Menu

Black Market Labs AdreNOlyn BULK Reviewed

Black Market Labs niedawno przeformułował swój flagowy przedtreningowiec / testosteron 2-w-1, Adrenolyn BULK. Twierdzi, że jest to „formuła premium”, która ma na celu budowanie masy mięśniowej, zwiększenie mocy wyjściowej i zwiększenie ogólnej siły. Rzecz w tym, że zdolność Adrenolyn BULK do spełnienia tych obietnic jest wątpliwa, a potencjalne „korzyści” mogą nawet stanowić ryzyko. Oto, co powinieneś wiedzieć przed wypróbowaniem Adrenolyn BULK.

Każdy 30-porcyjny pojemnik zawiera gęste 11 gramów proszku na szufelkę. Z jego już i tak niewielkiej dawki 11 gramów, tylko około 9,2 gramów (a my się podsumowujemy) faktycznie zawiera sprawdzone składniki, które pomagają w treningu. Pozostałe 1,8 grama (lub 16% mieszanki) składa się z różnych śmieciowych składników, takich jak naturalne i sztuczne słodziki, smaki i barwniki.

Jak skuteczny jest Black Market Labs Adrenolyn Bulk?

Z tego, co możemy powiedzieć, nie jest najlepszy. Niestety dawki poszczególnych składników BML Adrenolyn Bulk są ukryte pod zastrzeżoną mieszanką. W rezultacie trudno jest stwierdzić, czy większość składników jest odpowiednio dozowana, ponieważ wszystkie są zgrupowane razem w ramach jednej wartości netto. Innymi słowy, chyba że Adrenolyn Bulk określi jego dawkowanie, będziesz się zastanawiać, ile właśnie zjadłeś składnika i czy w ogóle jest wystarczająco dozowany, aby działać.

W tej sprawie przejdźmy do tego, co wiemy. Według przedniej etykiety w Adrenolyn Bulk istnieją 3 główne składniki. Składnikami tymi są: 1,5 grama kwasu D-asparaginowego, 3,2 grama beta-alaniny i 3 gramy monohydratu kreatyny. Razem stanowią ponad 80% zastrzeżonej mieszanki Adrenolyn Bulk. Ponadto istnieje również 300 mg bezwodnej stymulującej kofeiny.

Należy zauważyć, że pomimo tego, że stanowią ponad 80% BML Adrenolyn Bulk, te 3 główne składniki – z wyjątkiem kofeiny – są w większości niedostatecznie dawkowane lub ledwie spełniają podstawowe klinicznie skuteczne standardy. Zrobilibyśmy ci krzywdę, gdybyśmy ci powiedzieli, że to nie ma znaczenia. Biorąc to pod uwagę, omówmy zastosowania każdego składnika i to, jak mogą pomóc Ci uzyskać wyniki.

Składniki w Adrenolyn luzem

Kwas D-asparaginowy, 1,5 g

Badania wykazały, że kwas D-asparaginowy, w skrócie D-AA, może pomóc tymczasowo podnieść poziom testosteronu zarówno u sportowców, jak i niepłodnych mężczyzn. Odbywa się to na kilka sposobów, ale mianowicie przez spowodowanie uwolnienia niektórych hormonów, takich jak hormon luteinizujący. Chociaż potrzebne są dalsze badania, ogólnie zaleca się przyjmowanie od 2000 do 3000 mg.

CarnoSyn® beta-alanina, 3,2 g

Beta-alanina jest popularnym składnikiem występującym w wielu treningach przedtreningowych. W przeciwieństwie do większości aminokwasów beta-alanina nie jest niezbędna i pomaga organizmowi wytwarzać znaczne ilości karnozyny. Karnozyna pomaga zmniejszyć kwasowość mięśni podczas ćwiczeń, a tym samym pomaga poprawić ogólną wydajność sportową i zdolność do budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Przyjmowanie dawki klinicznej beta-alaniny (3,2 – 6,4 g) może również pomóc organizmowi w walce ze zmęczeniem mięśni. To powiedziawszy, Adrenolyn Bulk zawiera dawkę kliniczną wysokiej jakości beta-alaniny, co dobrze widać.

Monohydrat kreatyny, 3g

Kreatyna jest jednym z najczęściej używanych suplementów, które pomagają poprawić ogólną wydajność sportową. Jest to jeden z najlepiej przebadanych składników i został uznany za całkiem bezpieczny. Działa poprzez pomaganie ciału w uwalnianiu wysokoenergetycznych cząsteczek fosfokreatyny w ciele stresu anatomicznego, np. Podczas treningu. To trwałe uwalnianie energii pomaga zwiększyć moc wyjściową i zapewnia jeszcze więcej korzyści. W związku z tym Adrenolyn Bulk zawiera skuteczną dawkę monohydratu kreatyny w ilości 3 g na porcję.

Więc wiesz, kreatyna jest naturalnie dość zatrzymująca wodę – więc przygotuj się na dużo wody.

Kofeina bezwodna, 300 mg

Kofeina bezwodna to odwodniona (sproszkowana) forma zwykłej kofeiny. Kofeina działa jako środek pobudzający układ nerwowy i wiąże się z receptorami nerwowymi przeznaczonymi dla adenozyny. W przeciwieństwie do adenozyny kofeina nie aktywuje receptorów, ale po prostu tam siedzi, tymczasowo przerywając gromadzenie się adenozyny. Adenozyna jest częściowo odpowiedzialna za naturalny proces „uspokojenia się” na noc. Ta redukcja adenozyny pomaga czuć się energetyzowanym, skoncentrowanym i być silniejszym na dłużej.

Ponadto BML Adrenolyn Bulk zawiera obfite 300 mg bezwodnej kofeiny na porcję. To około 3 filiżanek kawy. Biorąc pod uwagę, ile należy wziąć, nie sugerujemy przyjmowania więcej niż jednej pełnej miarki dziennie. Wynika to z faktu, że naukowcy z May Clinic odkryli, że ograniczenie spożycia kofeiny do 400 mg dziennie wydaje się bezpieczne dla większości zdrowych osób dorosłych. Jeśli zaczniesz odczuwać drżenie rąk lub drgania, spróbuj obniżyć dawkę lub wykonywać ćwiczenia fizyczne ( Źródło ).

AdreNOlyn BULK vs FIT

Dla nas Black Market Labs ma dwa podobne, ale wyraźne suplementy przedtreningowe, walczące o światło reflektorów. Z jednej strony masz AdreNOlyn BULK, który według BML jest „zaprojektowany w celu zwiększenia masy mięśniowej i naturalnego testosteronu”. A potem jest BML FIT, który twierdzi, że może „zmaksymalizować twój pełny potencjał w zakresie wytrzymałości, siły, siły i wytrzymałości”. Rzecz w tym, że suplementy te wydają się zapewniać prawie takie same korzyści. Aby dowiedzieć się, który z nich jest lepszy od drugiego, musimy przyjrzeć się ich składnikom.

Na początek Adrenolyn BULK naprawdę ma tylko kilka godnych uwagi składników. Podobnie jak FIT, ma zastrzeżoną mieszankę, która skutecznie ukrywa większość dawek składników przed wzrokiem. Jego dawki są nieco niskie, a cena jest wysoka, szczególnie w porównaniu do konkurentów. Co więcej, w Adrenolyn BULK brakuje podstawowych składników odżywczych i prawdopodobnie zawiera on niektóre nieskuteczne składniki. Chociaż Adrenolyn BULK ma zero wypełniaczy, co jest dobre, ma sztuczne i naturalne smaki i barwniki.

Wręcz przeciwnie, FIT zawiera pewne mikroelementy, choć w (zaskakujących) małych dawkach. Oprócz włączenia mikroelementów, FIT oferuje 1,5 g więcej proszku na porcję niż Adrenolyn BULK, co daje im 12,5 g na miarkę. Każda porcja FIT zawiera cztery zastrzeżone mieszanki, w tym Endurance i VO2 Max Complex (5,2 g), Power Complex (4,8 g), Energy and Focus Complex (451 mg) i jego mieszankę elektrolitów (330 mg). Bez uwzględnienia innych składników odpowiada to prawie 10,8 gramom proszku indukującego moc.

Który jest dla mnie odpowiedni?

Decydowanie, który wybrać, drugi naprawdę sprowadza się do tego, czego chcesz. Ostatecznie Adrenolyn BULK jest bardziej podobny do podnoszenia siły i jest bardziej powszechnym rodzajem listy składników, podczas gdy FIT ma bardziej nootropowe i anatomiczne podejście. Oba są w porządku i pomocne.

Konkluzja na Black Market Labs AdreNOlyn BULK

Adrenolyn BULK z Black Market Labs ma kilka dobrych składników, ale ich dawki można poprawić. Wykorzystuje również zastrzeżoną mieszankę, która ukrywa większość dawek składników, więc trudno powiedzieć, czy są skuteczne. W porównaniu do wiodących konkurentów, BML BULK po prostu ma mniej składników i niższe dawki przy wyższym koszcie. Do czasu ustalenia przejrzystości i poprawy ogólnego profilu składników wybralibyśmy coś innego, co może zapewnić lepsze wyniki przy niższych kosztach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *