Menu

C4 Przegląd neurologiczny

Cellucor wykonał wiele treningów w ciągu ostatnich kilku lat. Na początku mieli C4 Extreme Chrome Series. Był to ogromny sukces, będący połączeniem kofeiny, synefryny i azotanu argininy.

Następnie nie było NO N-Zero Extreme. Ten przedtreningówka była wolna od kreatyny i miała ogromne skupienie dzięki wimpocetynie.

Ale teraz wszystko to zostało zastąpione przez nową linię przedtreningową Cellucor, opartą na modyfikacjach C4.

Oryginalne C4 i C4 Next Gen zostały zmodyfikowane, jak widać w tej recenzji przed treningiem c4.

Wykorzystując ten nowy C4 jako szablon, Cellucor dokonał 4 odmian C4, w tym C4 Mass, C4 Ripped, C4 50X, a teraz C4 Neuro, na których skupimy się tutaj.

Uwaga: Jeśli chcesz zobaczyć nowe C4 Ultimate, Mass i Ripped w porównaniu – zobacz ten przegląd Cellucor C4 przed treningiem w wersji Original, Mass, Ripped i Ultimate .

Podział składników Neuro C4

Zanim przejdziemy do tego, jak czuł się C4 Neuro na siłowni, pokażemy Ci, co jest w tym treningu przedpotopowym i jak wpływa to na twoje ciało. Następnie możesz przeczytać naszą bezpośrednią recenzję dla C4 Neuro na podstawie naszego doświadczenia.

Jak widać, standardowe C4 i C4 Neuro są niesamowicie podobne w formule. To ta sama dawka beta-alaniny, ta sama kreatyna itp.

To, co dzieli te dwa przedtreningówki, to mieszanka Nootropowa dodana do C4 neuro-, jak również delecja L-Dopa z C4 Neuro. Poza tym kofeina jest taka sama jak N-acetylo-L-tyrozyna.

Nootropics w C4 Neuro

Nootropics, które czynią C4 Neuro własnym, przed treningiem składa się z formuły 665 mg z 4 składnikami. Poniżej znajduje się opis każdego z nich.

Acetylo-L-karnityna HCI

Jest to powszechnie określane jako ALCAR. Acetylo-L-karnityna jest wysoce przyswajalną formą karnityny, która jest przydatna ze względu na jej zdolność do zwiększania produkcji mitochondriów. Powoduje to naturalne odczucie energii.

W szczególności ALCAR skutecznie przekracza barierę krew-mózg, aby dostarczyć te korzyści do twojego mózgu. Jednak zalecana dawka ALCAR wynosi od 660 mg do 2000 mg.

AlphaSize® A-GPC (Alpha-Glyceryl Phosphoryl Choline)

Alpha-GPC jest znakiem towarowym AlphaSize, ale sam w sobie nie jest budulcem mięśni. Jest to raczej źródło choliny, które, jak się uważa, poprawia zarówno moc poznawczą, jak i moc fizyczną. Zalecana dawka Alpha-GPC w celu zwiększenia mocy wyjściowej wynosi 300 mg do 600 mg.

Ekstrakt z części nadziemnych Zembrin® (Sceletium tortuosum)

Zenbrin jest znakiem towarowym wyciągu z rośliny Kanna. Roślina ta była historycznie stosowana jako związek psychoaktywny, a także jako środek zmniejszający stres. Obecna dawka kliniczna nie jest znana.

Ekstrakt z części nadziemnych Toothed Clubmoss (Huperzia serrata) (standaryzowany dla Huperzine A)

Huperzine-A jest skutecznym środkiem nootropowym, ponieważ przedłuża korzystne działanie choliny. W organizmie / mózgu Huperzine-A zapobiega degradacji choliny. Zalecana dawka tego związku w drobnych ilościach i mierzona w mikrogramach.

Jako całość, mieszanka Nootropowa w C4 Neuro jest interesująca. Ponieważ cała formuła wynosi 660 mg, niektóre składniki są w dużej mierze niedostatecznie dawkowane. Jednak podczas uzupełniania poczuliśmy dobry efekt. Zajmiemy się tym teraz.

Recenzja C4 Neuro Gym Day

Założeniem C4 Neuro jest to, że ma być świetną energią i skupieniem przed treningiem. Pod tym względem C4 Neuro się udało. Całe doświadczenie było czyste, pełne energii i skoncentrowane.

Ta energia była obecna i umiarkowanie silna – ale nie intensywna. Przedtreningówki takie jak Stimul8 i Ion są nadal dużo, znacznie silniejsze i intensywniejsze.

Ale to w porządku, ponieważ jesteśmy zadowoleni z poziomu energii, jaki oferuje C4 Neuro i szanse, że Ty też będziesz.

Pod względem pompy, wydajności i wytrzymałości – C4 Neuro naprawdę nie osiągnęło lepszych wyników. Prawdziwą korzyścią z tego przedtreningówki jest matryca ostrości i na tym właśnie polega. Jeśli chcesz świetnego skupienia i energii, dostaniesz go od Neuro!

Jednak pompa i wytrzymałość będą w 100% od ciebie. Co niekoniecznie stanowi problem.

Łącząc to wszystko dla Neuro

Jako całość Neuro to skuteczny, świetny smak, energetyczny przedtreningówka. To nie jest przytłaczające, ale da ci świetny zastrzyk do siły przez windę i naprawdę chcesz ją podnieść.

Pod żadnym względem nie jest najlepszy, ale ze względu na cenę i łatwą dostępność pozostanie popularnym przed treningiem przez dłuższy czas.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *