Menu

1MR Vortex Review

Wir 1MR to najnowszy flagowy przedtreningowiec wyprodukowany przez BPI Sports. Zaczynając jako alternatywa lub pochodna dla standardowego 1MR, który sam przeszedł kilka zmian, 1MR Vortex całkowicie zastąpił pierwotny 1MR. Należy zauważyć, że 1MR i nowy 1MR Vortex nie są podobnymi produktami, z wyjątkiem ich wysokiego poziomu intensywności.

Połóż je obok siebie, bierz je tydzień po tygodniu, a zobaczysz, co mamy na myśli. Oba są niesamowicie intensywnymi zwierzętami energetycznymi, ale to zupełnie inne uczucie energii. Możesz zobaczyć nasze porównanie składników 1MR vs 1MR Vortex tutaj .

Przegląd wirów 1MR

Najlepszy opis, jaki możemy ci dać dla Vortex 1MR, to to, że albo go pokochasz, albo nie. To przedtreningówka wykonana dla bardzo wybranej grupy ludzi, a nie mas. Tę grupę osób, która najbardziej lubi wir 1MR, można zakwalifikować jako miłośników stymulantów i skupienia. I właśnie do tego dąży wir 1MR. Każda malutka 3-gramowa porcja Vortex zapewnia bardzo unikalną kombinację ziół, zawierającą yohimbe, Indigofera pulchra, białą ołowiankę, securinega i prostą kofeinę, która absolutnie pędzi do centralnego układu nerwowego.

Dla określonych użytkowników powoduje to nieporównywalną intensywność umysłu, dokładnie taką, jakiej pragną na treningu. Ale dla innych nie do końca tonie w ten sam sposób. Wynika to zazwyczaj z tego, że zawartość stymulantów jest zbyt wysoka, ponieważ nie wszyscy są tak naturalnie tolerancyjni lub wykazują samokontrolę. Tak czy inaczej, nie będziesz wiedział, dopóki tego nie spróbujesz, i to jest droga, którą większość facetów wybiera!

Krótki przegląd faktów dotyczących wirów BPI 1MR

  • Ogromna energia, silny stymulator przed treningiem
  • Mikro porcja 3 gramy
  • Smakuje Świetnie, wiele smaków
  • Próbki zawierają 2 porcje
  • Glicerol do pompy (skromny)
  • Stosunkowo niedrogi
  • Zbyt silny dla wrażliwego na stymulant
  • Zawiera Yohimbe

1MR Vortex jest, jak widać, łatwym treningiem dla kulturystów kochających stymulanty. To, czy ten przedtreningówka jest dla Ciebie, powinno stać się dość oczywiste. Jeśli 1MR jest jednym z pierwszych treningów, o których słyszałeś i próbujesz dowiedzieć się więcej – może nie być najlepszym punktem wyjścia. Ale jeśli wypróbowałeś całą resztę i nie chcesz niczego więcej, niż wziąć udział w treningu, który da ci jeszcze więcej energii i skupienia niż to, co już próbowałeś – to znalazłeś.

Oto, co zawiera VORTEX 1MR

Yohimbe – Stwierdzono, że zwiększa metabolizm tłuszczów, działa stymulująco i może pomóc w rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Yohimbe jest czasami stosowany jako suplement poprawiający witalność seksualną. Wiele osób dobrze sobie radzi z Yohimbe, ale niektóre mają negatywne skutki, takie jak oszalałe, spocone dłonie i złe samopoczucie przez godzinę lub dwie, dopóki nie zostanie metabolizowane.

Indigofera pulchra – Środek pobudzający, co oznacza, że pobudza takie substancje jak kofeina w organizmie.

Biała ołowiówka – podobnie jak kofeina i inne stymulanty, zapewnia wyższy poziom skupienia dzięki aktywności w OUN.

Securinega – Skuteczny antagonista receptora GABA, który skutecznie zwiększa energię.

Dodaj kofeinę do mieszanki z niewielką ilością glicerolu, a teraz masz 1MR, jeden z najbardziej skoncentrowanych na stymulantach przygotowanych treningów. Po przejrzeniu tych składników bez wątpienia jest to tak potężny suplement.

Ogólnie rzecz biorąc, BPI 1MR Vortex jest doskonałym suplementem przedtreningowym dla miłośnika stymulantów. Jeśli wszystko, czego potrzebujesz przed treningiem, to super intensywna energia i skupienie, sięgnij po 1MR. Jeśli to Twój pierwszy trening przedni lub naprawdę nie masz pewności, co to jest 1MR, kontynuuj badania. Podaliśmy informacje, a teraz nadszedł czas, aby podjąć decyzję. Zostaw swoje komentarze poniżej!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *