Menu

BPI: A-HD vs A-HD Elite vs Pro-HD

BPI Sports wywarło duży wpływ na rynek boosterów testowych, kiedy po raz pierwszy wydały A-HD. Ten antyaromatyczny booster pojedynczej pigułki był hitem, głównie dlatego, że w przeciwieństwie do innych boosterów T był przystępny cenowo. Nie tylko przystępny cenowo, ale z dumą przystępny cenowo za połowę ceny wiodących w branży suplementów.

To wielka sprawa, o ile suplement działa. A A-HD działało. Działa dobrze i dla mężczyzn w różnym wieku. Osobiście rozmawialiśmy z mężczyznami w wieku 40+ i 24 *, którzy osiągnęli całkiem dobre wyniki. Wyniki te zazwyczaj można sklasyfikować następująco…

  • Młodsi mężczyźni wykazują bardzo suche, estetyczne mięśnie
  • Młodsi mężczyźni zyskują więcej energii i witalności
  • Starsi mężczyźni bardziej zauważają wzrost energii
  • Starsi mężczyźni czują się lepiej jako całość i zauważają również suchość mięśni
  • Obie klasy mężczyzn zauważają korzyści antyestrogenowe

Nieźle jak na wzmacniacz testowy, prawda? Oczywiście nie są to maksymalne przyrosty mięśni absolutnie najlepszych boosterów testowych . Ale kiedy naprawdę myślisz o cenie i o tym, co dostajesz – jest ogromna wartość. Wystarczająca wartość, którą BPI było w stanie rozwinąć w A-HD, aby teraz oferować wyrafinowane PRO-HD i A-HD Elite.

Nowe zamienniki A-HD: PRO-HD i A-HD Elite

Tak, są to dwa nowe zamienniki oryginalnego A-HD, który nie jest już produkowany przez BPI. Zasadniczo i dla uproszczenia, A-HD Elite jest „nowym i ulepszonym” A-HD, podczas gdy PRO-HD jest syntezą między A-HD a termogenem.

A-HD vs A-HD Elite

Jak widać powyżej, A-HD Elite jest całkowicie nową formułą dla linii testowej A-HD. Jednak nasze doświadczenia z A-HD Elite, a także inne recenzje użytkowników A-HD sugerują, że efekty są podobne do oryginału. Obejmuje to znaczną suchość mięśni i wzrost siły na siłowni. Jako całość, jest to wzmacniacz testowy skierowany do kulturystów estetycznych w porównaniu do tych, którzy szukają prawdziwej fazy budowania masy nieporęcznej.

Tak więc, co dokładnie jest w A-HD Elite, prawdopodobnie zastanawiasz się dalej. Wszystko, co ma etykieta, to zbiór dziwnych ziół, o których niewiele osób słyszało. Poniżej dołożyliśmy wszelkich starań, aby dokładnie zbadać, co to dokładnie jest, oraz badania, które za nimi stoją i ich umiejscowienie w A-HD Elite.

Montanoa tomentosa
Jest to dość interesujące zioło z kilkoma badaniami klinicznymi z udziałem zwierząt. Do tej pory Montanoa tomentosa była używana jako afrodyzjak dla mężczyzn. Około 30 minut po spożyciu sprawia, że faceci są bardziej podekscytowani, jeśli wiesz, co mamy na myśli.

Wkopanie w Montanoa tomentosa nieco głębiej ujawniło badanie, w którym myszom podawano to zioło, a następnie monitorowano aktywność. Okazało się, że Montanoa tomentosa zwiększa zachowanie prozdrowotne poprzez zwiększenie wrażliwości na oksytocynę (Carro-Juarez, 2006). Będzie to miało interesujący wpływ na twoje życie miłosne, ale jego związek z optymalizacją testosteronu i składem ciała jest dla nas nadal nie do zidentyfikowania na podstawie bieżących badań.

Album Chenopodium
To kolejne zioło afrodyzjaku zawarte w formule wzmacniającej test A-HD Elite. Jednak w przeciwieństwie do Montanoa tomentosa, badania nad albumem Chenopodium wyglądają na bardziej obiecujące w odniesieniu do testosteronu i zwiększenia masy mięśniowej. Najbardziej wartościowe jest badanie, w którym ustalono, że album Chenopodium znacznie zwiększa zarówno masę beztłuszczową, jak i rozmiar jąder u myszy (A. Baldi, 2013). Oczywiście odnotowano również wzrost pobudzenia.

Caesalpinia benthamiana
Przy mniejszym zastosowaniu stwierdzono, że Caeslpinia benthamiana ma właściwości afrodyzjaku. Te cechy są najprawdopodobniej związane z właściwościami promującymi tlenek azotu ziołami, które poprawiają łatwość działania (Pratap, 2012). Może to mieć pozytywny wpływ netto na wzrost mięśni.

Curcuma longa aka Curcumin
Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy składnik do zdobycia i wzięcia, ale także najbardziej korzystny. W wielu badaniach stwierdzono, że kurkumina poprawia produkcję testosteronu i ogólny stan zdrowia. Do tego stopnia, że kurkumina sama w sobie znacznie podnosi poziomy testowe, a także zwalcza negatywne skutki testosteronu hamujące wolne rodniki.

Jedynym zastrzeżeniem dla kurkuminy jest to, że istnieją badania sugerujące, że może on zmniejszyć DHT. Dla niektórych facetów to brzmi świetnie. Jednak, jak niedawno się dowiedzieliśmy – DHT jest w rzeczywistości bardziej anaboliczny niż jego prekursorowy testosteron.

Trichopus zeylanicus
Trichopus zeylanicus, powszechnie nazywany żeń-szeniem indyjskim (kraj Indie), w kilku badaniach wykazał, że promuje wytrzymałość i walczy z różnymi poziomami zmęczenia. Jako całość, działanie tego zioła promujące testosteron jest nieznane. Jednak na większą skalę możemy zobaczyć, dlaczego to zioło byłoby korzystne w wzmacniaczu testowym ukierunkowanym na wzrost mięśni.

A-HD Elite vs. PRO-HD Test Booster

Jak wiesz, A-HD Elite ma na celu podnieść twoją wysoką T i zapewnić doskonały wygląd suchości mięśni dzięki silnemu działaniu antyestrogenowemu. Z drugiej strony PRO-HD ma iść o krok dalej, włączając niektóre naturalnie termogeniczne składniki, aby utrzymać optymalizację testu przez cały czas, spalając jeszcze więcej nadmiaru tłuszczu. Pomyśl tylko – booster testosteronu + spalacz tłuszczu w jednym dla mężczyzn. Brzmi świetnie i przeczytaliśmy kilka świetnych recenzji dla tego produktu – jednak nie dotkniemy tego, co zobaczysz w podziale na składniki poniżej.

D3 i cynk
PRO-HD zawiera bardzo duże dawki witaminy D3 i cynku. Oba są niezbędne do osiągnięcia najwyższych poziomów testosteronu, a tym samym do optymalizacji. Chociaż lepiej jest wyciągnąć swój D3 ze słońca i wziąć cynk w mniejszych ilościach w ciągu dnia – ta kombinacja w PRO-HD jest niezwykle opłacalna i opłacalna dla większości kulturystów, którzy sami nie uzyskają odpowiednio.

Alangium salviifolium
Bardzo mało dostępnych badań jest dostępnych dla Alangium salviifolium. W jednym badaniu na szczurach stwierdzono, że to zioło znacznie zwiększa rozmiar jądra, ale o to chodzi. Kora tego zioła została również wykorzystana w medycynie indyjskiej do przyspieszenia aborcji.

Chińska winorośl
Kolejny składnik o trudnych do znalezienia badaniach. Nie udało nam się znaleźć owocnych informacji na temat chińskiej winorośli Fever.

Siemię lniane
Niestety, to absolutnie zabiło dla nas PRO-HD. Siemię lniane Tak, len jest niesamowitym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3 (dla kobiet). Ale to także naturalny naśladujący estrogen . Oznacza to, że działa jak estrogen w organizmie. Co więcej, jak twierdzi Ali z AnabolicMen, jest około 3 razy bardziej estrogenna niż soja, król estrogenu! To niedopuszczalne i sprawia, że zastanawiamy się, dlaczego ten składnik jest tutaj?

Kofeina
Kofeina jest dużym składnikiem termogenicznego kompleksu PRO-HD. Kofeina, jak wiadomo, zwiększa energię, a także termogenezę. Efektem tego jest podwyższony nastrój i oparzenie kaloryczne. Po prostu nie bierz PRO-HD zbyt blisko łóżka, bo nie będziesz spał do samego rana.

Yohimbe
Yohimbe ma zły rap z powodu sporadycznych efektów ubocznych u niektórych facetów (takich jak spocone dłonie i przyspieszenie akcji serca). Ale jako całość, Yohimbe jest silnym środkiem zwiększającym wytrzymałość, testosteron i libido. Jeśli twoje ciało poradzi sobie z Yohimbe, warto czasem wziąć.

Wniosek na temat nowych wzmacniaczy A-HD Elite i PRO-HD BPI

Zdecydowanie są to najbardziej przystępne cenowo boostery testowe dostępne w dowolnym miejscu. Za mniej niż 30 dolców możesz iść cały miesiąc. Jeśli jednak musisz wybrać, wybierz A-HD Elite. PRO-HD wcale tego nie robi, biorąc pod uwagę włączenie lnu do swojej formuły.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *