Menu

Alani Nu Pre Workout Recenzowany

Alani Nu Pre Workout jest subtelnie udekorowany, aby odwoływać się bezpośrednio do kobiet w zgodzie z resztą linii suplementów Alani. Ten przedtreningowy występ w kilku różnych smakach jest również kuszący. Zastanawiało nas to – jak wyglądają składniki? Szczerze mówiąc całkiem nieźle. Przyjrzyjmy się głęboko.

O marce Alani Nu

Alani Nu została założona w 2018 roku przez wpływową parę Katy Hearn i Haydn Schneider . Podczas gdy obie ich reputacja rosła, każda z nich coraz bardziej stawia czoła pytaniom „co powinienem wziąć” od ich wyznawców, którzy im ufają.

Według strony internetowej Alani Nu ani Katy, ani Haydn nie czuły się komfortowo, polecając suplementy, których nie potrafiły całkowicie znieść. Doprowadziło to ich do stworzenia własnej linii, pozbawionej szumu, w oparciu o zasady, które są dla nich ważne.

Oprócz ich przedtreningówki Alani Nu (Alani Nutrition) produkuje także białko serwatki, BCAA, białko wegańskie, proszek z zieleniny i probiotyki. Ogólnie rzecz biorąc, Alani ma lepszą historię marki niż większość firm utworzonych w ciągu ostatnich 3 lat.

Składniki w Alani Nu Pre Workout

Zasady marki suplementów zawsze można zweryfikować na podstawie składników, które wybierają do stosowania w swoich produktach i sposobu ich ujawnienia. Przedtreningówki Alani Nu są dość proste, ale mocno uderzają w ważne punkty. Rzućmy okiem na każdy składnik.

Jabłczan L-cytruliny 2: 1 przy 6 gramach:

Prawdziwy kluczowy składnik przedtreningowy, jabłczan l-cytruliny poprawia zarówno krążenie, jak i energię. Razem to zwiększa pompy i wydłuża treningi. 2: 1 odnosi się do stosunku l-cytruliny do kwasu jabłkowego (jabłczanu). W tym preparacie znajduje się około 4 gramów l-cytruliny i 2 gramów kwasu jabłkowego. Lubimy tę dawkę.

Beta-alanina w ilości 1,6 grama:

Niezwykle powszechna w suplementach przedtreningowych beta-alanina przedłuża wydajność, eliminując wzrost kwasowości spowodowany ćwiczeniami. Dawka 1,6 gramów niekoniecznie jest najbardziej klinicznie uzasadniona. Ponieważ jednak kobiety ogólnie ważą mniej niż mężczyźni, dawka 1,6 grama dla kobiet może być porównywalna z dawką kliniczną 3,2 grama dla mężczyzn.

L-tyrozyna w 500 miligramach:

Dodatkowa l-tyrozyna poprawia nastrój i może wielokrotnie poprawiać treningi. 500 miligramów jest dobrym komplementem do kofeiny i l-teaniny, dobrze uzupełniającym doświadczenie.

Kofeina w 200 miligramach:

Formuła przedtreningowa Alani Nu nie jest przeznaczona do podwójnych szuflad, ponieważ jest odpowiednia. Kofeina w dawce 200 miligramów zdecydowanie trafia w najlepsze miejsce dla większości osób podnoszących, szczególnie biorąc pod uwagę, że inne składniki nie zmniejszą tempa wchłaniania. Kofeina stosowana w treningu przed Alani Nu pochodzi z ekstraktu z kawy arabskiej.

L-teanina w 200 miligramach:

Każdy przed treningiem warty swojej wagi w soli będzie zawierać l-teaninę, a Alani Nu nie zawodzi. Ten przedtreningówka zawiera stosunek kofeiny do l-teaniny w stosunku 1: 1, co oznacza, że energia będzie płynniejsza, bardziej skoncentrowana i bez paniki, jaką mogą wytworzyć niektóre napoje o wysokiej zawartości kofeiny. L-teanina stosowana w Alani Nu jest znakiem towarowym TheaKalm z ekstraktu z zielonej herbaty.

Inne składniki w gramach 1,6 grama obejmują:

Składa się z naturalnych aromatów, krzemionki, cytrynianu sodu, sukralozy, ekstraktu z kurkumy, acesulfamu potasu i ekstraktu z korzenia buraka. Formuła przedtreningowa Alani Nu jest wolna od sztucznych barwników i smaków, jednak używają sukralozy jako środka słodzącego. Jest to prawdopodobnie mniej niż gram, co jest znacznie mniej niż w przypadku innych marek, ale wciąż nie jest zerowe.

Dolna linia:

Formuła przedtreningowa Alani Nu jest klarowna, uczciwa i inteligentnie zaprojektowana. Nie ma żadnych składników szumu, ani ich ukrytych dawek. Mamy tutaj tylko 5 sprawdzonych zwycięzców bez wszystkich sztuczek, które często zawierają inne przedtreningówki.

Skuteczność i skuteczność w porównaniu do konkurentów

Podczas przyjmowania Alani Nu Pre Workout nasz zespół nie miał żadnych skarg. Smakował znacznie powyżej średniej, dostarczał czystą i dobrze dozowaną energię, a pompa była prawdziwa. Ogólnie rzecz biorąc, jest to rodzaj przedtreningówki, który wielokrotnie nagradza, jeśli dbasz o swoje ciało. Naprawdę, Alani Nu jest podobny do wersji dla kobiet (lub po prostu alternatywą) do KinoBody Octane, która podąża podobną ścieżką z mniejszą ilością kofeiny.

Porównując Alani Nu przed treningiem bezpośrednio z innymi suplementami przedtreningowymi skoncentrowanymi na kobietach , Alani Nu zdobywa poważne punkty w naszej książce. Smutna prawda jest taka, że konkurenci tacy jak Chick Pump, PowHer itp. Są wątpliwi pod względem jakości i nadmiernie reklamowani. Z drugiej strony Alani Nu przyjmuje podejście skromne i pewne siebie. Dostrzegamy to i nie mamy dość wysokiej moralności obecnej w nisko moralnym przemyśle.

Ostateczny werdykt w sprawie Alani Nu Pre Workout

Jest już całkiem jasne, że doceniamy Alani Nu przed treningiem, jego formułę, a tym bardziej filozofię marki. Jasne, Alani Nu może nie być najlepiej wypełnionym składnikami lub najlepiej działającym przed treningiem… Ale to zdecydowanie jeden z najbardziej uczciwych okresów. Formuła wystarczająco skuteczna bez śmieci, kropka. I te proste zasady są warte poparcia, zwłaszcza gdy występują w pysznych, unikalnych formułach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *