Menu

Cellucor NO Extreme N-zero Vs C4 Extreme

Wszyscy wiemy o Cellucor C4. Cholera, mogę śmiało powiedzieć, że C4 Extreme jest najbardziej znanym suplementem przedtreningowym na świecie. Preparat jest stały. Na każde 5 gramów porcji dostajesz azotan kreatyny, argininę, beta alaninę, kofeinę i synefrynę; to mocny, podwójny zestaw gotowy do pracy. Jeśli więc jest tak świetny, to dlaczego Cellucor produkuje kolejny przedtrening o nazwie NO Extreme (N-Zero)? Cieszymy się, że zapytałeś.

Wielu facetów popełnia błąd, widząc „wolne od kreatyny” i automatycznie zakładając, że NO extreme to wersja C4 bez kreatyny . To nie jest nawet bliskie prawdy. W ogóle ŻADNY ekstremum nie jest większym bratem C4. Pozwól nam wyjaśnić.

NO Extreme (N-zero) zawiera prawie 10 gramową porcję, która przewyższa około C4. 5 gramów porcji. Pewnie, że NO Extreme nie ma żadnej kreatyny jak w C4, ale ma wersję argininy NO3, której nie znajdziesz w tym ostatnim. Idąc dalej, dostajesz więcej ogólnej argininy, więcej beta alaniny, większy kompleks stymulujący, który działa raczej jako termogen zamiast czystego stymulanta, i aminokwasy do budowy mięśni. Oczywiście, NO Extreme to nie tylko pozbawiona kreatyny wersja C4.

Cellucor C4 Extreme Vs NO Extreme (N-Zero)

Teraz zapewne rozumiesz, dlaczego jesteśmy gotowi powiedzieć, że ten trening N-Zero jest lepszy niż C4. Jako całość, NO Extreme przedstawia bardziej kompleksową i anaboliczną formułę. Podzielmy to kawałek po kawałku.

Który Cellucor Pre Workout ma lepszą pompę?

N-zero, ręce w dół; wystarczy spojrzeć na „NO Extreme Blend”. Masz dwa stałe gramy azotanu argininy do produkcji tlenku azotu, beta alaninę, jabłczan cytruliny (inny promotor tlenku azotu) i potężny L-norwalinę, która zmniejsza degradację tlenku azotu, zapewniając większą pompę na dłużej. Wszystko to w porównaniu do C4 i jej gramów argininy AKG. Teraz pamiętaj tylko przez chwilę, kiedy ostatnio miałeś C4. Prawdopodobnie miałeś ok pompę. Teraz wyobraź sobie, co N-zero może Ci zaoferować…

Różnica energii między NO Extreme a C4 Extreme

Oba te treningi dają solidną energię. Do dziś mogę mieć świetny energetyczny trening za pomocą tylko jednej miarki C4. Ale NO Extreme oferuje znacznie lepiej zaokrąglone dostarczanie stymulantów, co zapewnia lepsze wrażenia. Dzięki vimpocetine i innym dodatkom, koncentracja jest po prostu na miejscu.

Który Cellucor Pre Workout jest lepszy?

Pod względem wydajności NO Extreme to doskonały suplement przedtreningowy. Formuła jest bardziej kompleksowa i lepiej stymuluje wzrost mięśni i spalanie tłuszczu. Jednak, jak wiadomo – C4 Extreme wciąż sprzedaje o wiele więcej.

To marketingowy aspekt przedtreningówek. Za mniej niż cena za 30 porcji NO Extreme (N-Zero) możesz dostać 60 porcji C4. W rzeczywistości C4 jest tak niedrogi, że skutecznie konkuruje pod względem ceny prawie z każdym suplementem przedtreningowym. Połącz to ze świetnymi smakami, łatwą mieszalnością i całkiem świetnym kompleksem stymulującym, a zobaczysz, dlaczego wszystko jest tak, jak jest. Osobiście zawsze wolimy przejść na bardziej zaokrąglony trening przed treningiem, taki jak NO Extreme, ale zasoby nie zawsze są dostępne! Na szczęście zawsze będziemy mieli C4, na które warto zwrócić uwagę, jako opłacalną alternatywę, która świetnie sprawdza się na siłowni.

Chcesz dowiedzieć się więcej o C4 i jej odmianach? Zobacz różnice między treningami Cellucor C4 przed treningami .

Lub zobacz, jak wziąć C4 i inne treningi tutaj

Jak zawsze z przyjemnością dzielimy się z Tobą naszymi recenzjami suplementów. Zanim odejdziesz, zrób nam przysługę i zostaw komentarz poniżej ze swoimi doświadczeniami. Jeśli próbowałeś innych treningów, możesz znaleźć odpowiednie recenzje na tej stronie. Zostaw własne opinie i rozpocznij dyskusję, aby pomóc innym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *