Menu

BSN Kreatyna DNA Przegląd

Nowe DNA kreatynowe BSN jest dość prostym suplementem kreatynowym. Nie ma smaku, nie zawiera cukru ani żadnych sztucznych barwników.

Nic.

To nic innego jak czysty i puszysty monohydrat kreatyny. Ale wiesz co? Właśnie dlatego wiele osób naprawdę kocha tę kreatynę.

W przeciwieństwie do wielu innych marek, możesz mieszać DNA kreatyny z innymi suplementami! Szybko się rozpuszcza i nie ma smaku, co oznacza, że wszystko, co dodasz, zajmie lejce pod względem smaku.

Aby uczynić tę ofertę słodszą, jest to również dość tani kreatyna. Obecnie na BB widzimy DNA kreatyny BSN za około 15 USD. To całkiem uczciwa cena za kreatynę, która rozpuszcza się szybciej niż konkurencja.

Jak więc widać, kreatyna BSN ma swoje miejsce. Czy jest więc jakiś brud?

Za 15 dolców naprawdę nie ma wady. Ale jeśli Twoja elastyczność i zasoby są na maksimum, oto kilka rzeczy do rozważenia.

Negatywy (słabe i nieliczne)

DNA kreatynowe BSN nie jest wytwarzane za pomocą AlzChem Creapure

Do tej pory AlzChem oferuje najwyższej jakości monohydrat kreatyny na rynku. Kropka. Przeprowadzono wiele testów różnych marek kreatyny, a niektóre z nich wykorzystują dość nieczystą kreatynę.

Spośród nich AlzChem okazał się lepszy pod względem czystości i wydajności. Biorąc to pod uwagę, nasz najlepiej oceniany suplement kreatynowy jest unikalną kombinacją kreatynowej kreatyny mono i HMB.

BSN Creatine DNA nie zawiera BioPerine

BioPerine jest obecnie w każdym poważnym dodatku do kulturystyki i nie bez powodu. Stwierdzono, że BioPerine, nazwa handlowa określonego ekstraktu z czarnego pieprzu, poprawia pobieranie wielu suplementów, w tym monohydratu kreatyny.

BSN Creatine DNA jest niechlujny

Tak, jest to odcinek z negatywnego powodu, ale jest raczej humorystyczny. Z jakiegoś powodu DNA kreatyny jest bardzo, bardzo lekkim proszkiem. To w połączeniu z możliwym ładunkiem molekularnym powoduje, że niewielka porcja proszku rozlewa się lub dostaje na rękę za każdym razem, gdy używasz tego materiału. To całkiem zabawne.

Nie wspominając już o tym, jak przykleja się również do boków pojemnika. Nie tak jak „klej lub zbrylony”, raczej jak magnetycznie przyciągany do plastikowych ścian.

Więcej dodatków BSN Creatine DNA

Łatwo na brzuchu

Ponieważ DNA kreatyny rozpuszcza się tak łatwo w wodzie i nie zawiera dodatków – jest to niezwykle łatwe dla żołądka. Oznacza to brak wzdęć, biegunki itp.

To całkiem niesamowite, biorąc pod uwagę, że 50% facetów może dostać te objawy z gorszej jakości suplementów kreatynowych. Dla Ciebie 1-3% osób, które są bardzo wrażliwe, może mieć problem, ale wątpię w to. Po prostu staraj się, aby proszek całkowicie się rozpuścił i nie bierz go ze stymulantami.

Stosy Niesamowite z innymi produktami

Ponieważ jest to całkowicie bezsmakowa kreatyna, układa się niesamowicie ze wszystkim, do czego chcesz ją dodać. Białko, BCAA, bez Xplode , sok – nazywasz to, po prostu dodaj.

Pamiętaj, ze względu na rozpuszczalność, upewnij się, że napój nie jest lodowaty, w przeciwnym razie twoja kreatyna może po prostu schłodzić się na dole nierozpuszczony. Jeśli jest to problem, możesz rozpuścić go w mniejszej porcji gorącej wody przed dodaniem go do wybranego napoju.

Końcowy przegląd DNA kreatynowego BSN

Użyliśmy wielu słów w tej recenzji, aby powiedzieć to samo, i to jest to – DNA kreatyny jest przyzwoitą kreatyną. Wszystkie nasze kluczowe czynniki w rankingu są zaliczane, z wyjątkiem nieużywania monohydratu kreatyny AlzChem Creapure.

Ale BSN jest zdecydowanie jedną z bardziej renomowanych marek… Więc nie martwimy się zbytnio. Poinformuj nas o swoich doświadczeniach z Creatine DNA, zostaw swoją krótką recenzję poniżej innym kulturystom!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *