Menu

Alpha Fuel XT Review

Alpha Fuel XT jest środkiem wzmacniającym testosteron, wyprodukowanym przez „markową” Science Alpha. Jeśli czytasz tę recenzję, prawdopodobnie trafiłeś na nią przez Amazon.

Jeśli spojrzysz na to miejsce, prawdopodobnie zauważysz, że jest to „sponsorowane” miejsce w portalu zakupów Amazon. Nie jest to naturalny ranking, jaki chciałbyś zobaczyć, kupując solidny wzmacniacz testowy.

Czy to dobrze?

Szybki podgląd Alpha Fuel XT: Ogólnie hype nie sumuje się z realistycznymi wynikami tego produktu. Wiele składników jest niedostatecznie dozowanych lub są to wersje nieskuteczne. Podobnie, ten produkt jest reklamowany zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Jak mogliby to zrobić, gdyby było skuteczne? Pisklęta hodowały brody…

Szybkie mocne strony: możesz to zwrócić. Dawkowanie DIM jest dopuszczalne.

Szybkie słabości: Całkowita formuła niedozowana, wykorzystuje przeczyszczającą postać magnezu: tlenek magnezu. Błędy ortograficzne na etykiecie składnika ( literują Cowhage jako „ Cowage ”).

Jak przyjmować Alpha Fuel XT: według własnych wskazówek – weź 2 kapsułki z posiłkiem. Aha, a jeśli bierzesz leki, może weź je kilka godzin przed lub później.

Składniki w paliwie Alpha XT [Co powoduje lub psuje każdy suplement]

Tlenek magnezu 20 mg

To trudny początek dla Alpha Fuel XT. Mineralny magnez jest znany jako niezwykle powszechny niedobór wśród wszystkich ludzi – zwłaszcza sportowców. Niedobór magnezu bezpośrednio prowadzi do obniżenia poziomu testosteronu, jak dyskutujemy w naszym przewodniku po suplementach ZMA (suplementy magnezu cynku).

W tym przewodniku omawiamy również, w jaki sposób tlenek magnezu jest jedną z absolutnie najgorszych form magnezu. Zasadniczo jest to tylko środek odżywczy jako środek przeczyszczający. Dlatego włączenie tego składnika nie tylko nie dodaje korzyści magnezu do formuły, ale w rzeczywistości utrudnia pobieranie wszystkich innych składników.

Tlenek cynku 15 mg

Podobnie jak tlenkowa forma magnezu, tlenek cynku jest znacznie mniej skuteczną wersją cynku. Jedyną korzyścią tutaj są dla twórców – ponieważ minerały tlenkowe są tanie jak kulki. Cynk omawiamy również w naszym przewodniku ZMA wspomnianym powyżej.

Ekstrakt Z Owsa 20 mg

Przeprowadzono bardzo niewiele badań nad otwarciem oczu na wyciągu z owsa. Ogólny konsensus zwykle brzmi: „Wyciąg z owsa może pomóc w normalizacji hormonów”. Ale faktyczne solidne wskazanie, że ekstrakt z owsa podnosi poziom testosteronu, po prostu nie istnieje.

Podobnie, jeśli tylko 20 mg wyciągu z owsa rzeczywiście znacznie podniósł poziom testowy… W takim razie poranny owies byłby najlepszą znaną człowiekowi pomocą w kulturystyce!

Tongkat Ali 1 mg

Tongkat Ali, znany również jako Eurycoma longifolia, jest naprawdę całkiem dobry jako wzmacniacz testosteronu / reduktor stresu dla mężczyzn z obecnym niskim poziomem testosteronu.

Problem polega jednak na tym, że będziesz potrzebował około 300 mg tego materiału. Tutaj, w Alpha Test XT otrzymujesz 1 mg. To około 0,33% tego, czego powinieneś szukać.

Pokrzywa 12,5 mg

Przeprowadzono wiele badań na zwierzętach i płytkach Petriego, które sugerują, że pokrzywa podnosi zarówno wolny testosteron, jak i neguje DHT. Jednak po przejściu do faktycznych badań na ludziach twierdzenia te są niedostateczne.

Okazuje się, że korzeń pokrzywy jest bardziej tonikiem dla zdrowia niż wzmacniaczem testosteronu u mężczyzn. Podobnie, musisz wziąć dużo więcej niż 12,5 mg, aby uzyskać jakąkolwiek rzeczywistą korzyść.

Tribulus 50 mg

Tribulus jest prawdopodobnie najbardziej dyskutowanym składnikiem wzmacniaczy testosteronu (i samodzielnych produktów Tribulus przeznaczonych do podniesienia testosteronu).

Choć raz po raz, rzeczywiste wyniki z Tribulusem nie są wystarczające. Może to wynikać z niestandardowych źródeł, wykorzystania różnych części zakładu, niewłaściwych protokołów suplementacji… Lista jest długa.

Jedną z rzeczy, która jest bardzo widoczna, jest to, że 50 mg nie zamierza jej ciąć.

Ashwagandha 50 mg

Ashwagandha, znany również jako żeń-szeń indyjski, jest poważnym ziołem. Podobnie jak kurkuma, ma szerokie zalety i jest wszechstronnym tonikiem wellness dla mężczyzn i kobiet.

Bardzo się cieszymy, że zawarli ten składnik, ponieważ należy on do odpowiedniej formuły wzmacniacza testu. Preferowane byłoby jednak więcej niż 50 mg.

Cowage 100 mg

Na etykiecie składnika Alpha Fuel XT prawdopodobnie znajdziesz Cowage w dawce 100 mg. Jest to błędnie napisane dla Cowhage , czyli Mucuna Pruriens, znanego również jako ekstrakt z aksamitnej fasoli (popularnej w tamtych czasach przez USP Labs Powerful).

100 mg nie jest takie złe, o ile jest znormalizowane. Wygląda na to, że tak nie jest.

Czarny pieprz 5 mg

Jest to dodawane w celu zwiększenia wchłaniania innych składników. Nic szczególnego do zobaczenia tutaj.

DIM 100 mg

Pisaliśmy już o zaletach suplementów DIM i jesteśmy zdecydowanymi fanami. Czy DIM ma miejsce w suplementach wzmacniających testosteron? Tak, robi to – ze względu na jego zdolność do modulowania poziomów estrogenu.

Co powiesz na dawkowanie? Cóż, w porównaniu do wszystkiego innego w tym wzorze, dawka 100 mg DIM jest najlepsza. Nie jest zły.

Wnioski na temat Alpha Fuel XT – Weak Sauce.

Przyjmowanie Alpha Fuel XT miało na mnie prawie zerowy wpływ. To prawda, że mój poziom testosteronu nigdy nie stanowił problemu… Dlatego może Alpha Fuel XT działałby lepiej od kogoś, kto zaczyna od niskich, słabych poziomów testowych.

To prawda, wziąłem wzmacniacze testowe, które działają, aby podnieść nawet normalny poziom testosteronu .

Ogólnie rzecz biorąc, będę niezadowolony nie tylko z Alpha Fuel, ale z marką Science Alpha. Mam na myśli, daj spokój, recenzuję suplementy i wydaje mi się, że mógłbym opracować lepszy produkt niż ten. Nie wspominając o tym, że nie potrafią poprawnie przeliterować swoich składników ani zamówić ich od najwyższej do najniższej wagi, zgodnie z zaleceniami standardowych protokołów etykietowania.

Zasadniczo produkt jest do bani, marka do bani, a jeśli kupisz jeden z ich produktów, prawdopodobnie „(wypełnij puste pole)”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *