Menu

BPI 1MR vs. 1MR Vortex Pre Workout

Jeśli chodzi o suplementy, BPI robi wszystko, co w naszej mocy, aby iść mocniej. Spalacz tłuszczu Roxylean firmy BPI jest jednym z najsilniejszych na rynku. BPI A-HD jest jednym z najsilniejszych boosterów testowych raz dziennie. I oczywiście BPI 1MR i 1MR Vortex są niesamowicie silnymi suplementami przedtreningowymi .

Aby dodać lukru do ciasta, wszystkie te suplementy są znacznie tańsze niż średnie w branży. Mając to na uwadze, jeśli potrafisz fizycznie i psychicznie poradzić sobie z całą mocą, jaką ma do zaoferowania 1MR i 1MR Vortex, musisz to zrobić.

Tutaj omówimy wszystko przed treningami BPI 1MR i 1MR Vortex. W szczególności dokonamy porównań między nimi i pomożemy Ci zdecydować, który jest optymalny dla twoich osobistych celów. Jeśli doświadczyłeś tych wspaniałych treningów, pamiętaj o komentarzu poniżej i podziel się swoją wiedzą.

Różnica między formulacją wirów 1MR i 1MR

Jak widać w bezpośrednim porównaniu powyżej, BPI 1MR i 1MR Vortex nie są podobne oprócz kofeiny i johimbiny, dwóch wiodących stymulantów.

Przynajmniej tak to początkowo wygląda. Ale GABA w 1MR jest bezpośrednio porównywalny z Securinega w 1MR Vortex, ponieważ ten składnik naturalnie reguluje GABA w naturalny sposób.

Podobnie teobromina plus CDP-cholina mogą być czymś porównywalnym do Indigofera Putchra i White Leadwort – ponieważ po dodaniu do kofeiny i synefryny wszystkie zwiększają energię i koncentrację. Tworzy to ogólne odczucie netto, które jest podobne, mimo że każdy z nich ma bardziej unikalne efekty, gdy jest podejmowany niezależnie i porównywany.

Wir 1MR oferuje pompę i mniej skutków ubocznych Yohimbe

Podczas gdy oba te treningi można podsumować jako „super stymulanty”, Vortex nieznacznie odrywa się od dodania glicerolu do pompy mięśniowej i wykorzystując czysty Yohimbina HCL.

Yohimbe jest używany od lat przez duże firmy, takie jak Muscletech i BPI. Wynika to z faktu, że Yohimbe jest sprawdzonym spalaczem tłuszczu, który działa bardzo dobrze, pomimo jego skutków ubocznych.

Skutki uboczne Yohimbe obejmują ekstremalne pocenie się, kołatanie serca i uczucie niepokoju, aby wymienić tylko kilka. Nie zdarza się to każdemu, ale wrażliwym… To naprawdę zauważalne.

Z powodu tych działań niepożądanych wyodrębniono skuteczny składnik johimby (kora johimby) – Johimbina. Ten czysty ekstrakt ma zwykle mniej negatywnych skutków ubocznych związanych z korą Yohimbe w pełnym spektrum.

Ogólna różnica w doświadczeniach między wirami 1MR i 1MR

Rozmawialiśmy z wieloma facetami, którzy wzięli 1MR i 1MR Vortex, a różnice między nimi można podsumować, ponieważ – 1MR zapewnia super stymulującą energię w proszku o świetnym smaku, podczas gdy Vortex jest najskuteczniejszym super stymulantem w małych dawkach o zauważysz krawędź pompy. Ale w sumie oba są dość podobne i można śmiało powiedzieć, że jeśli podoba ci się jedna wersja, spodoba ci się druga.

Pisząc tę recenzję, założyliśmy, że najprawdopodobniej znasz 1MR lub Vortex. Jeśli nie, po prostu wiedz, że są to bardzo silne suplementy przedtreningowe i nie każdy może sobie z tym poradzić.

Te produkty są dla facetów, którzy wymagają jak największej ilości energii. Jeśli jesteś zadowolony ze swojej obecnej energii i / lub po prostu chcesz przyzwoitego wzmocnienia wraz z pompą, mocą kreatyny i wytrzymałością, możesz poszukać innego sprzętu.

Poniżej mamy stare etykiety dla 1MR i 1MR Vortex


Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *