Menu

Najlepsze egzogeniczne suplementy ketonowe

Najtrudniejszą częścią diety ketogenicznej jest ketoza. Ten problem dokładnie rozwiązują egzogenne suplementy ketonowe. W przeciwieństwie do innych diet, pozostawanie w stanie ketozy jest ważniejsze niż tępe makra i wykonywanie ćwiczeń… Tak więc każda pomoc, którą możemy uzyskać, jest mile widziana.

Nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o egzogennych ketonach. Następnie podzielimy się z tobą 10 najwyżej ocenianymi egzogennymi ketonami do uzupełnienia. Naszym ogólnym celem jest sprawienie, abyś był jak najbardziej świadomym i świadomym konsumentem.

Co to są egzogenne suplementy ketonowe?

Powinieneś wiedzieć, że istnieją 2 różne typy i dwa różne wektory stosowane w egzogennych suplementach ketonowych. Po pierwsze, składnikiem aktywnym może być beta-hydroksymaślan (BHB) lub estry butanodiolu (AcAc). Po drugie, BHB lub AcAc mogą znajdować się w stanie surowego estru lub w stanie związanym z solą.

Różnica drastycznie wpływa na wymagany smak, skuteczność, koszt i ilość produktów końcowych. Oto podsumowanie estrów ketonowych i soli ketonowych:

Estry ketonowe:

Estry ketonowe są bardziej bezpośrednią formą egzogennych ketonów ( 1 ). Zasadniczo są one monoestrem beta-hydroksymaślanu lub butanodiolu w formie estru.

 • Korzyści dla estrów ketonowych: Wymagane jest mniej, szybszy efekt, silniejszy efekt.
 • Negatywne dla estrów ketonowych: Drastycznie droższy smak jest nie do zniesienia.

Sole ketonowe:

Sole ketonowe, jak sama nazwa wskazuje, są ciałkami ketonowymi, takimi jak BHB, związanymi z elektrolitem ( 2 ). To tworzy większy związek z następującymi atrybutami.

 • Korzyści z soli ketonowych: znacznie tańszy, smakuje DUŻO lepiej, skuteczny w postaci proszku, zapewnia elektrolity.
 • Negatywne dla soli ketonowych: Wymaga znacznie większej dawki, a nie tak, jak się czujesz, jeśli jesteś daleko od ketozy, może zawierać zbyt dużo sodu dla niektórych osób.

Podsumowując w suplementach soli ketonowej Ester vs.

Preferujemy sole ketonowe ze względu na ich smakowitość i przystępność cenową. Nie jest przesadą stwierdzenie, że estry ketonowe są najsmaczniejszymi kreacjami na świecie. Co gorsza, płacisz za nie dosłowną fortunę.

Kiedy przyjmować egzogenne suplementy ketonowe?

Czas i ilość egzogennych ketonów zależy od twoich celów. Oto krótki przegląd tego, kiedy należy przyjmować egzogenny suplement ketonowy:

 1. Booster treningu – weź egzogenne ketony na około godzinę przed ćwiczeniami.
 2. Walka z grypą ketonową – dziel dawki i zażywaj przez cały dzień.
 3. Wybuch mentalnej mgły i letargu – Weź rano i mniejsze porcje w miarę potrzeb w ciągu dnia, jednocześnie dostosowując spożycie makr dla lepszych potrzeb energetycznych.
 4. Naprawa złego posiłku – Jeśli zepsujesz się i zjesz zbyt dużo węglowodanów lub białka, dodaj egzogenne ketony, aby uniknąć awarii.

Podsumowanie:

Egzogenne suplementy ketonowe mają wiele zastosowań w celu poprawy stylu życia keto. Z czasem nauczysz się, jak najlepiej z nich korzystać w drodze.

Top 10 najlepiej ocenianych egzogennych suplementów ketonowych

Poniżej umieściliśmy najlepsze egzogenne suplementy ketonowe, jakie możesz uzyskać. Filtrowaliśmy produkty na podstawie ogólnego doświadczenia, reputacji marki, dawek, dodanych składników, wartości i znaczenia marki dla ketonowego stylu życia. Efektem końcowym są najbardziej niezawodne produkty marek, które Cię rozumieją.

# 10 Badania sportowe Keto + Plus

Porcje: 30 – Zawartość: 6 g BHB – Słodzone: Naturalnie – Cena: 47,95 USD

Sports Research to jedna z najpopularniejszych marek Amazon, oferująca szeroką gamę suplementów jedno- i wieloskładnikowych. Jako firma Sports Research produkuje suplementy z mądrym wyborem składników i eleganckim etykietowaniem. Jednak po bardzo długim czasie prowadzenia działalności, nie zasłużyli na swoją nazwę, przeprowadzając jakiekolwiek badania sportowe, aby wyróżnić się z paczki.

 • Zalety Keto +: 5 opcji smakowych, w rozsądnej cenie, z dodatkiem leucyny, lizyny i acetylo-l-karnityny.
 • Potencjalne negatywne: Mała dawka BHB przy 6 gramach na porcję, a nie marka skoncentrowana na keto.

Werdykt: Sports Research Keto + Plus wytwarza atrakcyjną egzogenną ketonową sól BHB, dostarczającą 6 gramów na porcję z 30 porcjami na pojemnik. To nie jest szczytowa porcja i szybko traci przewagę cenową, gdy jest podawana w podwójnej porcji, jednak dla lojalistów Sports Research jest to zaufany wybór.

SR Keto Plus

Zasoby: Sports Research TwitterSports Research Instagram

# 9 Zhou Nutrition Keto Drive

Porcje: 16 – Zawartość: 11,7 g BHB – Słodzone: Naturalnie – Cena: 58,97 USD

Podobnie jak w Sports Research, Zhou Nutrition nie jest ekspertem od keto. Przeciwnie, jeśli obserwujesz rozwój firmy żywieniowej, są one bardziej niszowymi suplementami oportunistycznymi za pośrednictwem rynku Amazon. Chociaż to, co odróżnia ich napęd Keto od SR Keto + Plus, to bardziej odpowiednia dawka 11,7 g soli BHB!

 • Zalety Keto Drive: Dobrze dozowany przy 11,7 g BHB, naturalnie aromatyzowany i słodzony, szeroka dostępność.
 • Potencjalne negatywne: Tylko 16 porcji na pojemnik, ogólna marka nieketonowa.

Werdykt: Formuła Keto Drive jest skuteczna i umiarkowanie wyceniona na 58,97 USD za 16 porcji. Chcielibyśmy bardziej, gdyby Zhou Nutrition była marką keto-centryczną, ale dzięki wielu pozytywnym opiniom i opiniom użytkowników nie mamy nic przeciwko temu.

Zhou Keto Drive

Zasoby: Zhou Nutrition TwitterZhou Nutrition Instagram

# 8 Gigantyczne ketonowe egzogenne ketony

Porcje: 15 – Zawartość: 12 g BHB – Słodzone: Naturalnie – Cena: 29,99 USD

Olbrzym wszedł do wszechświata keto z MCT, białkiem kolagenowym i zgadłeś – egzogenne ketony. Egzogenny proszek ketonowy o nazwie Giant Keto zawiera 12 gramów soli BHB na porcję z 15 porcjami na pojemnik za 29,99 USD. Jako marka, Giant jest trochę ścigającym. Uznajemy, że Giant Keto jest dobrze dozowany, ale planujemy trzymać się bardziej autentycznych marek.

 • Zalety Giant Keto: Dobra cena za 29,99 USD za 15 porcji, 12 g BHB na porcję.
 • Potencjalne negatywy: selen goniący modę, może powodować mdłości.

Werdykt: Porównując egzogenne marki ketonów, Giant Keto wyróżnia się 12 g soli BHB na porcję. Cena też nie jest zła. Jednak Giant nie jest prawdziwą autentyczną marką keto, co oznacza, że jeśli wpadniesz na przeszkody, prawdopodobnie będziesz sam.

Giant Sports Keto

Zasoby: Giant Sports TwitterGiant Sports Instagram

# 7 Kiss My Keto Egzogenne ketony

Porcje: 20 – Zawartość: 11,7 g BHB – Słodzony: Naturalnie – Cena: 44,99 USD

Podczas gdy wiele marek produkuje po prostu egzogenne ketony, Kiss My Keto żyje stylem życia keto… A to dla nas bardzo dużo znaczy. Kiss My Keto wystartował wiele lat temu z jednym z pierwszych suplementów olejowych keto MCT na rynku. Od tego czasu wyrosły, aby zapewnić pełny arsenał suplementów i artykułów spożywczych przyjaznych dla zdrowia ketonowego. Kiss My Keto jest zdecydowanie jednym z dobrych facetów.

 • Zalety Kiss My Keto: prawdziwa ketogeniczna marka, solidna dawka 11,7 g BHB, w dobrej cenie.
 • Potencjalne negatywne: Musisz się zapisać, aby otrzymać maksymalne oszczędności.

Werdykt: Chociaż Kiss My Keto nie bierze ciasta za numer 1, nie można zaprzeczyć, że ta marka reprezentuje jakość i uczciwość. Jesteśmy fanami tego, co zrobili Kiss My Keto i co planowali zrobić.

Kiss My Keto Egzogenne ketony

Zasoby: Kiss My Keto TwitterKiss My Keto Instagram

# 6 KetoSports KetoCaNa

Porcje: 16 – Zawartość: BHB – Słodzone: Naturalnie – Cena: 59,99 USD

KetoSports był jednym z pierwszych egzogennych producentów ketonów, rozsławionym przede wszystkim przez wzmiankę o KetoCaNa autorstwa Tima Ferrisa . W rzeczywistości Keto Force było ich pierwszym produktem, ale smakowitość KetoCaNa zdecydowanie posunęła markę dalej. Jesteśmy wielkimi fanami KetoSports, jednak pomimo przewagi, że tak naprawdę wcale nie pomogli społeczności poprzez pomocne treści i dodatkowe innowacje w ketosferze.

 • Zalety ketonów KetoSports: prawdziwa dawka 11,7 BHB, jedna z pierwszych marek.
 • Potencjalne negatywne: drogie za prawie 60 USD za 16 porcji, dużo wapnia.

Werdykt: KetoSports Sól BHB KetoCaNa i egzogenny olej ketonowy Keto Force były pierwszymi elementami w grze, które pomogły w rozwoju diety ketogenicznej. To sprawia, że są niezawodnym punktem odniesienia, jednak podoba nam się to, co wprowadziły nowe marki.

KetoSports KetoCaNa

Zasoby: KetoSports TwitterKetoSports Instagram

# 5 Onnit Total Keto Codziennie

Porcje: 30 – Zawartość: BHB + Awokado – Słodzone: Naturalnie – Cena: 99,99 USD

Onnit Nutrition to definicja ulubionej marki fanów. Wszystko, czego dotkną, wprowadzają niesamowity zwrot akcji. Ich egzogenny suplement ketonowy Total Keto Daily nie różni się. Total Keto Daily jest przeznaczony do tego samego celu, co inne egzogenne suplementy ketonowe, ale zawiera trochę błonnika i olejku z awokado, które pomagają uspokoić żołądek w nowej diecie.

 • Zalety Total Keto Daily: formuła przyjazna dla żołądka, 30 porcji w pojemniku.
 • Potencjalne negatywne: Wysoki koszt wejścia.

Werdykt: Chociaż Total Keto Daily nie jest tani, zapewnia 30 pełnych porcji, podczas gdy wiele innych marek oszczędza zaledwie od 12 do 17. Jest to egzogenny suplement ketonowy, którego nie można odpisać, oczywisty pretendent.

Onnit Total Keto Daily

Zasoby: Onnit TwitterOnnit Instagram

# 4 HVMN Keton Ester

Porcje: 3 – Zawartość: Ester ketonowy – Słodzony: Naturalnie – Cena: 99,00 $

HVMN to interesująca marka, której nie możemy nie docenić i jednocześnie przeanalizować. Co mamy na myśli HVMN sprawia, że Ester Ketonowy jest prawdopodobnie najbardziej skutecznym suplementem estru ketonowego do samodzielnego użycia. To cudownie. Ale to, co nie jest niesamowite, to… Ester ketonowy HVMN smakuje podobnie, ale gorzej niż spirytus w butelkach. Firma jest bankomatem pochłaniającym ponad 50 milionów dolarów inwestycji. Ester ketonowy HVMN jest oburzająco drogi… Podsumowując, wydaje się, że szaleniec stoi u steru, wystarczy spojrzeć na to, jak omijają zły gust HVMN

Zalety ketonu HVMN: wyjątkowo skuteczne.

Potencjalne negatywne: najgorszy jak dotąd smak, wyjątkowo zawyżone ceny.

Werdykt: Nie można zaprzeczyć, że keton HVMN jest najskuteczniejszym produktem. Jednak jest najbardziej skuteczny w ten sam sposób, w jaki Bugatti jest najszybszym samochodem legalnym na ulicy… To po prostu nie ma dla nas znaczenia, ponieważ smaku nie można obniżyć, a ceny nie można kupić.

HVMN Keton Ester

Zasoby: HVMN TwitterHVMN Instagram

# 3 Idealna baza ketonów egzogennych

Porcje: 15 – Zawartość: BHB – Słodzony: Naturalnie – Cena: 56,99 USD

Perfect zaczęło się od dołu, ale szybko zyskało miano jednej z najbardziej wpływowych marek diety ketonowej. Absolutnie uwielbiamy wszystkie pomocne treści, przepisy, porady i porady na stronie Perfect Keto. A ich Egzogenna Baza Ketonów też nie jest taka zła. Dając 11,4 g soli BHB na porcję, dawka jest uzasadniona. Jedynym minusem jest jego cena!

 • Zalety idealnej bazy ketonowej: solidne dawkowanie, wiele smaków, dobry przedstawiciel marki.
 • Potencjalne negatywne: wyceniono na 56,99 USD za 15 porcji.

Werdykt: Perfect Keto jest jednym z dobrych, a jego Baza Keto jest mądrym produktem do użycia. Jednak ta formuła jest bezpośrednio porównywalna z innymi markami, które mogą pokonać cenę i utrzymać jakość + smaki.

Idealna baza keto

Zasoby: Perfect Keto TwitterPerfect Keto Instagram

# 2 Zespół Keto FUEL Egzogenne ketony

Porcje: 20 – Zawartość: BHB – Słodzone: Naturalnie – Cena: 59,99 USD

Pod koniec naszego eksperymentu z suplementami keto nasi recenzenci i społeczność wracali do Team Keto od czasu do czasu. Specjalnie dla tego rankingu Team Keto FUEL okazał się skuteczną, niezawodną opcją szybkiego wlewu BHB, która ma więcej sensu niż inne opcje.

 • Zalety dla zespołu Keto FUEL: Skutecznie dozowane i aromatyzowane.
 • Potencjalne negatywne: Dostępne tylko na stronie internetowej marki.

Werdykt: Team Keto pojawia się w pierwszej trójce z 3 powodów. Po pierwsze, Team Keto to prawdziwa marka keto żyjąca i dzieląca ketogeniczny styl życia. Po drugie, suplementy są odpowiednio dozowane, naturalnie słodzone i świetnie smakują. Po trzecie, Team Keto zapewnia ekonomiczne ceny prawdziwych suplementów ketonowych.

Zespół Keto FUEL

Zasoby: Team Keto InstagramTeam Keto Facebook

# 1 BioKeto Core BHB Egzogenne ketony

Notranslation

Zawartość: 14 g Optymalne proporcje soli BHB – Słodzone: Naturalnie – Cena: 34,99 USD

Przyjmując najwyższą dawkę soli BHB i najniższy koszt na porcję, suplement BHKeto Core BHB to suplement nr 1 zalecany przez keto.

 • Zalety BioKeto: Skutecznie dozowany w dawce 14 g, NISKA cena, o naturalnym smaku.
 • Potencjalne negatywne: Dostępne tylko na stronie internetowej marki BioKeto.

Werdykt: BioKeto zajmuje pierwsze miejsce z wielu powodów: Suplementy ketogenne BioKeto są klinicznie dozowane i optymalnie formułowane, aby ograniczyć typowy nieprzyjemny smak soli bhb (wciąż będąc naturalnie słodzonymi). Wreszcie, BioKeto zapewnia najniższy koszt porcji, jaki widzieliśmy na rynku.

BioKeto Core BHB

Zasoby: BioKeto InstagramBioKeto Facebook

Podsumowanie recenzji

Podczas próby i przeglądu egzogennych suplementów ketonowych w branży nieustannie koncentrowaliśmy się na dwóch cechach.

 1. Produkt – jakość produktu, przystępna cena i naturalne składniki.
 2. Autentyczność marki – czy marka, od której kupujesz, faktycznie prowadzi życie keto, czy po prostu sprzedaje ci suplementy? Preferujemy marki, które żyją życiem i aktywnie udzielają wsparcia i zasobów edukacyjnych swoim ukochanym klientom.

Mamy nadzieję, że ten poradnik zakupu egzogennego suplementu ketonowego był dla Ciebie pomocny. Prosimy o zachowanie należytej staranności i podzielenie się swoimi doświadczeniami, obawami i opiniami poniżej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *