Menu

Przegląd BPI BCAA

Best BCAA firmy BPI przedstawia smaczny 10 gramowy podmuch aminokwasów, CLA i siarczanu agmatyny. Jak widać, nie jest to twój standardowy produkt BCAA. W rzeczywistości nawet BCAA nie są w standardowej formie. Zamiast tego jest to BCAA, który zawiera leucynę, izoleucynę i walinę wszystkie w łańcuchach oligosacharydowych. Tego nie widzieliśmy wcześniej.

Tutaj będziemy recenzować BPI Best BCAA w oparciu o nasze doświadczenie, doświadczenie użytkownika wentylatora, a także wiedzę naukową stojącą za tym BCAA. Kiedy skończysz, sprawdź naszą recenzję BPI 1MR Vortex przed treningiem !

Recenzja BPI Sports BCAA

Przyjmowanie BCAA BPI było przyjemnością. Świetnie smakuje, dobrze się miksuje i jest odpowiedni zarówno w oknie treningu wewnętrznego, po treningu, jak i przez cały dzień. W szczególności ten BCAA jest idealny dla mężczyzn i kobiet pracujących nad redukcją tłuszczu, odchudzaniem się i przekształcaniem ciała. Faceci próbujący zbudować masę mogą wziąć ten BCAA, ale nie jest on w całości zaprojektowany dla dużych masowców.

BCAA BPI należy zabrać do:

  • Odżywiaj mięśnie i wspomaga chudą masę
  • Podczas diety spalić więcej kalorii
  • Intra Workout to Fuel Endurance i Jump Start Repair
  • Po treningu, aby szybko podać BCAA

W porównaniu do innych suplementów BCAA , BCAA firmy BPI wyraźnie koncentruje się na zdolności mieszania, smaku i dodatkowym modelowaniu sylwetki w metabolizmie tłuszczów. Stąd mechanizm dostarczania oligopeptydu, który jest wysoce rozpuszczalny w wodzie, stwierdzono, że cały gram CLA na porcję zmniejsza tłuszcz z brzucha, a także siarczan agmatyny, który poprawia pobieranie składników odżywczych przez komórki, a także promuje szlak tlenku azotu.

Na tej podstawie zalecamy stosowanie BPI BCAA dla mężczyzn i kobiet, którzy wykonują następujące czynności:

  • Lekko pociągowa siła
  • Rób dużo cardio
  • Kardio o umiarkowanej intensywności
  • Odbywa się ćwiczenia (np. Zumba)
  • Potrzebuje dodatkowego wsparcia Lean Muscle

Ten BCAA może być przyjmowany przez kulturystów i na pewno nie spowoduje żadnych negatywnych; ale tak naprawdę nie jest to specjalizacja dla kulturystów. Zamiast tego cechy, które wskazaliśmy powyżej, są bardziej odpowiednie.

Szczegółowe informacje o składnikach w BPI BCAA

Oligopeptyd BCAA

W BPI Best BCAA występują aminokwasy rozgałęzione w postaci oligopeptydu. Oznacza to, że każdy BCAA jest w łańcuchu aminokwasów (oligopeptydu), co sprawia, że określony aminokwas rozgałęziony jest łatwiej wchłaniany do organizmu. Zasadniczo więcej BCAA w tym suplemencie powinno być dla ciebie dostępnych biologicznie po zażyciu, w porównaniu do konkurencji.

Istnieje jednak zastrzeżenie dotyczące stosowania aminokwasów rozgałęzionych łańcuchów oligopeptydowych. Oznacza to, że cały łańcuch oligopeptydowy jest zawarty w masie BCAA określonej na etykiecie. Tak więc, gdy etykieta insynuuje 5 gramów BCAA, w rzeczywistości jej 5 gramów oligopeptydów i rzeczywista waga BCAA jest bliższa 2 gramom na porcję.

Dla osoby, o której mówiliśmy powyżej, nie jest to zła rzecz. W końcu zwiększa się biodostępność. Ale dla kulturysty, który próbuje ułożyć jak najwięcej kilogramów mięśni – są lepsze, bardziej wyspecjalizowane opcje do budowania tej masy.

CLA

Sprzężony kwas linolowy jest nienasyconym kwasem tłuszczowym podobnym do oleju rybnego, który, jak się uważa, pomaga metabolizować uporczywy tłuszcz w organizmie. Uzupełnienie CLA nie ma przynieść drastycznych rezultatów. Jest to raczej pomoc w dostrajaniu, która będzie bardziej zauważalna u niektórych w porównaniu do innych.

Siarczan Agmatyny

Agmatyna jest jednym z tych związków, które wydają się robić wiele dobrych rzeczy w organizmie. Aby uzyskać pełną informację na temat Agmatine, możesz sprawdzić ten przegląd na Examine.com. Ale wielki wynos dla ćpunów na siłowni, takich jak my, jest następujący. Agmatyna jest metabolitem argininy, który może przynosić korzyści zarówno szlakowi tlenku azotu, jak i komórkowemu pobieraniu składników odżywczych; oba niezależnie.

Końcowy przegląd BCAA BPI

Jako całość, BCAA firmy BPI to nowe podejście do suplementów aminokwasowych z rozgałęzionymi łańcuchami. Weszli głęboko w oligopeptydy dla wektorów transportowych, ale nie dość twarde dla poważnych kulturystów. Jeśli jesteś ćpunem cardio, który potrzebuje BCAA – to świetny wybór. Łatwo go mieszać, pić i dotrze tam, gdzie musi. Polecamy ten BCAA wysoce kategoriom osób, które wymieniliśmy powyżej i uważamy, że będzie z niego w pełni zadowolony!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *