamiast tego stawiamy się na surowego ekologicznego zjadacza, który po prostu nie korzysta z przedtreningówek, ponieważ nie było zdrowej opcji…

Mając to na uwadze, byliśmy stosunkowo zadowoleni.

Doświadczenie na siłowni:

Chociaż byliśmy zadowoleni z pomysłu stojącego za organicznym przedtreningiem Garden of Life, wyniki po prostu nie były dla nas tego warte.

Energia była tam, ale nie było jej dużo.

Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do kofeiny, będziesz w porządku, ale dla nas to nie wystarczyło.

Głębsze kopanie, korzyści z tlenku azotu i ogólna wytrzymałość również nie były obecne. Naprawdę okazało się, że to tylko napój przeciwutleniający z kofeiną.

Nasze wnioski:

Chociaż podoba nam się pomysł tego przedtreningówki, to po prostu nie wystarczyło… W ogóle.

Ale to my.

Dla ciebie sprawa może być inna.

Jeśli nie spożywasz często kofeiny, ani nie stosujesz stymulantów przed treningami… Biorąc Garden of Life’s dostarczysz zauważalnego zastrzyku energii, który poprawi twoje wrażenia z treningu. Dla ciebie może to być wygrana.

Ale dla reszty z nas, nie tyle, chyba że jesteś gotów poświęcić doświadczenie dla spokoju ducha.

Co chcielibyśmy zobaczyć…

Wymówka, że trudno jest wykonać organiczny przedtreningowiec wysokiej jakości, nie jest tym, co kupujemy. Cholera, moglibyśmy zrobić w domu lepszy organiczny trening przed treningiem niż ten szczerze…

Domowy pomysł na ekologiczne przed treningiem:

  1. Kilka gramów organicznego proszku z korzenia buraka na wytrzymałość i pompowanie
  2. Trochę zielonej herbaty Matcha na energię
  3. I niektóre naturalne sfermentowane BCAA dla wytrzymałości i regeneracji

Proszę bardzo, prosty przedtreningówka, która będzie bardziej skuteczna niż Garden of Life i prawdopodobnie będzie kosztować mniej. Bez wymówek!

Co z „innymi” treningami przed treningiem?

Czy złapiesz nas na powyższym treningu? Prawdopodobnie nie, ale polecamy go tym, którym zależy na utrzymaniu go w czystości.

Naszym celem są naturalne treningi wstępne, które unikają sztucznych barwników, substancji słodzących, konserwantów itp. Organiczne? Nie… Ale tak blisko, jak to możliwe, bez uszczerbku dla wyników sportowych.

Mądrze wybierając nieekologiczne treningi wstępne…

3 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę podczas treningów przed:

  • Sztuczne barwniki: będą w sekcji „inne składniki” poniżej składników aktywnych, zazwyczaj pod koniec.
  • Sztuczne słodziki: te będą na początku w dziale „inne składniki”.
  • Konserwanty: Nie tak często, ale jeśli znajdziesz z nimi trening przedtem, unikaj!
  • BCAA: aminokwasy rozgałęzione są cholernie świetne, ale upewnij się, że są oparte na spodniach. W przeciwnym razie pochodzą od tego, kto wie, jaką część zwierzęcia…

Korzystając z tych zasad, filtrujemy przez treningi wstępne, aby znaleźć to, co najlepiej spełnia nasze potrzeby. Mam nadzieję, że to również przyniesie korzyści!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *