Menu

Przegląd BPI Pump-HD

Popularna przedtreningówka Pump HD całkowicie się zmieniła. Ten suplement BPI był kiedyś silnym stymulantem i siłą napędową pomp. Teraz jego prosta pompa bez stymulantów! To zupełnie nowe podejście do Pump HD i dość drastyczna zmiana… Uważamy jednak, że jest to krok w dobrym kierunku, a BPI z pewnością może wykorzystać w swoim arsenale produkt bezkofeinowy!

Uwaga: Wygląda na to, że BPI zrezygnowało z Pump HD, nie możemy go znaleźć na witrynach sklepowych ani na ich stronach internetowych. Oto aktualne treningi BPI : BPI Best Pre Workout i BPI 1MR .

Pod koniec tego przeglądu znajduje się nasza poprzednia recenzja poprzedniej pompy stymulującej HD

Nasz przegląd nowego BPI Stim-Free Pump HD Pre Workout

Kilka razy wzięliśmy nową Pump HD od BPI i za każdym razem dochodziliśmy do tego samego wniosku. Ten przedtreningówka to fantastyczna opcja bez stymulantów dla osób uprawiających cardio! Jeśli biegasz lub ćwiczysz z zamiarem dobrej zabawy, ten trening przed treningiem jest świetny. Jednak pod względem siły nie jest to do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Podczas przyjmowania Pump HD podczas treningów siłowych pompa tam była. Ale nie w typowy sposób. Pompa Pump HD była bardzo obecna, ale po prostu nie była to mocna pompa. To znaczy, widzieliśmy to, ale nie czuliśmy tego w sposób rosnący w mięśniach. Naprawdę trudno to wytłumaczyć, ale wyglądało bardzo dobrze przynajmniej…

To bardzo, bardzo nowy przedtreningówka bez stymulacji. Biorąc to pod uwagę, nie mieliśmy jeszcze okazji dodać go do naszych najlepszych przedtreningówek bez kofeiny . Mamy jednak kilka świetnych opcji. Dla reszty, którzy lubią używki – możesz znaleźć najlepsze kompleksowe treningi wstępne w naszych 10 najlepszych treningach wstępnych, klikając link na pasku bocznym po prawej stronie!

Recenzja Old Stimulant Pump HD

Zespół i ja świetnie się bawiliśmy, oceniając całkowicie nowy przedtreningowy Pump-HD. Od momentu pojawienia się BPI, zaczęli robić suplementy dokładnie tak, jak mówią ich nazwy; z całkowitym lekceważeniem manier. Pomyśl o tym. 1MR, oznaczające „jeszcze jedno powtórzenie”, jest potężnym przed treningiem i właśnie to robi. Suplement diety Roxylean okazał się jednym z najsilniejszych i najlepszych spalaczy tłuszczu w swojej klasie. A teraz mamy Pump HD. Jak myślisz, co się stanie? Zanim przejdziemy do naszych treningów, oto kilka informacji.

Przedtreningówka Pump-HD to potężny suplement, który reprezentuje zaangażowanie BPI Sports w produkcję najbardziej ekstremalnych produktów sportowych. Blog najlepszych blogów o suplementach treningowych oszalał po wypróbowaniu Pump-HD na świętym Graalu we wszystkie dni treningu – dzień w klatce piersiowej. Nigdy wcześniej oboje nie poczuli i nie zobaczyli tak ekstremalnej pompy, która trwała kilka godzin po zakończeniu treningu.

Podsumowując, doszli do tego wniosku dotyczącego przedtreningówek BPI Pump-HD:

Pump HD przeznaczony jest dla doświadczonego kulturysty, który jest bardziej niż przyzwyczajony do przyjmowania suplementów przedtreningowych . Ewentualnie, jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć przed treningiem, ten produkt będzie zdecydowanie zbyt silny. Ale jeśli jesteś przyzwyczajony do robienia ćwiczeń przed atakiem, takich jak atak, nano-para, a nawet bullnox – to Pump-HD będzie wielką zmianą tempa, która naszym zdaniem spodoba ci się. Agresywna siła, dominujący nacisk, Pompa, która wytrzyma godziny po treningu; te rzeczy to prawdziwa okazja.

Co zawiera Pump HD Pre Workout (kofeina, BCAA itp.)

Pump HD nie zawiera dużej różnorodności składników, takich jak inne treningi wstępne, takie jak Assault. Zamiast tego Pump HD zawiera ogromne dawki składników aktywnych, dzięki czemu przed treningiem jest niesamowita pompa i energia pobudzająca.

Kompleks stymulujący Pump HD

Kompleks stymulujący w Pump HD jest niezwykle silny. Biorąc to pod uwagę, w żadnym wypadku nie należy brać więcej niż 1 porcji pompy HD. W pompie HD oprócz L-karnityny, L-tyrozyny i innych środków metabolizujących tłuszcz jest około 300 mg kofeiny, które synergistycznie zwiększają efekt energetyczny tego produktu. Z powodu silnej energii wytwarzanej przez ten produkt nie wszyscy będą w stanie sobie z tym poradzić; ponadto połowa dawki jest rozsądną opcją.

Czy Pump HD można przyjmować za pomocą spalacza tłuszczu?

Pump HD można przyjmować za pomocą beztłuszczowego spalacza tłuszczu, ale nie zalecamy przyjmowania Pump HD z wysokoenergetycznym spalaczem tłuszczu . Wynika to z obecnego kompleksu silnie stymulującego, który byłby „zbyt duży” obok spalacza tłuszczu zawierającego podobne składniki.

Kompleks rozszerzania naczyń krwionośnych Pump HD

BPI jest fanem stosowania glicerolu w swoich suplementach jako skuteczny producent pomp. Ale w Pump HD idą o krok dalej i zawierają „Pump-HD Matrix”, która zawiera koncentraty z jagód, kory sosny i czerwonego wina. Aby przypieczętować ogromną ofertę pomp, znajdziesz również 2 mg manganu wraz z L-karnityną, co daje jeden z najbardziej wszechstronnych treningów wstępnych opartych na pompach w 2014 roku.

Uwaga każda porcja Pump-HD zawiera również gram leucyny, aby wspomóc wzrost mięśni. Jest to najlepsza praktyka suplementu treningowego, choć niestety inne suplementy zaczęły go wycinać, aby zaoszczędzić pieniądze.

Najlepsze dni treningowe na przyjęcie Pump HD

Dzień w klatce piersiowej, dzień w ramionach i dzień w ramieniu to idealne treningi dla Pump HD. Odczucie pompowania, jakie wywołuje ten trening, jest najsilniejsze, jakie kiedykolwiek odczuwaliśmy, idealne do przełamywania osobistych rekordów i budowania poważnych mięśni.

Która pora dnia jest najlepsza dla Pump HD

Ze względu na silny kompleks energetyczny w tym przedtreningówce, powinieneś zarezerwować suplementację na poranne i popołudniowe treningi. Podobnie jak w przypadku innych treningów, najlepszy czas na przyjęcie Pump HD to około 30 minut przed rozpoczęciem treningu. Poczujesz mrowienie beta-alaniny po tym treningu, ale to dobra rzecz i oznacza, że jesteś gotowy!

Jak działa Pump HD Taste?

Pump HD to zdecydowanie jeden z lepszych smaków przed treningami. Pump HD jest podobny do chłodziwa i ma słodki smak jak kwaśny lub sztuczny. Wielkość porcji Pump HD jest dość duża, więc trzeba ją dobrze wymieszać, ale za każdym razem, gdy jej używamy; tekstura i smak były świetne.

Czy to jest dobre na sesje cardio?

Nie otrzymaliśmy zbyt wielu recenzji na temat suplementacji Pump HD podczas biegu, ale ze względu na wysokie stymulanty odradzałbym to. Jeśli jesteś typem osoby, która lubi biegać kilka kilometrów przed podniesieniem ciężarów, rozważ podjęcie treningu przed biegiem zamiast przed nim.

W sumie do tego przed treningiem

Ogólnie wszyscy nasi recenzenci i ja osobiście mieliśmy świetne doświadczenia z Pump HD. Za każdym razem, gdy go brałem, czułem różnicę i znacznie poprawiałem swoje treningi dzięki zwiększonej sile i wytrzymałości. Zauważyłem, że kilka razy czułem się chory pod koniec treningu, ponieważ te rzeczy pozwoliły mi znacznie przekroczyć normalną rutynę. Ale to sprawia, że jestem szczęśliwy – wiedząc, że poszedłem tak ciężko, jak to tylko możliwe.

Szybkie jedzenie na wynos: Pump-HD nie jest dla początkującego, chyba że bierzesz pół porcji na raz. Jest to jeden z najlepszych dostępnych treningów wstępnych z pompą. Poziomy stymulantów w tym przedtreningowym są dość wysokie, więc nie bierz go późno w nocy, chyba że chcesz pozostać na nogach i imprezować. I na koniec, ten przedtreningówka jest świetna dla facetów, którzy chcą budować chude mięśnie lub zostać rozerwani podczas budowania.

Jeśli masz jakieś pytania, komentarze lub doświadczenia z Pump HD, zachęcamy do pozostawienia komentarza poniżej. Bez problemu rozmawiamy z tobą o tych suplementach. Nie wspominając o tym, że wielu innych facetów zastanawia się nad tym samym dokładnym pytaniem i zadajesz wszystkim pomoc.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *