Menu

10 Best Stimulant Free Pre-Trening (zero kofeiny)

Gra suplementów przedtreningowych to szerokie pole do gry. Kiedy zaczniesz szukać przed treningiem bez stymulantów lub bez kofeiny – wybór natychmiast staje się ponury, co wydaje się być tylko jedną lub dwiema opcjami.

Istnieją pobudzające przedtreningowe treningi, a my sprawdziliśmy je wszystkie.

Z ponad 500 suplementów przedtreningowych na rynku globalnym dostępnych jest około 50 opcji bez stymulantów. A z tych 50 powiedzielibyśmy, że tylko około 10 jest wartych swojej ceny.

Te 10 to prawdziwie wolne od stymulantów przedtreningówki, które łączą zero kofeiny z przedtreningowym…

Oznacza to, że mimo że w produkcie nie ma stymulantów, nadal będzie on działał jako przedtreningówka i poprawiał Twoją wydajność.

Dokładnie tego, czego oczekujesz od przedstymulacyjnego stymulatora.

Jak wiesz, wiele przedtreningówek bez kofeiny nie spełnia swoich wymagań. Wynika to z faktu, że wiele z tych treningów inspirowanych jest ich stymulantem zawierającym poprzedników, które zasadniczo mają szkielet stymulujący i nic więcej.

Gruntownie,

Bez kofeiny> jego funkcjonalność zniknęła.

Oczywiście to nie wystarczy. Zwłaszcza po wyjęciu tej kofeiny. Zrobiliśmy więc ranking naszych najlepszych recenzji dla naszych obserwujących i wewnętrznego kręgu.

Jakie są nasze czynniki rankingowe przed treningiem bez stymulantów / bez kofeiny?

 1. Aby dostać się na listę, musi być mnóstwo pozytywnych recenzji użytkowników. Do tego stopnia, że efekty są niezaprzeczalne.
 2. Aby uzyskać jeszcze wyższą rangę, nasi recenzenci muszą przesłać godne uwagi pozytywne opinie na temat badanego przedtreningówki bez stymulantów. Eliminuje to wszelkie pranie mózgu spowodowane przez intensywne reklamy i spam w komentarzach / wiadomościach e-mail (komentarze / wiadomości e-mail pozostawione przez osoby płacone przez marki za wpływ na Ciebie).
 3. Aby uzyskać najwyższą rangę, należy spełnić poprzednie dwa punkty wraz z formułą przedtreningową, która dokładnie potwierdza swoje twierdzenia, aby pomóc Ci zbudować mięśnie, spalić tłuszcz i uzyskać jeden trening.

Jest to absolutna trójca do odfiltrowywania najlepszych stymulantów przed treningiem spośród wszystkich impersonatorów.

Podsumowując – Treningi wolne od stymulantów, które znajdują się na tej liście, są najlepsze z najlepszych. Podobnie jak w naszym rankingu oficjalnych przedtreningówek na rok 2019 (zawiera stymulanty), ta darmowa wersja pobudzająca została stworzona z myślą o najwyższych standardach. Tak więc, kiedy po raz pierwszy pójdziesz na siłownię i po raz pierwszy wykonasz przedstreningowy środek pobudzający, nie będziesz rozczarowany.

10 najlepszych treningów przed stymulantem (bez kofeiny)

Odliczamy od # 10 do naszego ulubionego przedtreningowego środka pobudzającego. Ważne jest, aby wspomnieć, że możemy być nieco surowi w niektórych naszych recenzjach przed treningiem. Jest tak, ponieważ próbowaliśmy tak wielu, że mamy „dobre wyczucie” tego, co jest wyjątkowe, a co nie. Natomiast osoba, która dopiero zaczyna treningi, nie zauważy różnicy aż do dalszej kariery.

# 10 Zwiększenie pompy odżywiania RSP

Na nasz pierwszy przedtreningowy trening bez stymulantów oferujemy Pump Boost firmy RSP Nutrition. Ten suplement koncentruje się przede wszystkim na zwiększaniu pomp, jak sama nazwa wskazuje, co dla wielu facetów jest wszystkim, czego chcą!

Chociaż tak naprawdę nie wykracza poza pompę, aby zwiększyć wytrzymałość, naturalną energię lub czystą siłę, jak inne bardziej premium wolne od stymulantów przed treningami.

Ogólnie rzecz biorąc, Pump Boost to dobry dodatek wprowadzający, jeśli chcesz uniknąć kofeiny. Można jednak znaleźć skuteczniejsze dozowane produkty z pompą prostą (ten może być lepiej dostosowany do dwóch miarek).

# 9 Magnum Nutraceuticals: OPUS

Opus by Magnum Nutraceuticals to podwójny hitter, który nie zawiera zarówno kofeiny, jak i kreatyny. Tym, co wyróżnia Opus, jest jego wyjątkowa, błyskawiczna formuła, pełna aminokwasów, witamin i minerałów. Dla tych, którzy trenują bez niczego, po raz pierwszy OPUS dostarczy wrażeń, które mogą być dużą niespodzianką.

Podczas gdy Opus jest całkowicie wolny od kofeiny, istnieje skupienie i przejrzystość „poczuj to teraz” około 5 minut po przyjęciu Opus. Wynika to głównie z obecności witamin z grupy B i natychmiastowych BCAA. Koszt za porcję to jeden z głównych pro, wynoszący mniej niż dolara za użycie.

Ważne uwagi z recenzji OPUS przed treningiem bez kofeiny:

 • Wymieszaj z dużą ilością wody, aby uzyskać najlepszy smak
 • Nie wstrząsaj agresywnie w kubku shakera, będzie syczeć i wydobywać się
 • Lepiej niż nie przyjmować przedtreningówki
 • Przeformułowany w 2016 r., Teraz nie tak dobry

# 8 Pump-HD

Kiedy BPI po raz pierwszy wyprodukowało Pump-HD lata temu, zawierało w nim znaczące stymulanty. Teraz, po przeformułowaniu – nowa PUMP-HD jest bezstymulacyjnym przedtreningowym zabiegiem rozszerzania naczyń krwionośnych, jak sugeruje nazwa.

Formuła Pump-HD jest niewielka, ale dla wrażliwych na składniki możliwa jest świetna pompa. Dla reszty z nas, biorąc 2 porcje Pump-HD, warto rozważyć włączenie prawdziwej pompy.

Oprócz matrycy pompy, istnieją pewne naturalne wzmacniacze ostrości, a także kreatyna Pcr.

Ważne uwagi z recenzji Pump-HD

 • Używany do przyjmowania stymulantów, teraz jest wolny od stymulacji
 • 2 porcje mogą być lepiej dostosowane
 • Zawiera 1 g kreatyny na porcję

# 7 NO Xplode Bez stymulacji

NO Xplode został poddany licznym przeformułowaniom od momentu jego początkowego opracowania. Podobnie jest w wersji bez kofeiny. Jako całość, bez kofeiny NO Xplode jest przyzwoitym przedtreningiem. Ma dużą formułę i mnóstwo szumu.

Ale bez kofeiny NO Xplode brakuje nieco na dwa sposoby: po pierwsze, każdy składnik jest w bardzo małych ilościach; po drugie, w tej formule znajduje się DMAE, który jest technicznie stymulantem. Oznacza to, że możesz nie zasnąć w nocy.

Uwagi na temat przyjmowania NO Xplode bez kofeiny

 • Zawiera DMAE, który jest stymulantem
 • Ma kreatynę i ogromną formułę
 • Smakuje całkiem nieźle (sztucznie aromatyzowany)
 • Łatwo dostępny w wielu sklepach

# 6 MAN Pump Powder

Suplementy Pump Powder firmy MAN to nowy dodatek do tej listy przed treningami bez stymulantów. Jest to dość prosta formuła zawierająca 3 główne składniki… Ale są one dozowane bardziej odpowiednio niż poprzednie wspomniane wcześniej treningi i dostarczają obietnic dotyczących suplementów.

Pump Powder to niesamowity induktor do pompowania, który można przechowywać w torbie na siłownię, gdy chcesz w nocy skorzystać z podnośnika bez stymulantów lub gdy chcesz coś dodać do przedtreningowego, który nie zapewnia wystarczającej ilości pompki.

Uwaga – dla większych facetów 2 miarki mogą być bardziej odpowiednie, aby uzyskać niesamowitą pompę z tego produktu.

Komentarze od MAN Pump Powder Reviews

 • Pompy stałe przy 1-2 miarkach
 • Ściśle przed treningiem Pump
 • Naprawdę niesamowite smaki (sztuczne)
 • Około jednego dolara na porcję

# 5 Musclepharm VasoSport

Musclepharm był ostatnio bardzo zajęty; Assault, Wreckage, a teraz zupełnie nowy stymulator VasoSport bez treningu.

W porównaniu do wielu dostępnych opcji PWO bez kofeiny, Vasosport jest niesamowity. Formuła zawiera jabłczan cytruliny, nitrozynę, siarczan agmatyny i taurynę.

W połączeniu te składniki zapewniają mocną pompę, która zapewnia solidny wzrost na siłowni. Jedynym minusem tego przedtreningowca jest to, że więksi faceci mogą potrzebować dwóch miarek.

Podsumowując, jeśli szukasz przedtreningówki bez kofeiny do pompy, VasoSport jest dobrym wyborem.

Komentarze z recenzji Musclepharm VasoSport

 • Smaczna mała formuła przed treningiem
 • Zawiera 3 gramy jabłczanu cytruliny
 • Zawiera 750 mg nitrozyginy i 750 mg siarczanu agmatyny
 • Pierwsze PWO wolne od stymulacji od Musclepharm

5 najlepszych suplementów przedtreningowych przed treningiem

Czy wiesz, że po raz pierwszy moderowaliśmy tę listę w 2013 roku? W tamtym czasie była to tylko lista 5 najlepszych, ponieważ nie było wystarczającej liczby opcji wolnych od stymulacji, aby ukończyć pierwszą 10. Do 2015 r. Lista wzrosła do 7, a teraz jest wystarczająco dobrej jakości nie stymulujących stymulacji przed treningami, aby mieć pełna lista 10 najlepszych.

Ciekawy fakt – Evogen EVP i OPUS są jedynymi treningami, które pozostały na tej liście od 2013 roku.

# 4 Evogen EVP

Evogen EVP jest jednym z oryginalnych wartościowych suplementów przedtreningowych. Miał największą formułę, został przyjęty przez mnóstwo modeli fitness przed pokazem i działał! Teraz jest o wiele więcej opcji, dlatego EVP obniżyło się do 4 miejsca. Ale jako całość EVP jest lepsza niż większość pobudzających przedtreningówek.

Przegląd ten jest dziś aktualny, ale obecnie stoi w obliczu konkurencji, ponieważ nasze 4 najlepsze opcje mają jeszcze lepsze formuły i wyniki.

Wskazówki od EVP Bez kofeiny Recenzje przedtreningowe:

 • Doskonałe pompy bez stymulantów podczas podnoszenia
 • Premier przedtreningówka dla kulturystów gotowych na zawody
 • Dobrze skonstruowana formuła do ćwiczeń
 • Nie mylić z kofeiną EVP Plus

# 3 Jacked Factory Pump Surge

Bezstymulacyjny przedtrening Jacked Factory istnieje na rynku od kilku lat, co stanowi nową falę przedtreningówek, która przenosi treningi na wyższy poziom – z dodatkiem nootropów i bez kofeiny.

Pumpsurge firmy JF jest klinicznie dozowany z cytruliną, betainą i tauryną. Wraz z silnymi, sprawdzonymi środkami nootropowymi: Alpha GPC i Huperzine A. Naszym zdaniem bezkofeinowa Pumpsurge jest najlepszą na rynku wartością bez stymulantów.

Naprawdę uwielbiamy ten przedtreningówka, szczególnie w cenie. Przedtreningówki z naszej listy pokonujące Pumpsurge mają głębszy profil składników, ale także dodatkowe koszty. Aby uzyskać niesamowitą pompę przed treningiem, która nie złamie brzegu, nie mogliśmy polecić Pumpsurge więcej.

Szybkie notatki na temat Pumpsurge

 • Zawiera 5 gramów L-cytruliny
 • Zawiera 2,5 grama betainy
 • Zawiera potężne Nootropics Alpha-GPC i Huperzine A.
 • Ponad 1000 recenzji na Amazon

Zamów Pumpsurge na Amazon lub Jackedfactory.com tutaj .

# 2 NutraBio PRE Bezstymulacyjny

NutraBio PRE (wersja bez stymulantów) okazała się dość ciężkim uderzeniem po wypróbowaniu go, a nasz wewnętrzny krąg wypróbował to.

Pompa była świetna, dzięki połączeniu 6 gramów jabłczanu cytruliny, 1 grama siarczanu agmatyny i 750 mg nitrozyniny.

Ponadto, w przeciwieństwie do większości innych wcześniejszych treningów przedstawionych powyżej, NutraBio PRE zawiera 3200 mg beta-alaniny i 3 gramy monohydratu kreatyny.

Chociaż jest to przedtreningówka pobudzająca, kompleks choliny i agmatyna dają jej zastrzyk. Wystarczy poprawić koncentrację na siłowni, nie zakłócając przyzwyczajeń związanych ze snem.

Notatki NutraBio PRE Recenzje bez bodźców

# 1 Transparent Labs PreSeries STIM-FREE

NutraBio PRE jest świetny, ale nie bez powodu jest numerem 2. Powodem jest przezroczysty Labs STIM-FREE. Mnóstwo jeszcze bardziej aktywnych składników, STIM-FREE to potworna formuła opracowana z myślą o budowaniu większej ilości beztłuszczowej masy, usuwaniu tłuszczu i poprawianiu treningów, jak żaden inny przedtreningówka bez ćwiczeń.

Wewnątrz STIM-FREE znajdziesz klinicznie dozowane składniki, które przewyższają inne suplementy w mikro dawkach w każdy dzień tygodnia. Mówimy o pełnej porcji 6 g L-cytruliny, 3 g HCl kreatyny, 6 g BCAA w stosunku 2: 1: 1, 4 g Beta-Alanina, 4 g HCl betainy oraz pewne nieostymulujące skupienie / energia wzmacniacze na dodatek!

Dlaczego miałbyś brać cokolwiek innego? Nie zrobimy tego i nasi najlepsi recenzenci suplementów, którzy wypróbowali Transparent Labs BEZ STIM-FREE. Niezależnie od tego, czy jesteś facetem czy dziewczynką, próbujesz zbudować mięśnie lub spalić tłuszcz – STIM-FREE to najlepsza opcja na uniknięcie kofeiny przed treningami.

Co sprawia, że STIM-FREE jest naszym najlepszym wyborem

 • Klinicznie dozowany bezpłatny stymulator przed treningiem
 • Wykonane z naturalnych aromatów i zero barwników
 • Zapewnia więcej chudego mięśni i mniej tłuszczu
 • Najlepszy dostępny przedstresowy trening bez stymulantów
 • 30 porcji na każdą wannę

Użyj kodu kuponu

save10

uzyskać 10% zniżki na

https://www.transparentlabs.com/

Wolne od stymulacji PWO nie są uwzględnione na tej liście

Przetestowaliśmy mnóstwo suplementów dla tej listy. Rozważano następujące kwestie, ale po prostu nie pasowały one do naszej najlepszej listy przed treningami bez kofeiny, która wejdzie w 2018 r.

Dodatki Hit: Peak Perform (bez stymulacji), Millennium Sports: Ragnorok (bez stymulacji), GAT: PMP (bez stymulacji), Neogenix: Bodyforge Ultra, Platinum Labs: Blackops.

Wniosek dotyczący tej listy pozbawionej bodźców

Kiedy zaczęliśmy tę listę w 2013 roku, była tam tylko kolekcja przed treningami bez kofeiny. Z tego powodu prawie wszystkie z nich znalazły się na liście. W dzisiejszych czasach wybór jest większy, co pozwala nam być bardziej wybrednym w stosunku do tego, co dobre i złe.

Nowe suplementy w drodze

Ostatnio obserwujemy wzrost liczby bezpłatnych treningów pobudzających i spodziewamy się, że wzrośnie. Trudno zignorować opcje bez kofeiny, gdy dostępne są treningi wstępne, takie jak EVP i OPUS. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowych konkurentach, jak tylko się pojawią, więc wróć do nas, aby uzyskać szybki i skuteczny przegląd.

Dlaczego warto przyjmować suplementy przed treningiem bez stymulantów

Wiemy, że większość facetów będzie zastanawiać się nad przejściem z suplementu przedtreningowego na stymulant na beztreningowy przedtreningowiec. Właśnie dlatego opracowaliśmy listę najlepszych suplementów wolnych od stymulantów. Podobnie jak w przypadku regularnych treningów pobudzających, są dobre rzeczy, a potem jest wiele kiepskich rzeczy. Ta sama historia dotyczy spektrum suplementów wolnych od kofeiny. Ale wybrane przez nas suplementy wykraczają poza sam EVP i OPUS są bardzo silną konkurencją dla najlepszych stymulantów przed treningami.

Korzyści mięśniowe wynikające z bycia bez kofeiny

Kofeina ma bardzo specyficzną pracę w organizmie, która polega na zachowaniu kaskady metabolicznej, która podnosi poziom glukozy we krwi. W prostej teorii jest to świetna wiadomość, ponieważ wszędzie wysoki poziom glukozy we krwi jest odpowiednikiem paliwa mięśniowego.

Niestety, to nie jest cała historia. Kiedy twoje ciało powoduje wzrost poziomu glukozy we krwi, głównie poprzez uwalnianie hormonu glukagonu – prawie dołożono wszelkich starań, aby podnieść poziom glukozy, w tym ścieżki, z którymi nie chcesz się bawić podczas kulturystyki.

Na przykład, gdy kaskada wzywa do zwiększenia poziomu cukru we krwi, twoje ciało aktywuje proces „glukoneogenezy”. Jest to proces przekształcania nie węglowodanów w węglowodany, a dokładniej – aminokwasy w węglowodany. Podczas podnoszenia ciężarów ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest oderwanie aminokwasów na paliwo !! Nie zajmiemy się resztą drobiazgów, jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, możesz skomentować poniżej i poprosić, odpowiemy w ciągu 24 godzin.

To tylko niektóre z wyróżniających się zalet suplementów przedtreningowych bez stymulantów. Nie wdaliśmy się nawet w złożone reakcje organizmu, które działają znacznie lepiej w środowisku wolnym od kofeiny. Ciesz się, że doskonałe przedtreningówki są teraz dostępne bez ostrych stymulantów, jesteśmy pewni. Solidny bezkofeinowy wzmacniacz przedtreningowy jest idealnym dodatkiem do stosu budującego mięśnie, nie wspominając o dodatku wzmacniającym test.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *