Menu

Infinite Labs Juggernaut X Vs Juggernaut HP – Recenzowany

Infinite Labs gra już od dłuższego czasu. Najpierw był Juggernaut, potem Juggernaut HP, a teraz – dołączenie do HP to nowy Juggernaut X.

Sprawdziliśmy już oryginalny Juggernaut przed treningiem i Juggernaut HP. W rzeczywistości oryginalna Juggernaut występowała w naszych 10 najlepszych treningach dla mężczyzn . Jednak ta wersja nie jest już dostępna. Więc tutaj powiadomimy Cię, czy Juggernaut X lub Juggernaut HP dokona cięcia.

Recenzja Juggernaut X: In the Gym

Juggernaut X na siłowni nie jest podobny do Juggernaut HP lub jego pierwotnego przodka (pacjent 0) – Juggernaut. Nie jest w najmniejszym stopniu.

Kiedy spojrzeliśmy na etykietę składnika, pomyśleliśmy – ok, powinna być naprawdę dobra pompa, ponieważ jest tu zarówno 8 gramów L-cytruliny, jak i Agmatyny. Niestety tak nie było. Tak, była pompa, ale nie była to „święta pompa”, na którą liczyliśmy przy tak dużej dawce cytruliny.

Następnie mieszanka pobudzająca 350 mg prostej kofeiny… Po zażyciu Juggernaut X energia była już obecna (wraz z poważnymi mrowieniami beta-alaniny). To było skupienie laserowe, ale po godzinie treningu nie było zbyt intensywne. W rzeczywistości wydawało się, że zużywa się szybciej niż powinien przy tak ogromnej dawce. Być może uderzył mocno mocno i szybko wchłonął cytrulinę? Nie wiemy

ALE, przez godzinę, w której był aktywny – czuliśmy to i trening był dobry. Tak jak mówią badania kliniczne, poczucie wysiłku zmniejszyło się, gdy przeglądaliśmy nasze zestawy.

Czy złamaliśmy jakieś PR podczas przyjmowania Juggernaut X? Nie. Czy byliśmy zdumieni, jakbyśmy chcieli być? Nie. Ale jeśli wybierzesz opcję pójścia na siłownię bez treningu lub z juggernautem X po długim dniu pracy… Lepiej uwierz, że chętnie weźmiemy Juggernauta X, aby uzyskać więcej z siłowni.

Ogólnie rzecz biorąc, chcieliśmy, aby ten trening przed nami był dla nas bardzo ważny, ale tak nie było. Dla ciebie może to być inna historia. W końcu wzięliśmy prawie każdy przedtreningowiec, który tam jest, a wraz z tym dochodzi trochę odrętwiałe do ćwiczeń na środku ziemi, które nadal wydawałyby się „niesamowite” dla facetów próbujących przed treningiem po raz piąty lub dziesiąty .

Juggernaut X vs. Juggernaut HP Składniki

Jak widać powyżej, Juggernaut HP miał tylko porcję 6,5 gramów. Ale te 6,5 gramów były bardzo zróżnicowane w wielu, wielu różnych składnikach. Chociaż nie spełniało to bardzo wielu, jeśli w ogóle, dawek klinicznych, zapewniało lepsze wrażenia niż w pełni ujawniony Juggernaut X.

Jak widać, Juggernaut X ma 7 dobrze dozowanych składników. Niestety, gdybyśmy mogli, wolelibyśmy zabrać oryginalnego Juggernauta.

Poniżej przedstawiamy naszą pierwszą recenzję Juggernaut i Juggernaut HP, jeśli chcesz zobaczyć przodków Juggernaut X.

Oryginalny test Juggernaut kontra Juggernaut HP przed treningiem

Zapytaj każdego na siłowni, kto go wziął, a powie „że trening Juggernaut HP przed treningiem jest WIELKI”. Juggernaut HP zawiera potężne składniki wysokiej jakości. Jest siłą napędową energii. Podczas gdy strona energetyczna równania jest skromna, zawiera 150 mg bezwodnej kofeiny; muskularna strona równania to zupełnie nowy potwór. Juggernaut HP oferuje wiele ścieżek kreatynowych oprócz kwasu jabłkowego i innych syntezatorów ATP, które uzupełniają produkcję energii poprzez zwiększony metabolizm. Ten wzrost energii komórkowej pozwala na silniejszą odpowiedź na bodziec zewnętrzny. Mówiąc lamentalnie – masz zamiar podnieść o wiele więcej wagi!

Typem osoby, która najbardziej skorzysta z Juggernaut, jest facet, który idzie na siłownię, aby podnosić ciężkie ciężary z zamiarem budowania mięśni. Ten przedtreningowiec nie jest przeznaczony dla miłośników ćwiczeń cardio ani dla faceta, który chce się poćwiczyć.

Juggernaut vs. Juggernaut HP

Zaktualizowano 18.04.2014

Wielu facetów pytało nas, jaka jest różnica między Juggernaut a Juggernaut HP. To świetne pytanie! Przejdźmy do faktów.

Jak widać, formuła przedtreningowa Juggernaut jest znacznie szersza i intensywnie rozrasta mięśnie niż stonowana wersja HP Juggernaut. To prowadzi nas do przekonania, że standardowa formuła Juggernauta ma lepsze możliwości budowania mięśni i jest lepsza dla facetów, którzy chcą zbudować poważną masę.

Zdobywanie Juggernauta

W tej chwili gra Infinite Labs Juggernaut nie jest dostępna w sklepie BB. Może to być tymczasowe, ale nie jesteśmy pewni. Ponieważ ten przedtreningowiec znajduje się na naszej liście 10 najlepszych, aktywnie znajdujemy odpowiedni zamiennik na wszelki wypadek. Od 15.09.2014 nadal możesz pobrać Juggernaut na Amazon. (aktualizacja 8/12/2016 – Juggernaut nie znajduje się już na naszej liście 10 najlepszych).

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *