Menu

Białko przetworzone

Re-Kaged anaboliczne paliwo białkowe jest nowoczesnym, prozdrowotnym, najnowocześniejszym proszkiem białkowym wytwarzanym przez Kaged Nutrition Krisa Gethina. Białko to składa się z izolatu białka serwatkowego niemodyfikowanego genetycznie i zawiera około 28 gramów białka na porcję wraz z 1,5 g betainy, 1,5 g kreatyny HCL i 3 g fermentowanej glutaminy.

Nasze przemyślenia na temat białka ponownie zmagazynowanego

Od samego początku ten preparat jest już mocny. Ale wciąż jest kilka cech, które sprawiają, że jest lepiej. Na początek Re-Kaged zawiera mieszankę enzymów trawiennych zwaną Prohydrolazą.

Prohydrolaza to opatentowana mieszanka enzymów wyprodukowana przez Deerland Enzymes i podczas badań klinicznych stwierdzono, że zwiększa użyteczność suplementów białkowych w organizmie.

Osiąga się to poprzez rozbicie dużych łańcuchów białkowych na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania łańcuchy białkowe w optymalnych ramach czasowych na trawienie i wchłanianie.

We własnych badaniach klinicznych Deerland Enzymes stwierdzono, że Prohydrolaza jest bardziej skuteczna w tym zakresie niż ich najlepsi konkurenci. Korzyści z aktywności Prohydrolazy wahają się od lepszej odpowiedzi anabolicznej do mniejszego podrażnienia / wzdęcia żołądka po suplementacji białka. Całkiem niezły dodatek.

Inną korzystną cechą białka Re-Kaged, której wiele innych nie może dopasować, jest całkowity brak sztucznych aromatów, kolorów i dodatków. Problem, który nękał i wciąż trapi cały rynek kulturystyki.

W Re-Kaged znajdziesz naturalne alternatywy barwiące, takie jak korzeń buraka, naturalne alternatywy słodzące, takie jak stewia i zero lecytyny sojowej. To może nie brzmieć jak wielka sprawa, ale tak jest. W końcu pijesz shake proteinowy, aby uniknąć śmieci na świecie, dlaczego miałbyś chcieć się wymknąć i ugrzęznąć?

Nasz przegląd białek Re-Kaged

Re-Kaged jako całość jest przyjemnością – o ile lubisz proszki proteinowe o smaku owocowym. Re-Kaged obecnie występuje tylko w smaku truskawkowo-lemoniadowym; jest cienki i orzeźwiający, ale dla osób cierpiących na czekoladę lub wanilię może to nie być dobre dopasowanie.

Re-Kaged podaje 28 gramów białka na scoup, w tym szczęśliwym medium od 20 do 40 gramów białka. Jest to idealna ilość do podjęcia natychmiast po treningu, a z naszego doświadczenia wynika, że naprawdę dobrze działała.

Ogólnie rzecz biorąc, stosując Re-Kaged i inne suplementy białkowe, będziesz chciał zjeść solidny posiłek tak szybko, jak to możliwe, podczas uzupełniania w oknie po treningu. Pozwoli ci to maksymalnie wykorzystać wysiłek na siłowni.

Podczas przyjmowania białka Re-Kaged naprawdę mogliśmy zauważyć obecność Prohydrolazy. Dzięki tej mieszance enzymów nie było nawet najmniejszego śladu rozstroju żołądka. Dodatkowo trawienie jako całość było na miejscu, co jest absolutnie konieczne przy budowaniu masy mięśniowej.

Re-Kaged kontra inne białka

W skrócie, Re-Kaged to górny proszek białka echelon. Jest pozyskany bez GMO, bez sztucznych dodatków, i dostarcza godne 28 gramów białka na gałkę. Jest absolutnie solidny. Jednak nie jest to jedyna marka, która to robi. I kosztuje około 2 USD za porcję, co stanowi wyższą cenę, którą nie wszyscy są skłonni zapłacić.

Ale jeśli masz pieniądze – Re-Kaged jest tego wart. Dla ogólnego porównania, weź wszystko, o czym wspomnieliśmy tutaj w tym artykule i porównaj to z suplementami, które przedstawiliśmy w naszym najlepszym artykule na temat proszków białkowych .

Re-Kaged Review Szybkie fakty

  • 28 gramów białka na porcję
  • 20 porcji w pojemniku
  • Pozyskane bez GMO
  • Smak: lemoniada truskawkowa

Aktualizacja Re-Kaged Review z 9.01.2017

Re-Kaged jest popularnym i wysokiej jakości białkiem serwatkowym, jednak wiele innych białek wysokiej jakości istnieje również obecnie. Z tego powodu cena premium za zaledwie 20 porcji zaczyna się palić w naszych portfelach.

Na korzyść Gethina jest to, że jest to jedno z niewielu białek serwatkowych, które zawierają zarówno prohydrolazę, jak i dodaną betainę / kreatynę. To przyzwoity plus i będzie cennym dodatkiem.

Jednak 40 dolarów za zaledwie 20 porcji izolatu serwatki nie karmionego trawą trudno obecnie uzasadnić. Zwłaszcza, gdy wydaje się, że jest to marka należąca do kulturystów. Oznacza to, że powinien być bardziej przystępny cenowo.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *